Палетопакувальник. Що це таке? Сфера застосування

Палетопакувальник. Що це таке? Сфера застосування

18.06.2022

Палетопакувальник — це спеціальна пакувальна машина для обмотування різнотипної продукції на піддонах за допомогою стретч-плівки. Це обладнання швидко та точно пакує і фіксує вантаж, дозволяючи оптимізувати складські процеси.

За принципом роботи розрізняють кілька типів палетообмотувачів: автоматичні та напівавтоматичні. Такі пристрої набули широкого застосування на виробництвах, адже можуть працювати з різними видами товарів, безпечні та прості в обслуговуванні.

Що таке палетопакувальник і з чого він складається? Сам обмотувач плівкою є стаціонарним або мобільним пристроєм. Стаціонарні моделі оснащені поворотною платформою (або щоглою з кареткою), на яку розміщується вантаж, і колоною з панеллю управління, якою піднімається каретка. Мобільні девайси —  це колона, що рухається на спеціальних роликах і обертається навколо об’єкта, обмотуючи його.

Характеристики палетопакувальника багато в чому залежать від конкретного типу машини та моделі. За цими даними компанія зможе підібрати для себе найвигідніше рішення. Варто звернути увагу на такі параметри:

 • діаметр поворотної платформи (обов’язково враховуються розміри піддонів, що завантажуються, і типи використовуваного для цього пересувного обладнання);
 • максимальна висота палети (для розуміння, якої висоти буде упаковка);
 • максимальна вага (допустиме значення максимального вантажу на платформі);
 • максимальний розмір палети (для розуміння, які палети можна буде упаковувати);
 • швидкість обертання платформи (на яких швидкостях можна буде обмотувати продукцію);
 • рівень шуму (вказує, наскільки гучно може працювати пристрій);
 • робоча температура (за яких температурних режимів може працювати модель);
 • параметри рулонів (розміри рулонів з плівкою, з якими працює апарат);
 • режими роботи (які режими є для функціонування та скільки програм для обмотки);
 • доступні каретки (з якими пристроями може взаємодіяти конкретна модель);
 • рівень престретчу (наскільки машина може розтягнути плівку за допомогою каретки);
 • швидкість руху (вказує на швидкість під час роботи мобільного обмотувача).

Навіщо нам палетопакувальники? Ці автоматизовані машини допомагають збільшити продуктивність на виробництві та заощадити кошти на пакувальному матеріалі. Сучасні моделі можуть упаковувати навіть найделікатніші вантажі завдяки безлічі функцій та налаштувань так, як не обмотає жоден оператор вручну, . Кількість якісно упакованих палет стане в рази більшою порівняно з ручною працею.

Плівка для палетопакувальника з престретчем дозволяє ідеально натягнути матеріал і щільно нанести його на продукцію. Це дозволяє надійно зафіксувати вантаж і запобігти його розсипанню. Залежно від рівня розтягування та складу стретч-плівку важливо підібрати максимально вигідну для виробництва. При цьому враховуються типи товарів та можливості машини.

Палетопакувальник — що це за ноухау? Такі апарати працюють уже багато десятиліть і не є чимось надто інноваційним і незвичайним. З часом обладнання вдосконалюється, і виробники впроваджують нові технології для продуктивнішого їх функціонування. Деякі моделі можуть упаковувати до 100 палет на годину та розтягувати плівку до 500 %. Ними легко керувати за допомогою панелі керування, а операторові не потрібно застосовувати фізичну силу під час роботи з такими машинами. Палетопакувальник підійде для більшості сфер діяльності, він запакує як промислову продукцію, так і продукти харчування.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.