Стретч-худ плівка Manupackaging на заводі будматеріалів Kreisel

Стретч-худ плівка Manupackaging на заводі будматеріалів Kreisel

31.01.2022

Вступ

У сучасному світі у веденні успішного бізнесу істотну роль відіграють партнерські взаємини та постійний розвиток вже діючих технологій.

Манупакеджинг Україна продуктивно працює над своєчасним та якісним забезпеченням українських компаній пакувальними матеріалами та високотехнологічним обладнанням. Це дозволяє значно збільшити ефективність роботи пакувальної лінії та знизити експлуатаційні витрати.

Компанія провела тестування стретч-худ плівки серії Manulock від Manupackaging Group на німецькому виробництві Kreisel в Україні. Випробування пакувального матеріалу реалізовувалося на автоматичній пакувальній системі BEUMER stretch hood, яка встановлена ​​на виробництві. Правильно підібране обладнання комплексно з якісними пакувальними матеріалами дозволяють оптимізувати процеси упаковки.

Переваги стретч-худ упаковки

Beumer Stretch Hood® A: Stretch Wraping Machine - Beumer

Стретч-худ упаковка — максимальний захист палетованих вантажів. Плівка надійно фіксує вантаж на піддоні та захищає його з п’яти сторін. Це відмінний та економічний спосіб упакування, який дозволяє зберігати палети на відкритому повітрі. Упакована продукція не забруднюється, не намокає і не руйнується під час транспортування, а стабілізатори у складі матеріалу запобігають проникненню УФ-випромінювань через шари плівки. Завдяки поєднанню вертикальних та горизонтальних стискаючих сил матеріалу палета максимально стійка до навантажень. Упаковка в стретч-худ швидше, ніж обмотка стретч-плівкою або термозбіжною плівкою, і витрати на матеріал значно менші.

Ефективне пакування з автоматичним обладнанням

Високопродуктивне пакувальне обладнання стретч-худ займає невелику площу. Нова інноваційна система транспортування плівки також забезпечує безпечну та швидку зміну пакувального матеріалу. Оптимізована послідовність рухів підвищує експлуатаційну готовність машини та скорочує час простою, необхідний для заміни рулонів плівки. Завдяки використанню енергозберігаючої технології немає потреби у повітряному охолодженні ущільнювального шва плівки. Сучасні машини відрізняються дуже низькими експлуатаційними витратами.

Packaging Solutions for Chemicals - BEUMER Group

Остаточна упаковка грає найважливішу роль захисту продукції. Саме тому повний асортимент пакувальних систем від компаній з виробництва обладнання розроблено для високоякісного пакування, контролю витрат та надійної експлуатації. Потужні пакувальні машини поєднують у собі новітні технології, високотехнологічні функціональні модулі та унікальну систему обробки плівки, яка ефективно задовольняє різні вимоги до упаковки продукції для транспортування.

Dino - Dino Stretch hood

Високопродуктивне стретч-худ обладнання від провідних компаній-лідерів, таких як OMS (Італія) та BEUMER (Німеччина) дозволяють вивести виробництво на новий високопродуктивний рівень.

Ці автоматичні системи правильно працюють виключно з якісними спів-екструзійними плівками.

Стретч-худ плівка Manupackaging

Компанія Manupackaging Group (M Stretch Group) — найбільший виробник стретч-плівок у світі.

M Stretch S.p.A. | LinkedIn

Стретч-худ плівка Manulock Stretch Hoods компанії Manupackaging Deutschland — це пакувальне рішення, основна увага приділяється стійкості та захисту палетованих вантажів під час перевезення, особливо коли вантажі важкі та/або нестійкі на палеті.

Плівка протягом тривалого часу зберігає високі характеристики щільності навіть при переміщенні вантажу.

Стретч-худ працює шляхом поміщення палети з товаром у лінію для пакування, в яку подається плівка. Машина збирає її, розрізає та пакує верхню частину, а потім розтягує плівку. Після чого механізм машини натягує стретч-худ рукав на вантаж, обтягуючи при цьому піддон, тим самим формуючи щільну упаковку.

Компанія Manupackaging виробляє стретч-худ плівку на замовлення під конкретний розмір піддону.

Стретч-худ плівка Manupackaging на заводі будматеріалів Kreisel

Німецький завод Kreisel в Україні — провідний виробник та постачальник будівельних систем та матеріалів з потужністю виробництва понад 130 тисяч тонн на рік та налічує понад 140 найменувань продукції, в якій зацікавлені великі українські та закордонні партнери.

При таких чималих обсягах продукції необхідна автоматизація процесів упаковки. Будівельні суміші в картонних мішках по 25 кг упаковуються в стретч-худ плівку. Для цього використовується автоматична система BEUMER та еластична стретч-худ плівка Manulock HD Manupackaging.

BEUMER stretch hood für individuelle Anforderungen - packaging journal

Після тестування пакувальних матеріалів від декількох виробників саме плівка Manupackaging продемонструвала найкращі результати за щільністю та прозорістю. Упаковані палети зберігаються на відкритому повітрі і при цьому надійно захищені від вологи, сильних поривів вітру, високих/низьких температур та дії УФ-променів.

Manupackaging стретч-худ плівка Manulock HD під час тестування показала наступні результати:

Тестування Manupackaging стретч-худ плівка Manulock HD на заводі Kreisel

Німецький завод Kreisel в Україні пакує близько 234 000 палет на рік. При використанні плівки Manulock HD Stretch Hoods виробник заощаджує приблизно 120 000 ₴ на упаковці. При цьому економія пакувального матеріалу становитиме до 3000 кг на рік.

Завдяки сучасному обладнанню та якісному матеріалу за оптимальною ціною завод отримує продуктивну роботу пакувальної лінії, а вантаж при цьому надійно захищений під час зберігання та транспортування. Це один із багатьох прикладів взаємовигідного та продуктивного співробітництва постачальника матеріалів та виробництва.

Відгук виробника

Співпраця з Manupackaging Україна відкрила для виробництва нові можливості щодо оптимізації пакувальних процесів. Продукт Manulock продемонстрував відмінні показники захисту вантажів і високопродуктивну роботу з обладнанням. При цьому компанія значно заощадила на сировині, отримала гарантовані та своєчасні постачання. Професійний менеджмент постачальника забезпечив високий рівень взаємодії для подальших взаємовигідних ділових відносин, надав необхідні ресурси для повноцінної роботи пакувальної лінії.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.