Заклеювачі коробів

Заклеювач коробів — це універсальне пакувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити склеювання швів стулок коробів, виконаних з гофрованого картону.

Максимальна економія матеріалів

Новинка

Заклеювач коробів SK10 Siat

Нужна помощь в подборе оборудования?

  Подобрать упаковочные материалы
  Перейти в каталог

  Заклеювач коробів — це універсальне пакувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити склеювання швів стулок коробів, виконаних з гофрованого картону. Представлені машини характеризуються високою продуктивністю, а також можливістю забезпечити зниження витрат на матеріали завдяки використанню економічного машинного скотча, який може поставлятися в намотуванні до 990 м. Варто зауважити, що такі машини можуть використовувати різну по ширині клейку стрічку (50 або 75 мм). Скотч може відрізнятися за кольором, а також бути маркований різною інформацією (наприклад, логотипом компанії).

  Види заклеювачів коробів

  Заклеювач коробів скотчем всі необхідні операції може проводити як за участю оператора, так і без стороннього втручання. З огляду на принцип роботи, виділяють:

  • автоматичні заклеювач коробів,

  • напівавтоматичні заклеювач коробів.

  Автоматичні машини мають Автоматичне регулювання, тому використовуються в безперервному циклі (самостійно заклеюють клапани и закривають верхні створки коробів). Таке обладнання здатно переналаштовуватись самостійно під різноманітні габарити коробок, які надходять по лінії. Якщо коробки мають однаковий розмір, то раціональнім рішенням буде вибір обладнання з ручним регулюванням. Ящко у виробництві потрібно використовуват інший формат, то перехід на нього может буті здійснено вручну всього за 2-3 хвилини.

  Напівавтоматічній заклеювач коробів доцільно застосовувати при аритмічному процесі упаковки, пов’язаному з невеликими партіями товарів. У такому випадка використовується ручне регулювання під різні розміри короба. При використанні такого обладнання процес неможливий без участі оператора, який повинен покласти товар в короб, закрити верхні створки, а після цього — проштовхнуті короб безпосередно в заклеювач. Прімітно, что такі моделі є найбільш доступними за ціною, а такоже дуже швидко окуповуються завдяки економії витратності матеріалів.

  За умови, що вам доводиться працювати з різними розмірами коробів, найбільш раціональним рішенням стане вибір напівавтоматичного заклеювача, який має автоматичне регулювання в залежності від розмірів коробів. У такому випадку оператор тільки укладає продукції і проштовхує короб, а заклеювач підлаштовується під розмір короба, здійснюючи заклеювання верхніх і нижніх клапанів.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.