Палетопакувальник BeeWrap+ Siat

Мобільні палетопакувальники

Мобільний палетообмотувач Siat — це універсальний робот-пакувальник стретч-плівкою, розроблений для харчової промисловості та сфери напоїв. Як правило, таке обладнання відмінно підходить для пакування нестандартних та важких продуктів, які не можна запакувати за допомогою поворотної платформи.

Де застосовується робот-палетайзер

Мобільний палетообмотувач активно застосовується у більшості сфер промисловості. Це універсальне обладнання для пакування, яке можна використовувати для обмотування важких об’єктів і продукції на піддонах. Вони прості в управлінні та обслуговуванні. Мобільний палетопакувальник може з легкістю упакувати палету в будь-якому доступному місці на складі, що значно розширює його сфери застосування. Підійде для пакування напоїв, продуктів харчування, будівельних матеріалів, фармацевтики, рітейлу та логістики.
Мобільні палетопакувальники легко експлуатувати на малих та великих підприємствах. Завдяки зручній панелі керування їх можна налаштувати навіть для делікатного пакування крихких виробів. В Україні попит на роботів-пакувальників стретч-плівкою продовжує рости. Усе більше компаній вважають за краще мати на своєму виробництві універсального помічника, який може легко пакувати палети в будь-якому необхідному для цього місці.

Мобильные паллетоупаковщики

Модельний ряд + модифікації

Модель Каретки Платформи Колони
Палетопакувальник BeeWrap+ Siat
M


FM


LP

2100 мм


2600 мм

Особливості

Це універсальна машина для обмотування вантажів у будь-якій точці на складі. Управляти нею та обслуговувати її просто. Це не вимагає особливих знань та вмінь. Вона працює від акумулятора та може бути індивідуально налаштована під конкретні завдання.

Мобильные паллетоупаковщики

Принцип роботи

Для роботи з обладнанням потрібен оператор. Достатньо завантажити рулон зі стретч-плівкою, зарядити батарею, перемістити обмотувач у потрібне місце для пакування, вибрати відповідну програму обмотування та запустити машину. Усі основні операції робот-пакувальник виконує самостійно.

Мобильные паллетоупаковщики

Переваги

Безліч нестандартних вантажів не можна запакувати за допомогою стаціонарного палетайзера. Мобільний палетообмотувач відмінно впорається із цим завданням. Поки навантажувач працює з однією палетою, робот пакує іншу. Це значно підвищує продуктивність виробництва. Самохідні палетайзери, оснащені моторизованою кареткою із системою престретч, не тільки забезпечують делікатне та швидке пакування, а й економлять пакувальний матеріал.

Часті питання про мобільні палетопакувальники

→️ Яка ціна мобільного палетопакувальника?

Ціна робота-палетопакувальника Siat залежить від комплектації та на європейському ринку починається від 8500 євро. Устаткування можна оснастити додатковими опціями, каретками та аксесуарами. Менеджер сформує максимально вигідну пропозицію для бізнесу, яка задовольнить ваші потреби в якісній та економічній упаковці.

→ Де купити мобільний палетопакувальник?

Мобільний палетайзер можна замовити на нашому сайті. Для цього достатньо оформити заявку через форму зворотного зв’язку, і спеціаліст зв’яжеться з вами.

→ ️Кому підійде мобільний палетообмотувач?

Робот-палетопакувальник підійде більшості компаній, яким необхідно упакувати невелику кількість палет, важких вантажів та виробів нестандартної форми, які не обмотають стаціонарні обмотувачі.

→ ️Які основні відмінності між мобільними палетайзерами?

Роботи-палетопакувальники відрізняються між собою характеристиками, опціями та функціоналом, якістю компонентів та акумуляторними батареями.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.