Стаціонарний змінник піддонів V-Shape Toppy

Стаціонарний змінник піддонів V-Shape Toppy

Дізнатися вартість

  Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

  Мы свяжемся с вами ближайшее временя.

  Замовити консультацію

   Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

   Мы свяжемся с вами ближайшее временя.

   Toppy V-Shape — це стаціонарний змінник піддонів з V-подібною формою для різних типів вантажів. Устаткування доступне в напівавтоматичній версії, керованій панеллю управління і повністю автоматичної версії, керованої ПЛК. Міцна конструкція рами пристрою виготовлена із сталі.

   Ідеально підходить для таких сфер:

   Продукти харчування

   Напої

   Фармацевтика

   Логістика

   Рітейл

   Опис

   V-Shape доступний у різних конфігураціях та опціях. Є можливість міняти піддон на 120 ° або 95 °. Стаціонарний пристрій зміни піддонів може бути оснащений адаптивною системою центрування із сонарними вимірами, яка дозволяє дуже точно центрувати продукт на новому піддоні. Ця система може бути інтегрована з конвеєром та автоматичним диспенсером піддонів. Устаткування оснащене засобами безпеки, щоб уникнути виробничих травм, враховуючи норми GMP для забезпечення відповідних стандартів якості. Стаціонарні системи інвертора піддонів мають систему безпеки, яка не допускає доступу операторів в зону перед машиною. Це додаткові елементи, такі як металеві сітки захисту периметра та фотоелементи безпеки. Також доступна версія з нержавіючої сталі для харчових виробництв. Принцип роботи із машиною простий. Піддон, що підлягає заміні, завантажується на нижню платформу на рівні підлоги, завантаження здійснюється за допомогою домкрата для піддонів, механізованого візка для піддонів або вилкового навантажувача. Операція повороту піддону здійснюється шляхом нахилу вантажу на 120°. Фактично заміна піддону відбувається завдяки оператору, який контролює процес роботи.

   Характеристики

   Розмір піддону

   відкритий або закритий піддон розміром до 1200x1200 мм

   Продуктивність

   до 30 палет/год

   Вантажопідйомність

   2000 кг

   Максимальне відкриття

   до 2500 мм

   Завантаження

   на рівні підлоги за допомогою домкрата для піддонів або вилкового навантажувача

   Потужність

   400 В / 50 Гц, 3 фазы + земля

   Версія із нержавіючої сталі

   є

   Відео

   Безкоштовно підберемо для Вас обладнання!

   Наші фахівці мають великий досвід в упаковці, тому з легкістю допоможуть підібрати обладнання, яке підходить саме вашому виробництву або складу.

    Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.