Автоматичні

Автоматичні стреппинг-машини характеризуються високою продуктивністю, високим рівнем автоматизації виробничого процесу. Більш швидка і ефективна робота можлива завдяки швидкому розігріву нагрівального елементу. Проста заправка стрічки також допомагає збільшити швидкість роботи.

Один з кращих способів підвищити загальну продуктивність і ефективність процесу упаковки товарів — це інвестувати в автоматичні обв’язувальні машини. Ці винаходи можуть поліпшити прибуток в довгостроковій перспективі, підвищивши швидкість процесу упаковки і надійність упакованих продуктів.

Автоматична обв’язувальна машина створює кільце з стрічки навколо продукту, звужуючи його до необхідних розмірів, щоб повністю охопити об’єкт. Спеціальний механізм обрізає кінці стрічки по довжині і з’єднує її температурної зварюванням, скобами або за допомогою ультразвуку.

Автоматичні стрепінг системи можуть вбудовуватися в конвеєр пакувальної лінії або працювати автономно. Завдяки своєму багатофункціональний ці машини можна налаштувати під вимоги виробництва.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.