Автоматичний формувальник коробів Siat BOXMASTER

Автоматичний формувальник коробів Siat BOXMASTER

27.03.2024

Вступ

Siat BOXMASTER — компактний автоматичний формувальник коробів для роботи у складі автоматичної пакувальної лінії. Максимальна продуктивність машини – 1100 коробів на годину.

Новинка в лінійці обладнання для формування коробів на базі єдиної платформи із міцного корпусу та зручного доступу до пристроїв для простого регулювання та обслуговування. Машина склеює нижні стулки короба за допомогою клею-розплаву (Hot Melt) або скотч-стрічки шириною 50 / 75 мм. Регулювання розмірів та інших параметрів здійснюється за допомогою спеціальних ручок із індикаторами, що зручно для оператора. Контролювати, відстежувати та налаштовувати формувальник можна на інтуїтивно зрозумілому сенсорному дисплеї. BOXMASTER демонструє високі показники потужності та функціонує за рахунок електродвигуна. Це сучасна та високошвидкісна система для роботи з різними типами та розмірами гофрокоробів, забезпечує надійне, стабільне та високопродуктивне формування тари, оснащена фотоелементами безпеки та відповідає стандартам якості ЄС.

Принцип роботи

Оператору достатньо лише наповнити сховище заготовками (до 150 одиниць у стандартному рішенні), відрегулювати розміри короба та вибрати необхідну програму на дисплеї. За допомогою вакуумної системи Venturi або Pump (опціонально) здійснюється подача заготовки в зону складання, де короб розкривається і за допомогою пересувного пристрою Box-Pressor подається стабільно в зону склеювання. Каретка з дозатором клею-розплаву ROBATECH рівно наносить смужки на шви нижньої частини коробки для їх склеювання (опціонально) або спеціальна клеюча головка (K11 / K12) здійснює склеювання скотч-стрічкою (стандарт). Готова до наповнення тара пересувається за допомогою стрічки далі для наповнення та заклеювання.

Siat BOXMASTER

Особливості та переваги

 • Безпека понад усе – BoxMaster включає кілька функцій безпеки в стандартній комплектації
 • Виробнича потужність – стандартний магазин для зберігання місткістю 150 заготовок, 300 заготовок (опція)
 • Продуктивність – до 1100 коробів/год
 • Гнучкість виробництва – управління коробками від 150 х 125 х 80 мм до 620 х 500 х 500 мм (залежно від версії)
 • Індивідуальні програми – режими, що настроюються, з розширеними налаштуваннями
 • Простота використання – керування за допомогою ПЛК
 • Модульна система – задоволення індивідуальних потреб
 • Проста установка – поставляється у зібраному вигляді, з колесами

Siat BOXMASTER_10

Дисплей

Нове структуроване програмне забезпечення для оператора та компонування інтерфейсу дозволяють швидко та гнучко налаштовувати параметри машини відповідно до індивідуальних вимог кожного конкретного завдання. Налаштування та керування спроєктовані так, щоб бути інтуїтивно зрозумілими для оператора.

Siat BOXMASTER_9

Основні особливості та переваги дисплея:

 • 7-дюймова сенсорна панель керування
 • Повна архітектура від Siemens
 • Автоматичний, ручний та покроковий режим роботи
 • Настроювані програми
 • Лічильник ящиків
 • Допомога та діагностика
 • Візуалізація продуктивності

Настроювані програми з більш ніж 25 параметрами для ідеального налаштування операцій відповідно до потреб виробництва. Автономна діагностика дозволяє контролювати всі окремі операції машини для виявлення потенційних помилок і збоїв у роботі. Програмне забезпечення створено для оптимального контролю та управління обладнанням.

Пересувний Box-Pressor нової конструкції

Простая и быстрая регулировка до необходимого размера коробки и возможность быстрой замены лентопротяжного узла благодаря недавно разработанной скользящей подвижной конструкции. Она создана для идеальной обработки сформированной коробки через нижнюю секцию BoxMaster. Предотвращает любое непреднамеренное поднятие короба.

