Стрепінг обладнання

Стрепінг обладнання — це спеціальні машини, які незамінні при роботі на складі. Такий інструмент необхідний для фіксації вантажів за допомогою спеціальних поліестерових, поліпропіленових та металевих стрічок.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Стрепінг-обладнання представляє собою спеціальні машини, незаміні при роботі на складі. За допомогою таких інструмнтів можливо зафіксувати вантажі, використовуючи поліестерові, поліпропіленові чи металеві стрічки.

  Ручний стрепінг-інструмент

  Ручний  стрепінг-інструментвикористовується для обв’язування продукції стреппінг-стрічками, ширина яких може бути в рамках 10-16 мм. Обладнання використовується в різних промислових сферах. Найчастіше така пакувальна машина використовується при мілкосерійному та одиничному виробництві, коли для процесу потрібна упаковка малої кількості продукції.

  Напівавтоматичні стрепінг-машини

  Напівавтоматичні стрепінг-машини – це пакувальні апарати, обладнані вузлом спаювання під дією тертя та власним пакувальним столом. Пакування проводиться завдяки температурному зварюванню стрепінг-стрічки. Це також забезпечує економію на витратних матеріалах, адже в процесі упаковки не використовуються з’єднувальні скоби.

  Автоматичні стрепінг-машини

  Автоматичні стрепінг-машинихарактеризуються високою продуктивністю, хорошим ступенем автоматизації виробничого процесу. Більш швидка та ефективна робота можлива завдяки швидкому розігріву нагрівального елементу. Проста заправка стрічки також допомогає збільшити швидкість роботи.

  Один з кращих способів підвищити загальну продуктивність і ефективність процесу упаковки товарів — це інвестувати в автоматичні обв’язувальні машини. Ці винаходи можуть поліпшити прибуток в довгостроковій перспективі, підвищивши швидкість процесу упаковки і надійність упакованих продуктів.

  Автоматична обв’язувальна машина створює кільце з стрічки навколо продукту, звужуючи його до необхідних розмірів, щоб повністю охопити об’єкт. Спеціальний механізм обрізає кінці стрічки по довжині і з’єднує її температурним зварюванням, скобами або за допомогою ультразвуку.

  Автоматичні стрепінг системи можуть вбудовуватися в конвеєр пакувальної лінії або працювати автономно. Завдяки своєму багатофункціоналу ці машини можна налаштувати під вимоги виробництва.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.