Мобільні палетопакувальники

Мобільний палетообмотувач Siat — це універсальний робот-пакувальник стретч-плівкою, розроблений для харчової промисловості та сфери напоїв. Як правило, таке обладнання відмінно підходить для пакування нестандартних та важких продуктів, які не можна запакувати за допомогою поворотної платформи.

Особливості

Це універсальна машина для обмотування вантажів у будь-якій точці на складі. Управляти нею та обслуговувати її просто. Це не вимагає особливих знань та вмінь. Вона працює від акумулятора та може бути індивідуально налаштована під конкретні завдання.

Принцип роботи

Для роботи з обладнанням потрібен оператор. Достатньо завантажити рулон зі стретч-плівкою, зарядити батарею, перемістити обмотувач у потрібне місце для пакування, вибрати відповідну програму обмотування та запустити машину. Усі основні операції робот-пакувальник виконує самостійно.

Переваги

Безліч нестандартних вантажів не можна запакувати за допомогою стаціонарного палетайзера. Мобільний палетообмотувач відмінно впорається із цим завданням. Поки навантажувач працює з однією палетою, робот пакує іншу. Це значно підвищує продуктивність виробництва. Самохідні палетайзери, оснащені моторизованою кареткою із системою престретч, не тільки забезпечують делікатне та швидке пакування, а й економлять пакувальний матеріал.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.