Ручні стрепінг інструменти

Ручний стрепінг інструмент використовується для обв'язки продукції стрепінг стрічками, ширина яких може варіюватися від 10 до 16 мм. Обладнання використовується в різних промислових сферах. Найчастіше така пакувальна машина застосовується при дрібносерійному і одиничному виробництві, коли для процесу потрібна упаковка невеликої кількості продукції.

Ручний стрепінг-інструмент — це компактна машина для обв’язування продукції пластиковими або сталевими стрічками, які забезпечують економічну та міцну упаковку. Стреп-машинки зручні, мобільні, а також прості у користуванні. За допомогою таких пристроїв оператор зможе виконати всю необхідну роботу з нестандартними та великогабаритними продуктами у будь-якому місці на складі.

Особливості

Машина для стрепінгу такого типу працює з ПП, ПЕТ та сталевими матеріалами, може запакувати або згрупувати товари та вироби будь-якої форми. Ручний стрепінг простий у користуванні, обслуговуванні та поділяється на механічний, акумуляторний та пневматичний. Ці пристрої допоможуть здійснити всі необхідні операції з обв’язування будь-де на виробництві та забезпечити стабільне функціонування пакувальних процесів.

Механічні — надійні та довговічні інструменти для стрепінгу. Це найпоширеніший тип для бюджетного пакування невеликої кількості продуктів.

Пневматичні — це обладнання працює з ПП та ПЕТ за рахунок стисненого повітря. Мають стабільну силу натягу, але “прив’язані” до певного місця для подачі стисненого повітря.

Акумуляторні — це мобільні багатофункціональні машинки для інтенсивного пакування в будь-якому місці. З такими комбінованими інструментами для стрепінг-стрічки можна делікатно налаштувати процес роботи і виконувати обв’язку без особливих зусиль.

Принцип роботи

Для роботи з такими пристроями потрібен оператор, який обмотує стрічкою продукцію та за допомогою стреп-інструменту натягує її, затискає предмет та обрізає зайвий матеріал. Для цього необхідно задіяти фізичну силу. Пневматика та акумуляторні апарати більш сучасні, і обв’язування здійснюється натисканням кількох кнопок.

Переваги

Такі пристрої доступні та якісно обв’яжуть невелику кількість продукції. Завдяки своїй мобільності стрепінг можна використовувати в будь-якому місці на виробництві та поза ним. Високотехнологічні ручні апарати можна максимально точно налаштувати під конкретні типи вантажів та контролювати рівень натягу стрічки. Купити ручний стрепінг-інструмент в Україні можна на нашому сайті.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.