Пакувальна машина WPS 600R-K Smipack

Автоматичні пакувальники wrap around

Сучасне повністю автоматичне обладнання для обертання групової продукції в картонні заготовки (відкриті та закриті) методом wrap around від Smipack. Серія машин WPS розроблена для широкого спектра продуктів, відповідає високим виробничим стандартам і нормальній якості. Вони дозволяють працювати з різними типами картону, мають компактний дизайн і оснащені високотехнологічними компонентами для забезпечення високої продуктивності до 25 упаковок за хвилину. Машини відповідають стандарту ЄС і концепції Industry 4.0.
Нужна помощь в подборе оборудования?

  Подобрать упаковочные материалы
  Перейти в каталог

  Упаковка wrap around: особливості та переваги

  Картонна тара стає популярнішою. Допомагає виробникам надійно захистити свою продукцію під час транспортування та має привабливий вигляд. Багато покупців віддають перевагу саме шоубоксам при виборі групової продукції на полицях маркетів. Товар проглядається, зручний для переміщення та має екологічну упаковку. За допомогою принтера можна надати коробці презентабельного вигляду для успішного маркетингу.

  Особливості

  Wrap around — це метод групового пакування товарів у спеціальні картонні короби (відкритого та закритого типу). Продукція обертається картонною заготовкою, яка склеюється та створює стійку тару, готову до транспортування.

  Метод wrap around універсальний і підходить для напоїв, продуктів харчування, побутової хімії та інших сфер промисловості, де необхідно швидко та економічно упакувати групову продукцію.

  Переваги

  Завдяки привабливому вигляду та зручності відкриття картонні ящики (шоубокси) із привабливим дизайном позитивно впливають на зростання продажів. Можна ефективно виділити свій бренд та захистити вміст.

  Основні переваги wrap-around:

  • висока продуктивність;
  • безпека продукції;
  • зручне групування продуктів;
  • успішний маркетинг;
  • екологічне рішення;
  • спрощення логістики;
  • зниження витрат.

  Серія WPS від Smipack гарантує стабільну якість упаковки з високою швидкістю. Обладнання підійде для автономної роботи або у складі вже існуючої пакувальної лінії. Працює з трьома різними типами картону: мікрогофрованим, гофрованим та крафт-картоном. Кожна компанія зможе підібрати для себе оптимальний варіант для своєї лінії.

  Пакувальники WPS — ефективне обладнання для підвищення конкурентоспроможності

  Автоматична лінійка WPS з покращеним функціоналом відповідає новим запитам щодо автоматизації виробничої лінії. Машини забезпечують пряму або кутову подачу продуктів в 1-6 рядів, модифікуючи упаковку в один або кілька шарів. Для розподілу потоків можна використовувати дивайдери. Склеювання картонних заготовок здійснюється моторизованим поперечним аплікатором клею-розплаву (Hot Melt). Сам короб згинається завдяки фіксованому контрасту. Завдяки сенсорному дисплею оператор може контролювати процес пакування та налаштувати необхідні режими.

  Особливості та переваги оновленої серії WPS:

  • для поліпшення складання коробів керування подачею картону здійснюється серводвигуном із системою декомпресії;
  • для покращення синхронізації руху та обробки короба транспортувальний ланцюг керується серводвигуном;
  • поліпшено зміну формату короба для полегшення роботи оператора та збільшення продуктивності;
  • обладнання може працювати з трьома видами картону: гофрованим, мікрогофрованим та крафт-картоном.

  Автоматичні пакувальні машини WPS — ефективне рішення для виробників, які перебувають у пошуках альтернативи термозбіжній плівці та старим методам складування товарів у картонні ящики. Продукція преміумкласу буде надійно упакована та успішно презентована у роздрібних мережах.

  Вартість обладнання залежить від конкретної моделі та її модифікацій. Спеціаліст Манупакеджинг Україна допоможе вибрати найоптимальнішу машину та її конфігурації для вашого бізнесу.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Залишіть, будь ласка, свої контакти.

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.