Горизонтальні пакувальники Flow Pack

Пакувальники флоупак — це обладнання для одиночного або групового пакування продукції у спеціальні пакети-подушки з трьома запаювальними швами.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Flowpack – це економічний, герметичний та зручний вид пакування у трьохшовні пакети для оптимального зберігання харчових та нехарчових продуктів. Це популярний метод захисту товарів від вологи та пилу, який може бути з принтом для більшої привабливості та конкурентоспроможності. Пакети формуються на спеціальних горизонтальних пакувальних машинах. Флоупак-машина може здійснювати одиничне та групове фасування з високою продуктивністю.

  Особливості

  Пакет flowpack формується зі спеціальної сировини (плівка, картон, фольга) та має три шви: два поперечні та поздовжній. Розмір упаковки залежить від заданих параметрів флоупак-обладнання, які налаштовуються під конкретні товари. Машина флоупак з базовою комплектацією та універсальні високопродуктивні лінії для пакування здатні оптимізувати пакувальні процеси. Такий вид пакування підійде більшості підприємств, зацікавлених у забезпеченні максимальної безпеки та створенні привабливого зовнішнього вигляду своєї продукції.

  Принцип роботи

  Автоматизована горизонтальна пакувальна машина флоупак обертає плівку навколо продукції, яка рухається в горизонтальному положенні, і далі запаює її з трьох сторін. Сучасні пакувальні системи типу flowpack дозволяють максимально точно налаштувати параметри пакета, швидкість та спайку, відрегулювати розміри під конкретний продукт та створювати ідеальне герметичне пакування, яке виділятиметься на полицях магазинів.

  Переваги

  Завдяки своїй універсальності такий спосіб підійде для більшості продуктів харчового та нехарчового напряму. У такі пакети можна пакувати різнотипні одиночні та групові вироби, які будуть надійно захищені при зберіганні та транспортуванні. Така безпечна та зручна обгортка зможе презентувати бренд виробника завдяки графічній персоналізації та мати значні переваги у захисті від зовнішніх факторів впливу. Завдяки високій швидкості виробництва та практичності у використанні такий метод підійде навіть для крихких продуктів з індивідуальними розмірами. Компанія значно заощаджує на витраті матеріалу, енергії, відходах та робочій силі. 

  Flowpack обладнання від Smipack

  Горизонтальні пакувальники італійського виробництва компактні та забезпечують оптимальну подачу, обгортання та запаювання. Це високотехнологічне пакувальне обладнання флоупак, яке здатне задовольнити потреби різних секторів виробництва. Автоматичне  пакувальне обладнання флоупак від Smipack  дуже гнучке у налаштуваннях. Має високу продуктивність (від 40 до 200 упаковок за хвилину) і може використовувати плівки з логотипами, написами, що контролюються за допомогою фотомітки.

  Індивідуальний ряд представлений 14 горизонтальними пакувальниками флоупак серії FW відповідно до останніх принципів Industry 4.0 та IoT. Налаштування не потребує особливих сил та умінь, здійснюється швидко та інтуїтивно зрозуміло на сенсорному екрані. Може використовуватися як стандартний матеріал, так і плівки зі спеціальними властивостями. Це дозволяє оперативно виконати широкий спектр завдань з поперечного запаювання зі стандартним блоком. Також моделі цієї серії обладнання флоупак виконані з розміщенням блоку подачі плівки з нижнім та верхнім розташуванням рулону. Серія оснащена пакетоформуючим пристроєм із можливістю регулювання та може бути доукомплектована спеціальними опціями для конкретних застосувань.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Залишіть, будь ласка, свої контакти.

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.