Манупакеджинг Україна постачає обладнання для зміни піддонів Toppy найбільшим рітейл компаніям та харчовим виробникам України.

Манупакеджинг Україна постачає обладнання для зміни піддонів Toppy найбільшим рітейл компаніям та харчовим виробникам України.

13.09.2022

Вступ

Манупакеджинг Україна продовжує впроваджувати сучасні пакувальні рішення для компаній у сфері роздрібної торгівлі, які потребують оптимізації своїх внутрішньо-складських процесів. Для задоволення потреб підприємств у професійній заміні піддонів нашими спеціалістами було здійснено інтеграцію високотехнологічного обладнання на виробництво української корпорації.

Йдеться про автоматизовані змінників піддонів для максимально ефективної роботи на складі.

АТБ – лідер роздрібної торгівлі в Україні та найбільша мережа національного масштабу. Компанія займається харчовою та нехарчовою сферою діяльності, створивши найбільшу торговельну мережу – понад 1000 магазинів. Асортименти продукції налічує понад 3500 найменувань різних категорій, включаючи близько 1000 власних продуктів.

Особливості продукції та діяльність замовника

Найбільша мережа України динамічно розвивається та потребує постійного вдосконалення своїх пакувальних технологій для підтримки високого рівня конкурентоспроможності.

Особливість продукції, з якою працює корпорація, — різнотипні товари харчової та нехарчової промисловості для різних сфер споживання. Для надійного та безпечного пакування компанія використовує сучасні автоматизовані фасувально-пакувальні машини з високим рівнем продуктивності. Серед асортименту присутні як одиничні так і комбіновані товари, які розміщуються та пакуються на піддонах. Особлива увага приділяється тендітним та молочним продуктам, побутовій хімії, тарі із сумішами та рідинами.

Виробництво націлене на швидке та безпечне транспортування своєї продукції. Для операції з оперативної зміни різнотипних та пошкоджених піддонів застосовуються інвертори та змінники палет. Саме в цьому напрямі замовника зацікавили розробки італійського виробника технологій з комплексних рішень для логістичної сфери, складів та виробництв Toppy.

Фахівці Манупакеджинг Україна проаналізували поставлені завдання щодо оптимізації виробничих операцій та запропонували найактуальніше рішення для задоволення потреб замовника.

Переваги інверторів Toppy та результат співпраці

Манупакеджинг Україна – офіційний дистриб’ютор продуктів Toppy. На виробництво було поставлено дві машини:

  • Мобільний змінник піддонів Ph Advance Toppy
  • Стаціонарний змінник піддонів Inverter Toppy

Саме це обладнання дозволить значно ефективніше здійснювати заміну палет. Це перевірені системи, які мають великий попит на Європейському ринку та значно підвищують рівень внутрішньо-складських операцій. Це безпечні машини із простою системою управління.

Ph Advance – мобільний напівавтоматичний змінник паллет на 180 °. Пристрій працює з вантажем методом повороту, швидко і просто виконуючи зміну палет. Він мобільний і працює під контролем оператора, здатний витримувати вантажі до 1500 кг із продуктивністю до 28 пал/год.

Inverter – стаціонарний напівавтоматичний інвертор палет, який може здійснювати заміну на 18 або 90 °. Підходить до різних галузей промисловості. Система з продуктивністю до 25 пал/год та вантажопідйомністю до 2000 кг.

Ці машини обладнані корисними функціями для конкретних застосувань і демонструють стабільно високу швидкість заміни різнотипних піддонів. Команда Манупакеджинг встановила системи та провела інструктаж по роботі з ними. В результаті виробничі та логістичні ланцюжки корпорації суттєво оптимізували процеси всередині своєї транспортної логістики, значно зменшивши навантаження на виробничий та складський персонал, а головне мінімізували ручну важку працю.

Ми повністю працюємо над зміцненням довгострокових взаємин між компаніями та спрямовані на розвиток пакувальної сфери діяльності України. Маючи великий досвід успішних кейсів по роботі з харчовими гігантами, Манупакеджинг може запропонувати професійну та взаємовигідну співпрацю. Серед транснаціональних корпорацій варто відзначити співпрацю з Nestle, де також були встановлені системи Toppy.

Відгук про співпрацю

Системи Toppy автоматизували складські процеси, збільшивши рівень продуктивності та безпеки. Завдяки своїй багатофункціональності обладнання можна використовувати з різними типами вантажів та повною мірою охопити необхідні завдання швидкої та точної зміни різнотипних піддонів. Машини прості в експлуатації та обслуговуванні.

Головним завданням було перейти з ручної трудомісткої роботи на автоматичну заміну пластикових піддонів на дерев’яні та навпаки, що дозволяє значно скоротити ресурси та збільшити продуктивність. Професійний менеджмент Манупакеджинг забезпечив повний цикл постачання та налаштування моделей. Після проведеного інструктажу оператори могли легко розпочати роботу. Це допомогло правильно спланувати діяльність виробництва та гарантувати успішний результат.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.