Орбітальні пакувальні машини

Орбітальна пакувальна машина — це пристрій, який рівномірно і якісно виконує обмотку продукції за допомогою стретч-плівки. Машина працює в декількох режимах і захищає продукцію від пошкоджень. Устаткування обмотує довгомірні вироби і створює бар'єр між зовнішнім середовищем і продукцією. Іноді машину називають «орбіталка». Вона рівномірно покриває всю площу вироба стретч-плівкою, за рахунок чого покриття стає міцним на розрив і добре захищає продукцію.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Види орбітальних пакувальних машин

  За рівнем автоматизації орбітальні машини діляться на напівавтоматичні і автоматичні.

  Напівавтоматична орбітальна машина — це частково автоматизоване пакувальне обладнання для довгомірної продукції, яке обмотує вантаж стретч-плівкою. Машина працює за допомогою оператора, який регулює швидкість обертання осі і натяг плівки.

  Автоматична орбітальна машина — це повністю автоматизоване пакувальне обладнання для довгомірних виробів, яке упаковує вантаж стретч-плівкою. Високопродуктивні автоматичні машини можуть працювати автономно або бути вбудовані в пакувальну лінію. Вони не потребують допомоги оператора. Основні процеси по обмотування і натягу пристрій виконує самостійно.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.