Обандеролювачі

Створити досконалу упаковку не так складно, якщо Ви маєте справу з професіоналами. Обандеролювачі Bandall від голландського виробника – найкраще тому підтвердження, яке гарантує ідеальну презентацію вашим товарам. Стрічки з унікальним дизайном допоможуть вам в цьому як найкраще.

Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Обандеролювачі — це спеціальне обладнання для обв’язування пластиковими або паперовими стрічками різнотипної продукції. Ці пакувальні машини допомагають поєднати кілька продуктів і рекламувати бренд завдяки зображенням на стрічці.

  Особливості

  Обандеролююча машина часто використовується в різних сферах діяльності для пакування банкнот, паперу, продуктів харчування, напоїв, побутової хімії, фармацевтики тощо. Таке обладнання допоможе швидко обмотати велику кількість товарів. Це безпечне та економічне рішення. Система може працювати автономно, бути доукомплектована різними корисними опціями або впроваджуватись в інший пристрій.  Обандеролювачі бувають настільні, напівавтоматичні та автоматичні.

  Принцип роботи

  Цикл обмотки обандеролювачів автоматичний. Оператору потрібно розмістити продукцію в робочу зону. За допомогою спеціального фотодатчика машина реагує на об’єкт та обв’язує його стрічкою, спаює матеріал та обрізає зайву частину. Залежно від особливостей виробів можна налаштовувати силу натягу та безліч інших параметрів.

  Переваги

  Це безпечна та екологічна упаковка, яка допомагає заощадити на матеріалі, швидко та точно обмотати велику кількість продуктів. Устаткування універсальне та може функціонувати спільно з іншими машинами. Завдяки безлічі опцій та можливості делікатного налаштування можна підібрати найефективніший режим для конкретного виду товарів.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.