Автоматичне пакування коробів скотч-стрічкою на основі натурального каучуку

Автоматичне пакування коробів скотч-стрічкою на основі натурального каучуку

15.02.2024

Вступ

Пакування скотч-стрічкою продукції в картонних коробах потребує правильного вибору матеріалу та пакувального обладнання для підтримки стабільної та ефективної роботи лінії, запобігання розклеюванню коробок при транспортуванні та зберіганні, створення максимального захисту продукції навіть за екстремальних температурних умов.

Багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє компанії Манупакеджинг Україна активно розвивати сферу пакувальних технологій, впроваджуючи нові рішення. Завдяки рекомендаціям одна з провідних компаній олійно-жирової галузі звернулася до нас з проханням підвищити безпеку та продуктивність їхніх пакувальних процесів, щоб створити надійно заклеєний короб, який би витримав експорт на далекі відстані, високі та низькі температурні режими. Наші фахівці проаналізували виробничі процеси замовника та запропонували оптимальний варіант для оптимізації пакувальної лінії.

Труднощі з транспортуванням та причини переходу на скотч-стрічку з клеєм на основі натурального каучуку

Сучасне підприємство з передовим обладнанням для виробництва рафінованої та нерафінованої олії створює продукцію високого міжнародного рівня, використовуючи безпечні та інноваційні технології. Усі виробничі процеси на їхній лінії автоматизовані та оснащені передовим програмним забезпеченням. Вони дозволяють легкоконтролювати кожен робочий цикл. Регламент компанії передбачає відсутність людського фактора під час роботи з продукцією для гарантії її безпеки та високої якості.

Современное производство с передовым оборудованием для производства рафинированнного и нерафинированного растительного масла

Відповідальний виробник міжнародного рівня зацікавлений у підвищенні швидкості пакувальних процесів та використанні більш надійного пакувального матеріалу для збереження якості та зовнішнього вигляду своїх продуктів.

Замовник використовує автоматичні заклеювачі та формувальники коробів SIAT. Раніше на підприємстві використовували клейку стрічку з клеєм на основі синтетичного каучуку (Hot Melt). Таке рішення, на жаль, не забезпечувало необхідного рівня захисту при контейнерних перевезеннях морським транспортом. Продукція перебувала під впливом високих та низьких температур, через що короби розклеювалися, упаковка втрачала цілісність. Завод-виробник мав рекламації, перебував у пошуках більш ефективного варіанта, тому звернувся до нас за допомогою.

Транспортировка грузов морем

Команда Манупакеджинг отримала необхідні дані, проаналізувала завдання щодо пакування безпосередньо на підприємстві та згенерувала оптимальну пропозицію.

Основні вимоги:

 • Продуктивність від 400 коробів/год
 • Висока якість гофрокартону
 • Розміри та вага коробів з продукцією
 • Стабільне збереження клейкості скотч-стрічки при екстремальних температурах
 • Автоматичне пакування
 • Безпечний матеріал

Краще рішення для заклеювання коробів — використання скотч-стрічки з клеєм на основі натурального каучуку (Solvent). Він незамінний при роботі в приміщеннях з низькими/високими температурами, при заклеюванні коробів з товстими стінками гофрокартону, коробів з низькою якістю гофрокартону, в умовах підвищеного запилення. Він має високі показники адгезивності протягом тривалого часу, утримуючи короб закритим навіть при тиску на нього, демонструє стабільні показники під час роботи на автоматичному обладнанні.

Особливості та переваги каучукової скотч-стрічки та автоматичної лінії з формування та склеювання коробів

Скотч-стрічка на основі натурального каучуку (Solvent) миттєво схоплює практично будь-яку поверхню та чудова в експлуатації за високих температур. Під час роботи на автоматичному заклеювачі в умовах високої швидкості скотч-стрічка показує ідеальні результати стабільності, міцності поліпропілену та рівномірного нанесення клею.

