Заклеювач коробів NASTRO – X5 RANGE Siat

Напівавтоматичні заклеювачі

Напівавтоматичні моделі заклеювачів коробів – це популярне обладнання для пакування, яке використовується переважно невеликими та середніми виробництвами. При використанні таких машин подачу короба на стрічку або в машину здійснює оператор.

Максимальна економія матеріалів

Новинка

За умови, що доводиться працювати з різними розмірами коробів, найбільш раціональним стане вибір напівавтоматичного заклеювача з функцією автоматичного регулювання залежно від розмірів коробів. У такому разі оператор тільки укладає продукцію та проштовхує короб, а заклеювач підлаштовується під розмір короба, здійснюючи заклеювання верхніх та нижніх клапанів.

Полуавтоматические заклейщики коробов

Особливості напівавтоматичного заклеювача коробів

Напівавтоматичні заклеювачі Siat призначені для заклеювання верхніх та нижніх клапанів коробів. Основні операції із заклеювання машини виконують самостійно. В асортименті є моделі з автоматичним та ручним регулюванням розміру короба, від простих рішень до високотехнологічних моделей. Це сучасне, надійне та зручне обладнання, яке відрізняється своєю довговічністю та високою якістю заклеювання. Бізнес зможе підібрати для себе найвигідніше обладнання.

Полуавтоматические заклейщики коробов

Принцип роботи напівавтоматичного заклеювача коробів

Напівавтоматичний заклеювач коробів основні свої операції із заклеювання виконує самостійно. Оператору необхідно лише задати параметри упаковки й подавати короб у зону склеювання, де рівномірно наноситься скотч-стрічка на поверхню картону. У результаті виходить надійно заклеєна коробка. До машин можна підключити конвеєри для автоматизації процесів подання продукції. Управління системами здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілих панелей керування.

Переваги напівавтоматичних заклеювачів коробів

Обладнання Siat просте в управлінні та обслуговуванні. Це сучасні та надійні системи із заклеювання гофрокоробів різних розмірів. Моделі виготовлені з високоміцних та довговічних матеріалів. Заклеювачі можуть працювати автономно або вбудовуватись у пакувальні лінії. Асортимент представлений від простих та бюджетних рішень до сучасних високопродуктивних пристроїв, які відповідають концепції Industry 4.0. Завдяки широкому асортименту продуктів кожна компанія зможе підібрати для себе оптимальне обладнання.

Часті питання про напівавтоматичні заклеювачі коробів

→️ Яка ціна напівавтоматичного заклеювача коробів?

Ціна напівавтоматичного заклеювача коробів залежить від конкретної моделі, характеристик та комплектації, на європейському ринку стартує від 3000 євро. Завдяки великому вибору кожне підприємство зможе придбати доступне обладнання.

→ Де купити напівавтоматичний заклеювач коробів?

Напівавтоматичні заклеювачі можна замовити на сайті Манупакеджинг Україна. Менеджер допоможе з правильним вибором та комплектацією. Деякі моделі можна протестувати в шоу-румі Києва.

→ ️Який термін окупності напівавтоматичних заклеювачів коробів?

Термін окупності напівавтоматичного заклеювача становить від кількох місяців до року (індивідуально і залежить від багатьох факторів). Бюджетні моделі заклеювачів доступні кожному, а інвестиція в це обладнання вигідна для невеликих виробництв.

→ Кому підійде напівавтоматичний заклеювач коробів?

Напівавтоматичний заклеювач коробів підійде для малих та середніх виробництв із різних сфер промисловості, де необхідно пакувати невелику кількість коробів. Таке обладнання є компактним і не займає багато місця.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.