Як вибрати плівку для упаковки?

Як вибрати плівку для упаковки?

29.03.2024

Вступ

Стрейч плівка — широко представлений пакувальний матеріал, який має величезний попит на ринку України. За допомогою нього обмотуються палети для подальшого безпечного транспортування продукції.

Кожне виробництво зацікавлене в якісному та надійному захисті своїх товарів. Вони підходять до вибору стретч-плівки з особливою увагою, тестуючи зразки та підбираючи максимально ефективний матеріал для фінальної стадії виробництва, при цьому не забуваючи про економію та стабільність поставок.

Стрейч плівка для упаковки: як правильно та вигідно її підібрати для свого підприємства в Україні? Для початку розглянемо основні види стретч-плівок у рулонах та їх призначення.

Яка різниця між машинною та ручною стрейч-плівкою?

За призначенням стретч-плівка поділяється на два види:

 • Стрейч плівка для машинного пакування.
 • Стрейч плівка для ручного пакування.

Вони відрізняються методом функціонування та своїми особливостями. Ручна — призначена для пакування палет з товаром вручну або за допомогою диспенсера, має невеликий рівень попереднього розтягування. Машинна — використовується для пакування вантажів на напівавтоматичних та автоматичних швидкісних палетопакувальниках, виготовляється з більш якісної сировини та відрізняється за своїми технічними характеристиками залежно від типу та налаштувань пакувального обладнання.

Як використовують стрейч-плівку під час пакування?

Стретч-плівку переважно використовують для фіксації вантажів на піддонах. Застосовують цей пакувальний матеріал у промисловості та побуті. Плівка стійка до проколів і досить стійка до різних температурних діапазонів. Її використовують у багатьох галузях промисловості для обмотування різнотипних продуктів.

Как используют стрейч-пленку при упаковке?

Принцип використання стретч-плівки досить простий. Її вручну або за допомогою обладнання наносять шарами на продукти, розміщені на піддоні. У результаті зафіксований вантаж готовий до транспортування.

Ручне пакування

Для роботи з товарами вручну використовують спеціальний вид еластичної плівки, яку оператор наносить на палету вручну або диспенсером. Ручний стретч застосовується на виробництвах, де необхідно упакувати невелику кількість палет або відсутнє палетопакувальне обладнання.

Плівка стрейч для ручного пакування вигідна для малих компаній, які обмотують кілька палет за зміну і їм не потрібно купувати дороге обладнання.

Машинна упаковка

Для високопродуктивного та стабільного захисту своїх вантажів підприємства використовують машинну обмотку стретч-плівкою. Це вигідне рішення для економії пакувального матеріалу та отримання завжди стабільних та надійно упакованих палет для їх безпечного транспортування. За допомогою індивідуальних програм та правильно підібраної стретч-плівки можна досягти максимальної ефективності фінальної стадії виробництва без збоїв та зупинок.

Машина для пакування стрейч плівкою рівномірно наносить шари матеріалу на палету згідно з заданими параметрами. В результаті товари на піддоні надійно зафіксовані та не розсипаються під час транспортування.

Як правильно вибрати плівку

Для правильного вибору плівки рекомендується звернути увагу на сферу виробництва, форму вантажу, його вагу та особливості продукції, тип обладнання та каретки. Враховуються необхідні завдання щодо швидкості, надійності та можливості економії.

Вибір пакувального матеріалу рекомендується довірити фахівцю. Він врахує всю специфіку виробництва та протестує кілька варіантів плівок для вибору найоптимальнішої пропозиції.

Для пакування меблів

Для пакування меблів можна використовувати як ручну, так і машинну стретч-плівку. Обидва види матеріалів еластичні та здатні огинати практично будь-яку форму виробу. Захищають його від вологи, пилу та механічних пошкоджень.

Стрейч плівка для пакування меблів — чудовий варіант для безпеки ваших вантажів. Меблі будуть доставлені в чистоті та безпеці.

Для пакування багажу

Завдяки прозорості стретч-плівки запакований багаж легко проглядається при видачі. Під час транспортування він захищений, а  під час зберігання не піддається негативному впливу навколишнього середовища.

Стрейч плівка для пакування багажу забезпечує перегляд вмісту і дозволяє швидко розпізнати свій багаж.

Для пакування палет

Стрейч плівка для пакування палет, ручна або машинна, забезпечує утримання вмісту на піддоні та підходить як для невеликих компаній, складів, так і для великих логістичних центрів. Якісно упаковані палети безпечні для транспортування та подальшого зберігання.

При виборі стретч-плівки для палет враховуються параметри вантажу та його особливості, а також товщина плівки, яка буде використана для обмотування товарів.

Для універсального пакування вантажу

Завдяки еластичній плівці можна обмотувати предмети різних форм та розмірів. Матеріал підходить для універсального обмотування різнотипних вантажів. На ринку є величезний асортимент плівок різних кольорів, що дозволяє приховати вміст піддона або виділити конкретні палети для їх подальшого швидшого завантаження в транспорт.

Етапи пакування в плівку

Існує кілька способів пакування вантажів стретч-плівкою. Основний принцип полягає в рівномірному нанесенні необхідної кількості шарів по всьому периметру вантажу із захопленням піддона.

Етапи (ручна / машинна):

 1. Підготовка вантажу на піддоні та розміщення об’єкта в зоні пакування/налаштування обладнання та вибір потрібної програми.
 2. Кріплення кінця плівки до піддона.
 3. Обмотування продуктів поступово з необхідним рівнем натягу знизу вгору. Забезпечення необхідної кількості шарів на палеті (знизу, посередині та зверху).
 4. Обрізання плівки вручну або за допомогою спеціального пристрою в машині.
 5. Палета упакована та готова до переміщення.

Плівка стрейч для пакування стискається після розтягування і створює більш надійне утримання самого вантажу на піддоні.

Купити стретч-плівку за вигідною ціною у нас.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.