Інвертори палет

Інвертор палет — це спеціальний пристрій для оперативної заміни палет з вантажем, який не боїться поворотів у просторі. Інвертор призначений для збільшення продуктивності внутрішньоскладських операцій.

Інвертор палет — це спеціальний пристрій для оперативної заміни палет з вантажем, який не боїться поворотів у просторі. Інвертор призначений для збільшення продуктивності внутрішньоскладських операцій.

Особливості

Це окремий механізм, що дозволяє розвертати вантажі на 180 градусів для заміни піддонів. Інвертор піддонів використовує раму, що обертається, яка при повороті палети відкриває доступ до нижньої частини вантажу для зміни піддону або продуктів. Це зручний спосіб інвертування вантажу для швидкої заміни пошкодженого піддону. Деяким виробникам цей пристрій заміни палет необхідний для періодичного перевертання продукції, щоб вона не осідала. Компанії також використовують кантувальник палет для заміни одного типу піддону на інший. Це поширено в харчовій та фармацевтичній промисловості, де важливо дотримуватися стандартів чистоти та зберігати продукцію на пластикових чи металевих піддонах. Для заморожених вантажів використовують інвертори для видалення спеціальних розпірок, які сприяють потоку повітря для контрольованого прискореного охолодження або швидкого заморожування. Інвертування часто застосовують для безпечного видалення пошкоджених продуктів.

Інвертори піддонів збільшують продуктивність та мінімізують можливість отримання травм на виробництві. Вони можуть працювати як окремо, так і бути вбудованими у виробничу лінію. Цикл роботи інвертора зазвичай не займає більше 30 секунд.

Принцип роботи

Для роботи з інвертором необхідно помістити завантажений піддон в інвертор за допомогою навантажувача-вилки. Палета закріплюється та за допомогою спеціального важеля перевертається. Далі перевернутий піддон вилучають та виконують заплановані маніпуляції з продукцією (при необхідності). На місце старого піддону поміщають новий та повертають палету у вихідне положення.

Сучасні пристрої можуть обробляти до сорока піддонів за годину. Це простий процес, який може зробити склад більш ефективним та рентабельним у довгостроковій перспективі.

Переваги

Сучасні інвертори дозволяють мобільно та оперативно здійснити заміну піддонів. Для багатьох виробництв інвертори незамінні, адже виконують ряд функцій, з якими повноцінно не справляються інші пристрої (для збовтування, просушування, заморожування, дозрівання продукції тощо).

Мобільний інвертор палет здатний швидко та якісно перевернути палету в будь-якому доступному місці на складі. Стаціонарні інвертори можуть витримувати великогабаритні та важкі вантажі та працювати в автоматичному режимі, що значно прискорює процес інвертування. Різноманітність доступних систем дозволяє ефективно експлуатувати  їх у більшості галузей промисловості.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.