Палетопакувальник OneWrap Siat

Напівавтоматичні палетопакувальники

Напівавтоматичний палетопакувальник підійде для великих і малих виробництв. Це оптимальне рішення для обмотування різнотипних вантажів стретч-плівкою з економією матеріалів і робочої сили. Лінійка палетайзерів з поворотною платформою різного рівня автоматизації та притискним пристроєм і мобільне обладнання від Siat спроєктовані для ефективного пакування і гарантують поліпшення роботи виробничої лінії.

Модельний ряд + модифікації

Напівавтоматичні палетопакувальники Siat – це автоматизоване пакувальне обладнання для обмотування різнотипних вантажів за допомогою стретч-плівки. Відмінно підійде для малих та великих виробництв. В асортименті представлений модельний ряд палетайзерів з поворотною платформою з різними характеристиками та конфігураціями для задоволення потреб більшості галузей промисловості.

Полуавтоматические паллетоупаковщики

Особливості

Палетайзер Siat відрізняються високим рівнем продуктивності в цій категорії. Все обладнання безпечне, виготовлене з якісних та надійних компонентів та гарантує правильну упаковку згідно з заданими параметрами. Машини універсальні та відповідають вимогам РЄ, прості у використанні, економічні та довговічні при дотриманні правил обслуговування. Ціна напівавтоматичного палетопакувальника залежить від конкретної моделі та опцій.

Полуавтоматические паллетоупаковщики

Принцип роботи

Для роботи з напівавтоматами потрібна взаємодія машин з оператором, який здійснює завантаження рулону плівки, налаштувує цикли обмотки та контролює процес роботи. Основні функції з пакування палетопакувальники виконують самостійно.

Переваги

Стаціонарний напівавтоматичний палетообмотувач Siat – це простий в обслуговуванні сучасний високотехнологічний пакувальник, який здатний впоратися з різними завданнями з обмотування вантажів. Використовуючи індивідуальні налаштування, оператор може делікатно підібрати оптимальний режим для кожної палети. Для нестабільних вантажів можна використовувати спеціальний притискний пристрій, а для овочів та фруктів – упаковку сіткою. Кожну модель можна оснастити механізмами та пристроями, які максимально вигідно працюватимуть для конкретних видів товарів.

Часті питання про напівавтоматичні палетопакувальники

→️ Яка ціна напівавтоматичного палетайзера?

Ціна напівавтоматичного палетайзера залежить від конкретної моделі, її комплектації та опцій, на європейському ринку стартує від 4000 євро. Манупакеджинг Україна пропонує бюджетні та просунуті професійні напівавтоматичні машини Siat. Виробництво зможе вибрати найвигідніше пакувальне обладнання за оптимальною вартістю.

→ Де купити напівавтоматичний палетайзер?

Напівавтоматичний палетопакувальник можна замовити на сайті Манупакеджинг Україна. Менеджер підбере оптимальну модель та комплектацію, проконсультує щодо пакувальних матеріалів та сформує вигідну пропозицію.

→ Кому підійде напівавтоматичний палетопакувальник?

Напівавтоматичний палетообмотувач підійде для малих, середніх та великих виробництв з різних сфер промисловості, де необхідно обмотати стретч-плівкою невелику кількість продукції.

→ Які основні відмінності між напівавтоматичними палетопакувальниками?

Напівавтоматичні палетопакувальники відрізняються рівнем продуктивності та цифровізації, опціями та аксесуарами. Ви можете вибрати від простих моделей до професійних рішень з можливістю економити до 45% пакувального матеріалу.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.