Вибір постачальника палетопакувального обладнання

Вибір постачальника палетопакувального обладнання

9.05.2023

Вступ

Багато компаній України зупиняють свій вибір на надійному та сучасному обладнанні для підвищення ефективності пакувальних процесів на виробництві. Такі машини здатні підвищити рівень виробничості, якість, захистити вантажі, скоротити витрати на пакувальні матеріали та живу силу.

Головне завдання для компаній під час вибору машини — правильно підібрати постачальника, який забезпечить усім необхідним на всіх етапах угоди. Де і як шукати постачальника палетопакувального обладнання? На це та інші питання можна знайти відповідь у цій статті.

Аналіз ринку

Для розуміння ситуації на ринку пакувальних рішень в Україні достатньо проаналізувати вже існуючих постачальників, які мають в асортименті палетопакувальники, що вас цікавлять. Більшість дистриб’юторів мають сайти, де можна почитати інформацію про компанію та ознайомитися з їхніми продуктами. Особливу увагу необхідно звернути на їхній досвід, сертифікати, репутацію та сервіс. Ринок таких машин ділиться на два сегменти: машини азіатського та європейського виробництва. Їх необхідно розділяти під час аналізу, оскільки це машини різної цінової категорії, різної якості та різної реалізації, і найчастіше вони мають різний результат роботи на виході.

Якісний та досвідчений постачальник має налагоджені комунікації з виробниками обладнання, може надати професійну та своєчасну допомогу з сервісного обслуговування пакувальних машин.

Проаналізувавши й вибравши кілька компаній, що сподобалися, можна звірити ціни на їхні послуги й підібрати для себе найкращий варіант.

Выбор поставщика паллетоупаковочного оборудования

Тестування обладнання

Перед оформленням замовлення і для розуміння функціональності палетопакувальника можна протестувати його на своєму виробництві. Це допоможе зрозуміти принцип роботи обладнання, підібрати оптимальні налаштування та подивитися на результат обмотки вантажів. Фахівці від дистриб’ютора проконсультують та навчать персонал усьому необхідному для пакування. Замовник може переконатися в ефективності роботи машини та кількості заощадженого матеріалу.

За потреби машину можна доукомплектувати різними опціями та аксесуарами для максимально ефективних результатів при виконанні конкретних завдань упаковки. Фахівець допоможе підібрати вигідну комплектацію та забезпечить тестування конкретної моделі на місці чи у спеціалізованих шоурумах.

Демонстрація функціонування палетопакувальника на виробництві замовника — важливий етап формування довіри до постачальника.

Выбор поставщика паллетоупаковочного оборудования

Сервісне обслуговування

У сучасному світі інноваційних технологій та автоматизованих процесів своєчасне обслуговування пакувальної лінії відіграє ключову роль для правильного функціонування обладнання, запобігання неполадкам та аналізу працездатності систем.

Більшість високоякісних дистриб’юторів пакувальних рішень пропонують сервісне обслуговування машин. Для цього вони тримають у штаті фахівців, які відповідають за технічні та профілактичні роботи, а також стежать за належним функціонуванням систем. Завдяки наявності запчастин на складі можна надати швидку допомогу виробництву без істотних простоїв лінії.

Выбор поставщика паллетоупаковочного оборудования

Під час вибору постачальника важливо звернути увагу на надання ним гарантійного та післягарантійного обслуговування. Ці комплексні роботи спрямовані на забезпечення повної працездатності товарів у гарантійний період їх експлуатації і після нього.

Високотехнологічні палетопакувальники, згідно з концепцієями Industry 4.0 та IoT, дозволяють відстежувати статистику та показники системи онлайн, що допомагає аналізувати ефективність експлуатації обладнання та за потреби надавати необхідну підтримку та консультації. Така функція значно скоротить витрати та оптимізує роботу палетообмотувача.

Выбор поставщика паллетоупаковочного оборудования

Вартість та умови оплати

Це один із головних критеріїв при виборі обладнання, на який звертають увагу більшість замовників, які бажають отримати найвигіднішу ціну при покупці палетопакувальника.

Вартість машини залежить від бренду, рівня автоматизації та її комплектації. Якісні апарати не коштуватимуть дешево. Необхідно звернути увагу не лише на ціну, а й на сам бренд. Чи має постачальник офіційну дистрибуцію цього бренду? Якщо так, це дозволить отримати гарантовано якісне постачання та встановлення. Замовник може бути впевнений у довговічній експлуатації машини та якісному сервісі надалі.

Досвідчені постачальники можуть запропонувати розстрочку для виплати вартості машини кількома платежами протягом певного терміну. Це буде перевагою для компаній, які не можуть собі дозволити одразу сплатити повну вартість замовлення.

Для правильного вибору обладнання обов’язково зверніться до фахівців, що зарекомендували себе та мають позитивні відгуки, які допоможуть підібрати найкращий варіант для бізнесу.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.