IFFIP 2024: пакувальні рішення від Манупакеджинг Україна

IFFIP 2024: пакувальні рішення від Манупакеджинг Україна

1.05.2024

Вступ

З 17 по 19 квітня команда Манупакеджинг Україна традиційно презентувала свій виставковий стенд із пакувальним обладнанням та матеріалами на найбільшому міжнародному форумі в Києві — IFFIP 2024.

Цього року  пріоритет компанії — продемонструвати популярні напрями, які перевірені роками, та кілька новинок, які набирають популярності в ЄС та поступово інтегруються в українські виробництва. Головні цілі — налагодити комунікації з потенційними замовниками, підкреслити найактуальніші та найзатребуваніші пакувальні рішення для бізнесу.

iffip манупакеджинг Україна

IFFIP — це можливість дізнатися про реальне становище ринку харчової та пакувальної галузі. Форум є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання та упаковки, переробними та виробничими компаніями. Це можливість познайомитися з потенційними партнерами та протестувати нові технології для пакування.

Перевірені пакувальні технології

Маючи досвід успішної взаємодії з виробництвами та розуміючи їхні потреби, команда Манупакеджинг Україна підготувала ефективні та надійні пропозиції для оптимізації пакувальних процесів на виробництві.

IFFIP 2024: упаковочные решения от Манупакеджинг Украина

Основні напрями:

 • Транспортне пакування. Як якісно та економічно пакувати вантажі — обернути стретч-плівкою, палетною сіткою чи зафіксувати стреп-стрічкою? Який вибрати палетопакувальник?
 • Термозбіжне обладнання та матеріали. Ділимося великим досвідом застосування пакувальних рішень.
 • Flow pack. Для тих, хто в пошуках сучасної та надійної упаковки.
 • Обандеролювання продукції. Потрібно швидко та оригінально забрендувати чи згрупувати товари, зафіксувавши брендованою стрічкою?
 • Заклеювання та формування коробів. Як вигідно перейти з ручного на напівавтоматичне пакування?
 • Екоупаковка. Плануєте покращити презентабельність своєї продукції чи пакуєте вантажі на експорт?

Ми продемонстрували кілька актуальних технологій для надійної та економічної упаковки у різних секторах ринку: напої, продукти харчування, побутова хімія, будівництво, кондитерські вироби, випічка, фармацевтика, логістика, ритейл та інші.

IFFIP 2024: упаковочные решения от Манупакеджинг Украина

Серед ключових напрямів нашої компанії — пакувальні матеріали та обладнання європейської якості. Разом з відвідувачами виставки ми тестували флоупак-упаковку кондитерських виробів, випічки та фармацевтичних продуктів на високих швидкостях, використовуючи автоматичну машину від Smipack FW550. Групова та штучна упаковка в тришовні пакети — один з найпопулярніших та затребуваних видів упаковки для маркетів. Демонстрували обандеролювання метро-юнітів на машині від Bandall як простий спосіб об’єднання групи продуктів. А також показали пакування в термозбіжну плівку на ковпаковій машині та на напіватвоматичному запаювачі з термотунелем від Smipack з використанням високоякісної поліолефінової плівки для максимально прозорого пакування. Палетували товари на піддоні за допомогою напівавтоматичного палетопакувальника SIAT з кареткою для плівки та сітки. Показали ефективність переходу з ручного пакування картонних коробів на напівавтоматичне з використанням мінілінії (формувальник, заклеювач та розтяжний конвеєр). За допомогою акумуляторного стрепінг-інструмента показали, як просто та швидко, а головне, якісно можна зафіксувати вантажі на палеті без додаткових скоб та зусиль.

IFFIP 2024: упаковочные решения от Манупакеджинг Украина

Серед цікавих новинок пакувальних матеріалів для оптимізації виробничої лінії варто виділити стретч-плівки з можливістю розтягування до 350 % для максимальної економії при автоматичному обмотуванні та ультратонкі стретч-плівки для ручного пакування товщиною від 5 мкм. Аграріїям пропонуємо універсальну палетну сітку для ручного або автоматичного пакування вантажів, яким потрібен доступ повітря, та високоякісну ПОФ-плівку товщиною 12 мкм та вище для максимально прозорого та безпечного пакування. Усі пакувальні матеріали сертифіковані та відповідають стандартам ЄС.

Актуальні та конкурентоспроможні ціни для клієнтів

Манупакеджинг Україна зарекомендувала себе не лише як виробник та офіційний дистриб’ютор високоякісних технологій, а і як компанія, яка пропонує вигідні ціни на свою продукцію, якщо порівняти з конкурентами.

Переваги співробітництва з Манупакеджинг Україна:

 • 27-річний досвід роботи на ринку;
 • надійні технології;
 • широкий асортимент напівавтоматичних та автоматичних машин;
 • вигідні ціни;
 • своєчасне постачання;
 • пакувальні матеріали європейської якості;
 • професійний сервіс 24/7;
 • свій склад та шоурум у Києві.

Наші продукти довели свою ефективність на багатьох виробництвах України. Це надійні, сучасні, безпечні та економічні рішення для фінальної стадії пакування.

IFFIP 2024: упаковочные решения от Манупакеджинг Украина

Ми раді продовжувати традицію участі в міжнародних виставках. IFFIP — це можливість поділитися своїми знаннями в галузі упаковки, приємно та корисно провести час у компанії виробників з різних галузей промисловості. Такі заходи дозволяють налагодити взаємини між постачальниками та виробниками, а також дізнатися більше про нинішній стан пакувальної індустрії, проблеми та потреби наших клієнтів.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.