Стрепінг обладнання

Стрепінг обладнання — це спеціальні машини, які незамінні при роботі на складі. Такий інструмент необхідний для фіксації вантажів за допомогою спеціальних поліестерових, поліпропіленових та металевих стрічок.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Стрепінг-інструмент — це пакувальне обладнання для обв’язування продукції за допомогою спеціальних пластикових (ПП, ПЕТ) або сталевих стрічок. Такий вид упаковки відрізняється своєю міцністю та призначений для великогабаритних та важких вантажів.

  Особливості

  Це обладнання призначене для поєднання та міцного зв’язування продуктів. Залежно від рівня автоматизації пристрої поділяються на ручні, напівавтоматичні та автоматичні.

  Ручні стреп-машинки мобільні та допомагають упакувати вантажі за допомогою оператора в будь-якому місці на складі. Комбінований інструмент для стрепінг-стрічки дозволяє налаштувати потрібні параметри обв’язування для максимальної ефективності. Автоматичні стаціонарні стрепінг-машини призначені для високошвидкісної роботи.

  Принцип роботи

  Принцип роботи стреп-пристрою полягає в натягуванні стрічки навколо продукту, її зварюванні та обрізанні. Напівавтоматичні та портативні інструменти вимагають участі оператора, якому необхідно обмотати пакувальний матеріал навколо продукції та запустити обладнання. Повністю автоматизовані системи всі операції виконують самостійно.

  Переваги

  Інструмент для стрепінг-стрічки забезпечує міцне та надійне кріплення вантажів. У сучасних автоматизованих системах можна індивідуально налаштувати  силу натягу та інші параметри пакування, що дозволяє максимально якісно та делікатно здійснювати цикли обв’язування. Ручні пристрої мобільні та допоможуть упакувати товари в будь-якій точці на складі та поза ним. Автоматичні пристрої відмінно підходять для великих виробництв, де потрібна високошвидкісна упаковка, у складі пакувальної лінії або автономно.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.