Як налаштовувати та обслуговувати пакувальне обладнання flow pack

Як налаштовувати та обслуговувати пакувальне обладнання flow pack

17.05.2024

Вступ

Пакувальне флоупак-обладнання досить просто налаштовувати та обслуговувати. Для цього необхідні спеціальні знання та вміння, які допоможуть ефективно та безпечно відрегулювати flow pack машину під конкретний розмір упаковки, налаштувати її роботу під завдання виробництва та своєчасно надати обслуговування обладнання згідно з регламентом. Встановлення та налаштування флоупак-машини довіряйте сертифікованим фахівцям.

Флоупак — це популярний, економічний та швидкий спосіб герметизації товарів із різних сфер промисловості.

Перед покупкою автоматичного flow pack обладнання для своєї упаковки обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем. Він допоможе підібрати необхідну модель з урахуванням конкретних особливостей пакувальної лінії та продукції. Протестуйте flow pack упаковку ваших товарів на конкретній моделі перед покупкою. Це дозволить переконатися в ефективності функціонування обладнання для пакування флоупак з оптимальними налаштуваннями промислового обладнання під конкретний продукт.

Ремонт и обслуживание флоу пак

Дотримуйтесь правил встановлення пакувальної машини flow pack, попередньо підготувавши під неї обладнане місце, вивчіть інструкцію з експлуатації та не забувайте про правила безпеки. При правильному виборі машини, її налаштуваннях та своєчасному наданні всіх видів обслуговування вона прослужить довгий час та принесе компанії необхідний прибуток.

Види обладнання флоу пак

Флоупак-машини за принципом пакування діляться на два основні види: вертикальні та горизонтальні пакувальні автомати флоупак.

Виды флоупак машин

Вертикальні флоупак-машини призначені для пакування сипучих продуктів (згори донизу). Продукція насипається в пакети, які потім запаюють.

Горизонтальні пакувальні машини флоупак призначені для пакування твердих та м’яких продуктів із різних сфер промисловості. Товари переміщуються горизонтально та пакуються в пакети, які потім запаюються.

Як правильно налаштувати роботу пакувальника

Перед налаштуванням пакувальника флоу пак необхідно підключити його до мережі згідно з інструкцією та відрегулювати напрямні з лопатями під конкретний розмір продукту. Необхідно встановити в бобіну через формувач машини та вузол запаювання (у разі наявності встановленого принтера схема трохи відрізняється, і матеріал заводиться додатково через вали принтера) потрібний розмір плівки відповідно до схеми подачі матеріалу . Далі вимірюється розмір продукту (довжина і висота) для розуміння того, якого розміру плівка необхідна для відрізання і спаювання термоножем. До цього розміру додаємо розмір поперечного шва (близько 20 мм).

как настроить флоу пак машин

На панелі керування flow pack машини встановлюємо необхідні параметри пакування (залежно від моделі машини налаштування та назви параметрів можуть відрізнятися):

 • швидкість;
 • довжину;
 • швидкість наближення;
 • положення продукту;
 • кількість;
 • лічильник;
 • положення мітки;
 • фотомітку.

Кожну встановлену програму можна зберегти в пам’ять і надалі її використовувати. Це дозволить швидко перемикатися між продуктами (ідеально підійде для компаній, які пакують різний асортимент товарів).

настроить flow pack машину

Виставляється необхідна температура запаювання (залежно від особливостей плівки, продукту та швидкості пакування). За потреби регулюється кут нахилу роликів для рівномірної подачі плівки (без складок) для ідеального відрізання та запаювання матеріалу. У ручному режимі на панелі керування flow pack машини можна протягувати плівку під час налаштування упаковки, що допомагає усунути пошкоджений матеріал до початку створення пакетів. У ручному режимі проходить пробний продукт, і в зоні зварювання його можна зупинити для вибору максимально точного місця відрізання і встановити ці налаштування для подальшої партії.

Для першого налаштування flow pack системи варто звернутися до фахівця.

Коли проводити профілактику обладнання

Технічне та профілактичне загальне обслуговування обладнання флоупак-машини необхідно здійснювати своєчасно. Цей вид техніки невибагливий і не потребує дорогого сервісу.

профилактика флоу пак

Навчені оператори на зміні можуть регулярно чистити робочу зону та усувати залишки плівки (за потреби). Деякі рухомі елементи механізмів flow pack машини необхідно періодично змащувати для їхньої надійної та безпечної експлуатації. У разі непередбачених поломок та модернізації flow pack обладнання рекомендується звернутися до сертифікованих фахівців.

Усі технічні маніпуляції з flow pack системами має проводити виключно навчений персонал. При роботі з автоматичними flow pack машинами не забуваємо дотримуватися техніки безпеки згідно з інструкцією до конкретної моделі.

Вартість ремонту машин flow pack

У разі поломки flow pack обладнання необхідно звернутися до сервісного центру для отримання консультації. Надалі проводиться діагностика, пошук проблеми та її усунення.

ремонт флоупак машин

Ремонт обладнання — це спеціальні операції або комплекс операцій з відновлення працездатності техніки та усунення несправностей, неполадок.

Вартість ремонту промислового обладнання залежить від конкретної поломки та вартості деталі або комплектуючих для заміни. Ціна деталей залежить від бренду flow pack апаратів та їх складності. Детальнішу інформацію про вартість ремонту для конкретної flow pack машини можна уточнити в сервісному центрі.

Рекомендації щодо експлуатації флоу пак

При роботі з автоматичним обладнанням для пакування флоупак необхідно дотримуватись правил безпеки та обов’язково ознайомитись з інструкцією з експлуатації техніки.

Декілька порад з експлуатації флоупак-машини:

 • дотримуватись чистоти робочої зони;
 • ознайомитись з інструкцією з експлуатації;
 • переглянути відео за тематикою;
 • дбайливо ставитися до елементів системи;
 • експериментувати з налаштуваннями для вибору найоптимальніших та найекономічніших рішень;
 • рекомендується використовувати плівку європейської якості;
 • своєчасно проводити ТО;
 • встановити графік обслуговування та графік ремонту обладнання;
 • консультуватися з фахівцями.

Не варто забувати, що іноді на одних і тих самих налаштуваннях різна за товщиною та виробництвом плівка поводиться по-різному. Рекомендується використовувати якісний європейський матеріал, щоб отримати оптимальні результати та уникнути розривів.

рекомендации по флоу пак

При експлуатації флоупак-машини важливо правильно налаштувати розмір упаковки для здійснення ідеального обрізання та запаювання. Варто враховувати тип зварювання та його особливості.

Виробники обладнання флоупак надають гарантійний та післягарантійний сервіс згідно з нормами обслуговування обладнання. Обов’язково проконсультуйтеся з дистриб’ютором пакувальних машин флоупак щодо правил отримання сервісу та можливості своєчасної допомоги у разі виникнення непередбачених поломок. Уточніть у дистриб’ютора, як швидко він зможе поставити необхідні ходові запчастини.

Флоупак стає дедалі популярнішим в Україні. На ринку безліч машин від різних виробників. Варто звертати увагу не лише на вартість пакувального обладнання флоупак, а й на бренд. Перевірені виробники зазвичай створюють високоякісні моделі, які надалі ефективно прослужать довгий час.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.