Заклеювачі коробів

Заклеювач коробів — це універсальне пакувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити склеювання швів стулок коробів, виконаних з гофрованого картону.

Максимальна економія матеріалів

Новинка

Заклеювач коробів SK10 Siat

Нужна помощь в подборе оборудования?

  Подобрать упаковочные материалы
  Перейти в каталог

  Заклеювач коробів — це пакувальне обладнання різних рівнів автоматизації, призначене для швидкого та якісного склеювання швів картонних ящиків. Ці пристрої значно підвищують продуктивність пакувальних процесів на виробництві.

  Особливості

  Обладнання значно підвищує швидкість фінальної стадії упаковки та дозволяє прискорити процес склеювання наповненого продуктами картонного короба. Заклеювач коробів скотчем може працювати автономно або бути вбудованим у пакувальну лінію. Подача короба здійснюється вручну або автоматично. Склеювання швів здійснюється за допомогою скотч-стрічки або термоклею.

  За рівнем автоматизації машини поділяються на автоматичні та напівавтоматичні. Напівавтоматичні машини працюють за допомогою оператора, який здійснює регулювання, складання та подачу короба. Вони ефективно замінять ручну упаковку та підійдуть для малих та середніх підприємств. Автоматичні апарати основні процеси виконують самостійно та можуть працювати у високошвидкісних пакувальних лініях. Підійдуть виробництвам з великим обсягом продукції, що випускається. Мультиформатні рішення можуть підлаштовуватись під конкретний розмір короба. Це зручно, якщо виробництво використовує різноформатні гофроящики. Ціна заклеювача коробів залежить від його характеристик та рівня автоматизації.

  Принцип роботи

  Для роботи з напівавтоматичним обладнанням потрібен оператор. Автоматичні ж пристрої основні операції з подачі та заклеювання здійснюють самостійно. Наповнений товарами короб складається і спрямовується в зону для склеювання, де клеюча головка (або система з термоклеєм) наносить рівний шар скотч-стрічки / клею на поверхню гофрокороба. На виході отримуємо ідеально запечатану та склеєну коробку.

  Переваги

  Як порівняти з ручним пакуванням, машини для заклеювання забезпечують більш точне, безпечне та продуктивне склеювання. Виробництво збільшує продуктивність, а якість та безпека вантажів стає вищою. Значно зменшуються витрати скотч-стрічки та покращується зовнішній вигляд упаковки. Це безпечний і простий в обслуговуванні пристрій, який є незамінним для пакування великих обсягів продукції. Купити заклеювач коробів за оптимальною ціною можна на нашому сайті.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.