Основні переваги скотчу на основі натурального каучуку:

 • Високі показники клейкості
 • Морозостійкість
 • Висока міцність на розрив
 • Працює з гофрокартоном низької якості
 • Працює на запорошених коробах
 • Працює на коробах з товстим гофрокартоном понад 5 шарів

Липка стрічка Solvent демонструє найкращі показники склеювання різнотипних коробів з гофрокартону і надійно утримує їх стулки протягом тривалого часу, не дозволяючи їм розкритися.

Основні переваги скотчу на основі натурального каучуку

На заводі замовника успішно протестували клейку стрічку з натурального каучуку товщиною 40 мкм і шириною 48 мм. Матеріал має прозору структуру, прилипає навіть до забруднених поверхонь та витримує екстремальні умови під час транспортування вантажів. Завдяки швидкій початковій адгезії ідеально підходить для роботи з автоматичним обладнанням.

Особливості та переваги автоматичної лінії з формування та заклеювання гофрокоробів:

 • На підприємстві встановлені автоматичні моделі формувальника SIAT F144 та заклеювача SIAT SM11
 • F144 — це автоматичний формувальник коробів з подальшим склеюванням  нижнього клапана заготівлі скотч-стрічкою
 • SM11 — це автоматичний заклеювач коробів, який працює з коробами фіксованого розміру
 • Продуктивність F144 — 700 коробів
 • Клейкі головки K11, що легко знімаються
 • Сенсорна панель керування для вибору необхідних налаштувань (включаючи індивідуальні)
 • Вакуумна система VENTURI
 • Магазин на 150 заготовок
 • Надійні компоненти
 • Спеціальні огорожі для безпеки оператора
 • Обладнання відповідає нормам ЄС

SIAT F144 и SM11

Принцип роботи пакувальної лінії з формування та склеювання коробок з продукцією

Заготовка зі спеціального магазину за допомогою присосок захоплюється та розкривається, подається до зони склеювання нижнього клапана за допомогою штовхача. Після заклеювання відкритий короб рухається моторизованим конвеєром в зону пакування, де вкладається продукція. Після заповнення короб по конвеєру надходить у заклеювач і утримується бічними планками. Автоматично складаються верхні стулки картонного ящика, і за допомогою верхньої клеючої головки здійснюється заклеювання верхнього клапана короба. На виході отримуємо заповнену та ідеально склеєну коробку.

Принцип работы SIAT SM11

Оператору потрібно вибрати необхідну програму для пакування і відрегулювати машину під певний розмір гофрокороба. Усі основні завдання зі складання та склеювання лінія здійснює автоматично, включно з переміщенням продукції до наступного процесу за допомогою конвеєрів.

Результати співпраці та відгук замовника

Взаємодіючи з великими виробниками, важливо правильно проаналізувати всі необхідні виробничі процеси та налагодити комунікацію з інженерами та керівництвом для отримання максимально ефективного рішення щодо оптимізації пакувальної лінії. Кожен проєкт має свої індивідуальні особливості, але завдяки правильному підходу команді Манупакеджинг Україна вдається досягти поставлених завдань у встановлені терміни.

Завдяки автоматизації виробничої лінії замовнику вдалося досягти запланованих виробничих потужностей та підтримати високий рівень якості. Перехід на скотч-стрічку на основі натурального каучуку дозволив уникнути втрат при транспортуванні в контейнерах і доставляти продукцію цілою, що позитивно вплинуло на репутацію бренду та збільшення продажів. Завод-замовник наразі має своєчасне постачання пакувального матеріалу та регулярне технічне обслуговування від сертифікованих фахівців для підтримки працездатності обладнання на найвищому рівні.

Виробник масла відзначає зростання продуктивності завдяки підтримці високої швидкості та покращенню надійності своєї упаковки. Співпраця з Манупакеджинг Україна дозволяє підтримувати стабільний рівень якості без додаткових витрат і надає впевненості у роботі на довгострокову перспективу.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.