Siat BOXMASTER_1

Параметри регулювання на ручках

У стандартній комплектації машини спеціальні лічильники для механічних налаштувань встановлені на всіх ручках. Лічильники дозволяють легко та швидко налаштувати відповідні параметри обладнання:

 • Магазин заготовок (ширина/довжина/висота)
 • Ширина ременя
 • Розсувна висота пресора

Обмін сигналами

Обмінюйтесь сигналами для з’єднання із сусідніми системами транспортування та пакувальними машинами.

Вихід (сигнали):

 • Машина працює
 • Аварійний
 • Будильник
 • Обірвана стрічка (тільки для закриття коробки зі стрічкою)
 • Коробка готова

Вхід (сигнали):

 • Повна лінія

Пристрої виявлення розриву стрічки

Виявлення обриву стрічки та кінця котушки зі стрічкою здійснюється автоматично. BoxMaster визначає розрив накладеної стрічки під час склеювання і в результаті перериває процес. Крім того, BoxMaster може сигналізувати про закінчення використання котушки зі стрічкою.

Формування квадратних коробок

Машина може формувати квадратні коробки та обробляти прямокутні коробки. Для коробок квадратної форми важливим є дизайн вирізу клапанів.

Завершення циклу та виявлення заповнення лінії

Для цього процесу в машину вбудовано два фотоелементи для виявлення:

1) кінця циклу. На виході з моторизації перевіряє вихід коробки та зупиняє машину, якщо вона не вільна.

2) повної лінії. Може бути розміщений окремо на лінії розвантажувального конвеєра, щоб зупинити машину після накопичення ящиків. Стандартна довжина – 5 м.

Вакуумна система

У стандартній комплектації встановлено систему Venturi.

Вона створює вакуум на присосках для захоплення картонної коробки за рахунок прискорення потоку стисненого повітря (ефект Вентурі) без додаткових приводних елементів. Найменше споживання електроенергії і менше зношувальних деталей. Але при цьому зростає споживання стисненого повітря. Опціонально можна встановити систему Pump. Вона з меншим споживанням стисненого повітря, але збільшується споживання електроенергії.

Відкрита та міцна рама

Відкрита конструкція рами з жорстким та міцним шасі. Це забезпечує повну видимість та доступ до механічної частини машини для полегшення обслуговування. Колеса на конструкції дозволяють легко переміщати машину.

Магазин заготовок

Проста та міцна конструкція, що дозволяє легко завантажувати картонні заготовки. Лічильник регулювання для швидкого та точного налаштування розмірів коробки. Стандартне сховище може зберігати до 150 заготовок, додаткова розширена версія може зберігати до 300 одиниць.

Огородження

Чистий та сучасний дизайн. Великі двері забезпечують повний доступ всередину машини. Це зручно, практично та безпечно.

Каретка

Міцна конструкція з подвійним валом діаметром 40 мм і кульковою втулкою забезпечує точний, плавний та швидкий рух.

Розміри коробів

Доступні два параметри розмірів для ефективного керування різними коробами:

BOXMASTER розмір коробів

Продуктивність

Максимальний рівень продуктивності обладнання – до 18 коробок на хвилину. Стандартна версія оснащена двигунами змінного струму з постійною швидкістю для приводу двох кареток, захоплення заготовок та штовхання коробів у закриваючу станцію. Високошвидкісна версія оснащена безщітковими двигунами.

Склеювання за допомогою клею-розплаву (Hot Melt)

Закриття коробки за допомогою гарячого клею. Дозатор клею-розплаву ROBATECH розташований на зовнішній каретці з роликами (опціонально доступні інші пристрої). Функціонує стабільно та з високою точністю наносить смужки клею.

Вимоги до короба

Якісний результат склеєної коробки залежить від загальної якості картону та точності розмірів, а також від якості скотч-стрічки, що використовується.

Рекомендовані типи коробу:

 • Типи коробів: FEFCO 0201/0200* – RSC/HSC*
 • Типи профілю: B, C, E
 • Типи стінок: одиночна та подвійна

Склеювання за допомогою скотч-стрічки

Склеювання стрічкою PST, накладеною за допомогою стрічкового пристрою (K11/K12), шириною 50 мм або 75 мм.

Siat BOXMASTER_5

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення, будь ласка, зверніться до менеджера компанії Манупакеджинг – офіційного дистриб’ютора обладнання Siat в Україні.

В огляді було використано таке пакувальне обладнання:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.