Надійна упаковка стретч-худ від Bocedi: сучасні та високопродуктивні лінії для виробництва

Надійна упаковка стретч-худ від Bocedi: сучасні та високопродуктивні лінії для виробництва

29.11.2023

Вступ

Манупакеджинг Україна розпочала співпрацю з італійським брендом Bocedi. Нас зацікавили їхні надійні системи стретч-худ, які відрізняються простотою в обслуговуванні та виконують основні завдання високопродуктивного пакування різнотипних вантажів за допомогою еластичної плівки. Виробник відкритий для розширення асортименту своєї продукції в Україні та надає нашому бізнесу сучасні пакувальні лінії.

Стретч-худ Bocedi

Український ринок потроху розширюється та переходить на більш захищене пакування. Стретч-худ має безліч переваг:

 • зменшення витрати матеріалу, якщо порівняти зі стретч-плівкою;
 • захист з усіх боків;
 • надійна багатошарова структура;
 • максимальна фіксація вантажу на піддоні;
 • висока швидкість пакування;
 • ізоляція від вологи, бруду та пилу;
 • захист від негативного впливу навколишнього середовища;
 • прозора упаковка для перегляду продукції;
 • підходить для багатьох товарів;
 • тривале утримання вантажу;
 • можливість використання матеріалу з печаткою як інструмент найкращого маркетингу.

Стретч-худ упаковка підійде багатьом сферам діяльності та значно знизить ризик пошкодження товарів.

Bocedi: вигідна співпраця

Італійський бренд Bocedi є надійним виробником фінальних пакувальних ліній (обладнання для стретч-плівок, стретч-худ машини, обладнання для пакування в мішки (in box) та різні корисні аксесуари). Машини відповідають сучасним нормам та здатні виконувати навіть складні завдання з індивідуальними налаштуваннями.

Стретч-худ Bocedi

Використовуючи свій величезний досвід на ринку, компанія успішно розробляє та створює спеціалізовані рішення для багатьох секторів ринку:

 • будівництво;
 • продукти харчування;
 • напої;
 • побутова хімія;
 • інше.

Професійна команда Bocedi враховує потреби клієнтів та максимально ефективно розробляє індивідуальні системи для задоволення потреб бізнесу — від стандартних рішень до складних високопродуктивних ліній.

Усі машини розроблені відповідно до стандартів та норм для надійного та безпечного пакування.

Стретч-худ Bocedi

Купуючи лінію стретч-худ Bocedi від дистриб’ютора Манупакеджинг Україна, виробництво отримує гарантію якості та стабільності упаковки. Команда фахівців встановить лінію, підбере оптимальний режим роботи та навчить персонал.

Професійна підтримка 24/7 та постачання високоякісної стретч-худ плівки.

Модельний ряд стретч-худ від Bocedi

Стретч-худ машини Bocedi відрізняються запатентованою системою рівномірної подачі плівки, що сприяє роботі машини без зупинок на обриви плівки. Обладнання підходить для роботи з вантажами різних форм та розмірів, автоматично підлаштовуючись під конкретну палету.

Модельний ряд представлений чотирма автоматичними машинами з різними конфігураціями та розмірами:

 • FB1000 — машина початкового рівня з продуктивністю до 80 палет на годину. Запаковує вантаж розміром до 2600×1400 мм. Доступні версії для різних розмірів палет.

Стретч-худ машина Bocedi FB1000

 • FB2000 — високопродуктивна комплексна стретч-худ лінія з продуктивністю до 280 палет за годину. Доступно 8 різних версій для різних розмірів вантажу, від 500х400 мм до 3600х1700 мм. Може оснащуватися шістьма рулонами із плівкою.

Стретч-худ машина Bocedi FB2000

 • FB3000 — комплексна стретч-худ лінія з декартовою системою розтягування плівки. Модель може працювати з плівкою товщиною від 20 до 200 мікрон (з печаткою та без). Продуктивність моделі — до 80 палет за годину. Доступна в різних версіях і працює з розміром вантажу від 600×600 мм до 2600×1400 мм.

Стретч-худ машина Bocedi FB3000

 • STARSTRETCH FB4.0 — високопродуктивна інноваційна стретч-худ лінія для інтелектуального пакування різнотипної продукції з продуктивністю до 280 палет за годину. Модель відповідає концепціям Industry 4.0 та IoT. Завдяки програмі HMI SMART можна контролювати, відстежувати працездатність та статистику обладнання. Працює з вантажами вагою до 2500 кг та мінімальним розміром палет 400х400 мм. Максимальний розмір палети — на індивідуальне замовлення.

Стретч-худ машина Bocedi STARSTRETCH FB4.0

Усі машини можуть бути спроєктовані під індивідуальні потреби конкретного виробництва (розмір упаковки, додаткові аксесуари, гібридні версії з використанням термозбіжної плівки).

Фахівці Манупакеджинг допоможуть з вибором моделі та її конфігурацій, зорієнтують за цінами та умовами постачання.

Сервіс з обслуговування стретч-худ машин Bocedi

Компанія-виробник створює машини на індивідуальне замовлення (від стандартних до складних, комбінованих рішень). Обладнання сертифіковане та відповідає стандартам ЄС.

Команда інженерів Bocedi проаналізує специфіку вашого технічного завдання та сформує комплексне та найбільш конкурентоспроможне рішення для бізнесу. Усі машини проходять випробування перед тим, як вирушить до замовника. 

Стретч-худ ремонт

Манупакеджинг пропонує запасні частини, післяпродажне обслуговування, модифікації машин, допомогу з навчанням, комплекти для обслуговування та ремонту. Ефективність нашої команди багато в чому підтримується повністю обладнаним складом запасних частин. За потреби є можливість замовити оригінальні запчастини безпосередньо у виробника.

Купуючи стретч-худ систему Bocedi, підприємство може бути впевненим у її стабільності функціонування та гарантії своєчасної допомоги.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.