Конвеєри

Конвеєри – це обладнання для безперервної подачі одиночної чи групової продукції на виробничі операції. Є важливим елементом для транспортування вантажів у пакувальній лінії. Манупакеджинг Україна пропонує широкий асортимент роликових, подаючих, розтяжних та приводних стрічкових транспортерів європейської якості для різних промислових завдань. Це професійні транспортери з різними особливостями та характеристиками, які підходять для напівавтоматичних та повністю автоматичних високопродуктивних ліній.
Потрібна допомога у виборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали
  Перейти в каталог

  Конвеєри Siat створені для оптимізації виробничих процесів та виготовлені із високоміцних сучасних матеріалів для довговічної експлуатації. Розроблені відповідно до стандартів ЄС та гарантують безперебійне транспортування продуктів між фасувально-пакувальними пристроями.

  Особливості

  Продукція італійського бренду Siat відрізняється високою якістю комплектації та призначена для довговічної роботи у виробничих лініях.

  Серед асортименту продуктів слід виокремити:

  • Лінійні транспортери RG/ST із низькопрофільною рамою
  • Гнучкі розсувні рольганги GTL/GTR/LE із пластиковими колесами
  • Привідні моторизовані транспортери CT/ST
  • Криві конвеєри CV 90 із поворотом під кутом 90°
  • Моторизований роликовий транспортер DV 90 з автоматичним вимикачем

  Це універсальні, мобільні та гнучкі транспортери. Кожне підприємство може вибрати найбільш вигідне рішення для бізнесу. Обладнання створене інженерами Siat для задоволення потреб у безпечному транспортуванні товарів з одного процесу до іншого.

  Принцип роботи

  Конвеєри прості в управлінні та обслуговуванні. Вони легко інтегруються під пакувальні лінії. Принцип роботи роликових рольгангів ґрунтується на русі паралельних поворотних валиків. Механізм функціонування полягає в обертанні закріплених у підшипниках роликах, які забезпечують пересування продуктів та підлаштовуються під швидкість потоку. Моторизовані машини управляються за допомогою двигуна, що приводить у дію стрічку обладнання. Швидкість руху та зупинки оператор регулює вручну або система автоматично визначає, коли включати рух потоку.

  Переваги

  Конвеєри незамінні для роботи автоматичних ліній, де необхідно транспортувати продукцію та підтримувати високий рівень продуктивності. Siat пропонує якісні продукти для безперебійного функціонування. Це надійні та багатофункціональні системи, які ідеально підійдуть для більшості сфер діяльності. Це горизонтальні, лінійні або вигнуті конструкції з різними параметрами та опціями для максимально ефективної роботи з переміщенням продукції. Конвеєри сертифіковані, відповідають європейським стандартам якості та безпечні в експлуатації. Команда Манупакеджинг допоможе підібрати найвигідніше рішення для бізнесу.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Залишіть, будь ласка, свої контакти.

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.