Термозбіжні машини

Термозбіжні машини — це спеціалізоване обладнання, яке призначене для пакування в термозбіжну плівку різної продукції. Купити за вигідними цінами таке обладнання ви можете в компанії Манупакеджинг Україна, яка є найбільшим дистриб'ютором пакувальних машин з Європи з найвищими показниками якості.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Пакувальна машина в термозбіжну плівку — це обладнання, призначене для герметичного пакування харчових та промислових товарів.

  Особливості

  Залежно від рівня автоматизації це обладнання ділиться на кілька видів: ручне, напівавтоматичне та автоматичне. Кожна компанія зможе підібрати для себе оптимальне рішення для конкретних завдань. Інноваційні моделі дозволяють групувати, обрізати та садити пакувальний матеріал автоматично.

  Машину для пакування в термозбіжну плівку можна налаштувати під конкретний вид продуктів. Це компактні та автоматизовані пристрої, які можуть працювати автономно або у складі виробничої лінії.

  Принцип роботи

  ПОВ, ПВХ та ПЕ матеріали сідають завдяки гарячому повітрю, яке стискає їх навколо продукту та утворює щільну, герметичну упаковку, яка захищає від пилу, бруду та вологи. За допомогою панелі керування можна налаштувати температуру усадки та використовувати безліч інших параметрів (залежно від моделі).

  Для ручних пристроїв потрібне втручання оператора, який обмотує продукцію та поміщає її в зону для усадки. Автоматичні моделі функціонують за попередньо заданими параметрами та виконують основні операції без участі оператора.

  Переваги

  Пакувальні машини в термозбіжну плівку — це незамінне обладнання для захисту харчових продуктів, щоб продовжити їх термін придатності та забезпечити привабливий зовнішній вигляд. Такі системи значно підвищують продуктивність виробничої лінії та дозволяють підняти рівень якості та надійності.

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.