Формувальники коробів

Формувальники (формовщики) коробів – це автоматичні або напівавтоматичні машини, призначені для формування картонних коробів. Виділяють два види формувальників коробів - напівавтоматичні та автоматичні.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Формувальники коробів – це спеціальні машини, які призначені для формування коробів із спеціальних картонних заготовок ящиків, призначених для подальшого заповнення. В залежності від моделі обладнання заготовки можуть завантажуватися як вручну, так і автоматично. Таке обладнання самостійно формує короб і заклеює його нижні клапани, в результаті чого машина видає продукт, що готовий до наповнення товаром. При цьому ширину скотчу, а також розміри картонних заготовок, що подаються, можна налаштувати вручну.

  Оператор вручну подає заготовки в машину, якщо мова йде про напівавтоматичні моделі. Такі формувальники також не виконують заклеювання коробів, дану операцію проводить оператор, використовуючи заклеювач. Саме тому для великих виробничих процесів рекомендовано придбати автоматичні формувальники, які можуть значно спростити і прискорити роботу.

  Всі моделі формувальників коробів сумісні з напівавтоматичними і автоматичними моделями заклейщиків коробів. Завдяки такому обладнанню, яке підібране і правильно встановлено в системі упаковки, можна гарантувати істотне прискорення процесу упаковки. В лоток формувальника в залежності від моделі можна помістити до 300 картонних заготовок, які після формування відразу ж потрапляють в заклеювач. У нашій компанії ви можете придбати високопродуктивні машини, які можуть виробляти до 700 коробів в годину.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.