Палетопакувальники

Палетообмотчики і палетопакувальники SIAT – це обладнання від відомої італійської компанії, яке затребуване в усьому світі. Велику популярність обладнання має і в Україні, оскільки широко використовується в найрізноманітніших сферах промисловості для фіксації і обмотки вантажу на піддонах.
  • Высота Груза с паллутой, мм:
  • Грузоподъемность, кг:
  • Престретч:

Максимальна економія матеріалів

Палетопакувальник MANCON

Высота Груза с паллутой, мм:

2100, 2400

Грузоподъемность, кг:

2400

Престретч:

300

Максимальна економія матеріалів

ТОП продажів

Палетопакувальник модель WS

Є на складі

Максимальна економія матеріалів

ТОП продажів

Палетопакувальник OneWrap Siat

Італійський концерн SIAT, обладнання якого представлено нашою компанією, сьогодні відчуває себе дуже впевнено на ринку пакувального обладнання, оскільки на його частку доводиться більше 18% від всього світового виробництва. Причина успіху – в дбайливому ставленні до всіх клієнтів, а також в невпинному розвитку, який дозволяє компанії представляти на ринку нові моделі та різноманітні модернізації палетопакувальників.

Довгі роки роботи дозволяють виготовляти автоматичне та напівавтоматичне обладнання з додатковими функціями та можливостями. Наприклад, найбільшою популярністю сьогодні користується комплектація з системою попереднього розтягнення плівки (pre-stretch), завдяки якій можна значно підвищити не тільки якість пакувального процесу, але і його ефективність.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.