Як ми працюємо в умовах війни

Як ми працюємо в умовах війни

10.03.2022

У цей непростий для всієї України час компанія Манупакеджинг продовжує підтримувати критично важливі для країни сфери діяльності, забезпечуючи наших партнерів пакувальними матеріалами та обладнанням. Враховуючи складні обставини та ризики наші всі відділи працюють над закупками та поставками, консультують виробництва та створюють максимально можливий рівень продуктивності для бізнесу.

Наш головний пріоритет – безпека співробітників та клієнтів. Незважаючи на всю складність ситуації, ми розуміємо, наскільки важливо зберегти баланс на ринку і допомогти вижити компаніям. Керівництво Манупакеджинг докладає всіх зусиль для задоволення потреб промислового сектору України та організовує роботу всіх відділів.

На даний момент функціонують усі ключові команди, які продовжують виконувати свої професійні обов’язки та взаємодіють із внутрішніми та зовнішніми партнерами. Наше виробництво матеріалів у Києві не зупинено та продовжує роботу. Усі основні поставки з ЄС із наших заводів у Німеччині функціонують стабільно.

Основна складність постачання до блокованих населених пунктів полягає в обмежених коридорах для в’їзду/виїзду. Наші партнери з логістики завжди в курсі актуальних маршрутів та своєчасно здійснюють поставки у потрібний та безпечний час.

Основні послуги нашої компанії, як і раніше, незмінні. У разі виникнення форс-мажорних обставин, ми завжди готуємо запасні варіанти. Сьогоднішня сувора реальність — це привід об’єднати зусилля для створення максимально ефективних рішень. Манупакеджинг Україна зберігає свої головні цілі на ринку та завжди пропонує альтернативні способи співпраці залежно від конкретних ситуацій.

Бережіть себе та близьких!

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.