Напівавтоматичні формувальники

Напівавтоматичні формувальники коробів від Siat — це частково автоматизоване пакувальне обладнання для формування коробів, яке працює за допомогою оператора. Подача короба і налаштування машини здійснюється вручну.

Напівавтоматичні палетопакувальники Siat — це автоматизоване пакувальне обладнання для обмотування різнотипних вантажів за допомогою стретч-плівки. Відмінно підійде для малих та великих виробництв. В асортименті представлений модельний ряд палетайзерів з поворотною платформою з різними характеристиками та конфігураціями для задоволення потреб більшості галузей промисловості.

Особливості

Палетайзери Siat відрізняються високим рівнем продуктивності в цій категорії. Усе обладнання безпечне, виготовлене з якісних та надійних компонентів, гарантує правильне пакування згідно з заданими параметрами. Машини універсальні та відповідають вимогам СЕ, прості у використанні, економічні та довговічні при дотриманні правил обслуговування. Ціна напівавтоматичного палетопакувальника залежить від конкретної моделі та опцій.

Принцип роботи

Для роботи з напівавтоматами потрібна взаємодія машин з оператором, який здійснює завантаження рулону плівки, налаштування циклів обмотування та контролює процес роботи. Основні функції з пакування палетопакувальники виконують самостійно.

Переваги

Стаціонарний напівавтоматичний палетообмотувач Siat — це просте в обслуговуванні, сучасне та високотехнологічне обладнання, здатне впоратися з різними завданнями з обмотування вантажів. Використовуючи індивідуальні налаштування, оператор може делікатно підібрати оптимальний режим для кожної палети. Для нестабільних вантажів можна використовувати спеціальний притискний пристрій, а для овочів та фруктів – пакування сіткою. Кожну модель можна оснастити механізмами та пристроями, які максимально вигідно працюватимуть з конкретними видами товарів.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.