Напівавтоматичні палетопакувальники

Напівавтоматичний палетопакувальник підійде для великих і малих виробництв. Це оптимальне рішення для обмотування різнотипних вантажів стретч-плівкою з економією матеріалів і робочої сили. Лінійка палетайзерів з поворотною платформою різного рівня автоматизації та притискним пристроєм і мобільне обладнання від Siat спроєктовані для ефективного пакування і гарантують поліпшення роботи виробничої лінії.

Є на складі

Максимальна економія матеріалів

ТОП продажів

Палетопакувальник OneWrap Siat

Сучасні напівавтоматичні палетопакувальники — незамінне пакувальне обладнання для більшості компаній, які піклуються про надійність своїх вантажів.

Вибирати автоматичний або напівавтоматичний палетопакувальник слід з огляду на особливості вантажу, умови роботи і планування складу. Але незалежно від того, яку модель ви вибрали, можете бути впевнені, що це розумне вкладення коштів. Та більше того, вкладені інвестиції швидко окупаються за рахунок економії стретч-плівки. Якісний виріб, придбаний у офіційного постачальника, яким і є компанія Manupackaging Ukraine, буде довго радувати вас ефективною і надійною роботою.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.