Стретч-худ машина Bocedi STARSTRETCH FB4.0

Стретч-худ обладнання

Стретч-худ обладнання — це автоматичні пакувальні машини в еластичну плівку стретч-худ для різнотипних вантажів на піддоні. Стретч-худ машини забезпечують високошвидкісну та надійну упаковку з п'яти сторін для максимального захисту продукції. Манупакеджинг Україна пропонує широкий асортимент систем стретч-худ від італійського виробника Bocedi.
Потрібна допомога у виборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали
  Перейти в каталог

  Що таке стретч-худ упаковка

  Стретч-худ — це популярна технологія транспортної упаковки, яка полягає в натягуванні спеціального “капюшона” зі стретч-худ плівки на продукцію, розміщену на піддоні. Є ефективним та прогресивним захистом важких вантажів.

  Стретч-худ обладнання

  Принцип роботи стретч-худ машини

  Етапи пакування досить прості та зрозумілі:

  1. Вантаж на піддоні розміщується в пакувальну зону системи.
  2. Спеціальні фотоелементи (датчики) визначають розміри палети.
  3. Пристрій розмотує потрібну кількість матеріалу з рулону та відрізає необхідну частину згідно з розмірами палети.
  4. Один край плівки зварюється, створюючи шов.
  5. Рукав розтягується у чотирьох напрямках горизонтально чи вертикально (залежно від виду обладнання).
  6. Створений чохол натягується на вантаж, охоплюючи піддон.
  7. Після нанесення матеріал стискається щільно до продукції (згідно зі встановленими налаштуваннями), повністю охоплюючи товари та частину піддону, створюючи рівномірну та надійну упаковку.

  Особливості та переваги стретч-худ обладнання Bocedi

  Пакувальні стретч-худ системи Bocedi — це сучасне обладнання від перевіреного виробника. Компанія активно займається проєктуванням та виготовленням широкого асортименту машин для різних секторів ринку.

  Стретч-худ оборудование

  Машини стретч-худ Bocedi забезпечують високу якість пакування завдяки сучасним та надійним компонентам. Технологія стретч-худ від італійського бренду ідеальна для фіксації нерівномірних чи нестабільних вантажів. Підходить для будь-якої форми вантажу чи розміру піддону. Це абсолютно нова концепція, завдяки якій вантажі упаковуються набагато швидше меншою кількістю матеріалу. Виробник пропонує легко керовані машини з інтуїтивно зрозумілими сенсорними панелями, системами, що не потребують складного технічного обслуговування і значно скорочують простої для заміни рулону з плівкою.

  STARSTRETCH FB4.0

  Зовнішній вигляд важливий. Упаковка виглядатиме чудово. Плівка залишається рівномірно гладкою і щільно прилягає до вантажу. Матеріал може бути прозорим або персоналізованим з індивідуальною графікою, що забезпечує дуже чітке відображення та чудовий брендинг.

  Стретч-худ обладнання

  Купуючи обладнання Bocedi, виробництво може бути впевненим у ефективності та надійності його функціонування. Фахівці Манупакеджинг допоможуть із вибором моделі за індивідуальними потребами, встановлять її на підприємстві, навчать персонал та допоможуть з обслуговуванням обладнання.

  Стретч-худ обладнання

  Переваги:

  • Технологія швидкого нанесення
  • Чудова стійкість
  • Висока продуктивність (до 280 палет за годину)
  • Мінімальний час простою для заміни рулону з плівкою
  • Відмінний брендинг із використанням графіки на плівці
  • Водонепроникна / погодостійка / УФ-захисна упаковка
  • Різний розмір піддонів на одній машині
  • Зручний інтерфейс користувача
  • Ідеально підходить для всіх товарів, включаючи термочутливі продукти
  • Надійна конструкція
  • Гарантія від виробника
  • Професійний сервіс

  Часті запитання про стретч-худ обладнання

  →️ Яка ціна стретч-худ обладнання?

  Вартість стретч-худ машин залежить від потреб виробництва, конфігурації машини та розраховується індивідуально. Ціну на машину зможе надати менеджер Манупакеджинг, отримавши необхідні дані від виробництва (тип продукції, розмір палети, швидкість пакування тощо).

  → Де купити стретч-худ в Україні?

  На ринку України досить багато пропозицій щодо продажу стретч-худ систем. Рекомендуємо при пошуку звертати увагу на рейтинг виробника, країну виробництва та сервіс від постачальника. Ви можете ознайомитись з асортиментом моделей від перевіреного італійського бренду Bocedi на нашому сайті та проконсультуватися з нашим спеціалістом Манупакеджинг.

  → ️Яка модель стретч-худ нам більше підійде?

  Для правильного вибору моделі стретч-худ системи потрібно проконсультуватися з фахівцем. Враховуються побажання замовника, особливості виробництва та вантажів, інші параметри, які допоможуть підібрати найефективніше та найекономічніше рішення для бізнесу.

  → Які основні відмінності між стретч-худ машинами?

  Обладнання відрізняється за своїми конфігураціями та можливостями. Кожна модель має свої особливості, що дозволяє максимально делікатно та надійно пакувати конкретні види продуктів на піддоні. Можна вибрати як  прості стандартні системи, так і високотехнологічні машини з модулями для віддаленого доступу до даних про працездатність обладнання. Машини відрізняються за швидкістю та розміром упаковки.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Залишіть, будь ласка, свої контакти.

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.