Скотч-стрічки

Скотч-стрічки – це плівкові стрічки, що використовуються на виробництві і в побуті та мають клейове покриття. Як правило, такий матеріал випускається у формі рулону та має зовнішню неклейову поверхню. Дещо рідше зустрічається матеріал із двостороннім нанесенням клею.

Наша компанія займається реалізацією клейких скотч-стрічок, які використовуються переважно для пакування (заклеювання) коробів з картону.

Ви можете придбати оптом скотч:

  • на основі синтетичного каучуку (хот-мелт),
  • на основі акрилового клею.

У холодну пору року ідеальними для використання вважаються клейкі стрічки з клеєм на основі синтетичного каучуку, адже за низьких температур рекомендовано використовувати скотч із підвищеною клейкістю. А ось для робіт у теплу пору року варто вибирати скотч-стрічки на основі акрилового клею.

Пакувальний скотч, зроблений на основі акрилового клею, вважається найбільш дешевим матеріалом, який повсюдно використовують для заклеювання картонних коробів. Виготовляється такий матеріал на водній основі, завдяки чому може бути гарантовано максимально швидке прилипання до картонної поверхні короба. Клейкі властивості акрилу трохи знижуються в холодну пору року, через що взимку фахівці рекомендують використовувати стрічки хот-мелту, які виконані на основі синтетичного каучуку.

Варто зазначити, що акрилові стрічки з однаковим успіхом можуть використовуватися як для машинного, так і для ручного пакування.

Клей на основі синтетичного каучуку (hot melt) – це чудовий компроміс між натуральним дорогим каучуком та дешевим акрилом. Скотч-стрічки, виконані на основі такого матеріалу, чудово підходять як для ручного, так і для машинного пакування незалежно від пори року. Незалежно від типу картону такий скотч легко прилипає до його поверхні. Ба більше, він ідеально підходить і для пакування продукції, що зберігається в холодильних камерах (морозиво, молочна група, заморожені продукти тощо).

А ось клей на основі натурального каучуку (solvent) гарантує найнадійнішу упаковку товарів. Особливо актуальним використання такого матеріалу буде для продукції, що зберігається у морозильних камерах.

Отримати більш детальну консультацію, а також купити скотч-стрічку оптом ви можете, звернувшись до наших менеджерів.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.