Огляд кращих моделей Flow Pack

Огляд кращих моделей Flow Pack

10.05.2024

Що таке flow pack?

Флоупак (flow pack) — це популярний та швидкий вид пакування одиночної або групової продукції у спеціальні тришовні пакети-подушки. Завдяки герметизації пакета вміст захищений, а виробник може бути впевнений, що упаковка надійна та зручна для складування, транспортування та подальшої вигідної реалізації в маркетах. При цьому флоупак-машини (flow pack) можуть працювати з продуктивністю до 200 пакетів за хвилину і їх можна інтегрувати у високошвидкісні лінії для фінальної стадії виробництва.

Італійський виробник високотехнологічних flow pack машин для пакування Smipack пропонує широкий асортимент флоупак-машин для бізнесу. Серія FW розроблена для задоволення потреб у flow pack пакуванні продукції з різних галузей промисловості. Це флоупак-машини початкового рівня та високошвидкісні моделі flow pack для автоматичних ліній. Серія обладнання представлена моделями flow pack з термоножем, що обертається, поперечною рейкою з переривчастим режимом запаювання й системою безперервного запаювання (box motion).

FW550 флоупак машина

Обладнання флоупак від Smipack відрізняється своїм продуманим та ергономічним дизайном для комфортного та ефективного користування. Група електроелементів розміщена зверху на корпусі flow pack машини для зручності в обслуговуванні. У машині флоупак встановлено стандартний вхідний конвеєр. Доступні версії з верхнім чи нижнім розміщенням бобіни. Машини відповідають стандартам ЄС, концепціям Industry 4.0 та IoT.

У цьому блозі розглянемо найпопулярніші моделі flow pack машин Smipack із різним рівнем продуктивності. Враховуємо популярність та особливості пакувальних машин флоупак, а також їхню швидкість та характеристики.

Огляд моделей flow pack Smipack серії FW

Італійський бренд пропонує серію горизонтальних пакувальних автоматичних флоупак-пакувальників, розроблених відповідно до сучасних потреб ринку. Це надійне та високотехнологічне обладнання флоупак, яке дозволяє максимально ефективно працювати з різнотипними продуктами з продуктивністю до 200 упаковок за хвилину (використовуючи два ножі з ротаційним типом зварювання). Сімейство флоупак-пакувальників серії FW дозволяє оператору налаштувати необхідний розмір та параметри роботи швидко, комфортно та без зайвих витрат.

smipack fw550-750 флоупак упаковка овощей

Флоупак-машини від Smipack — гарантія неперевершеної якості упаковки, довговічної роботи обладнання флоупак та мінімальних витрат на обслуговування. Це один із лідерів у пакувальній індустрії. Серія FW демонструє ряд переваг над конкурентами.

Переваги FW:

 • широкий асортимент моделей flow pack для різноманітних застосувань;
 • якісні та надійні компоненти для довговічного функціонування;
 • простий та зручний дизайн конструкції для комфортної роботи;
 • регульовані розміри продукту для оптимальної упаковки;
 • продуктивність до 200 пакунків за хвилину, що є однією з найшвидших машин у своєму сегменті;
 • зручний інтерфейс та можливість збереження до 50 програм;
 • три види пакування флоупак (запаювання на вибір) для конкретних застосувань;
 • доступні різні конфігурації та опції обладнання;
 • є як бюджетні, так і високопродуктивні моделі flow pack;
 • широкий діапазон розмірів пакування;
 • повністю автоматична система флоупак;
 • гнучкі налаштування обладнання для задоволення потреб навіть найвибагливіших виробників;
 • доступна версія машини INOX;
 • обладнання відповідає стандартам ЄС, концепціям Industry 4.0 та IoT.

Розглянемо в огляді декілька найпопулярніших моделей flow pack та версій серії FW.

FW300E/400E/FW300E INOX — компактне рішення для пакування малих продуктів

Автоматичні горизонтальні пакувальники флоупак FW300E/400E дозволяють працювати з невеликими продуктами зі швидкістю до 80 упаковок за хвилину (є можливість встановити додатковий ніж для підвищення продуктивності вдвічі). Обладнання для пакування флоупак компактне та мобільне, його можна розмістити в будь-якому зручному місці. Моделі flow pack обрізають та спаюють плівку ротаційним типом. Керування, регулювання розміру та обслуговування машин здійснюється просто без необхідності залучення фахівців.

FW300E компактная флоупак машина

Продуманий дизайн машини з верхнім розміщенням бобіни для плівки, що адаптовано під малі продукти, зі зручним інтерфейсом та регулюванням лопатей відкриває для багатьох виробників нові можливості. Smipack подбали про ефективне та функціональне рішення для бізнесу. Обладнання flow pack FW300E/400E відповідає концепціям Industry 4.0 та IoT, що дозволяє відстежувати працездатність обладнання флоупак та стежити в режимі онлайн за його станом. Обладнання легко налаштувати для конкретних завдань, встановити потрібну швидкість та інші параметри. За допомогою фотомітки можна налаштувати обладнання для пакування флоупак для точного обрізання та зварювання плівки з друком. Для нанесення штрихкодів та інших символів можна додатково встановити спеціальний принтер, який друкуватиме інформацію на кожному пакеті.

FW300E-2 упаковка флоупак

Версія INOX із корпусом із нержавіючої сталі призначена для харчового сектора з високими вимогами до упаковки. Модель flow pack чудово справляється з роботою в умовах підвищеної вологості.

Сфера використання

Компактні машини FW300E/400E/FW300E INOX підійдуть для роботи у багатьох галузях промисловості. Різноманітність моделей flow pack дозволяє охопити харчову та нехарчову сферу, а також багато інших напрямів.

fw300e inox флоупак упаковка пищевых товаров

Ідеально підійдуть для пакування такої продукції:

 • кондитерські вироби;
 • хлібобулочні вироби;
 • косметика;
 • фармацевтика;
 • побутова хімія;
 • інші продукти висотою до 80 мм та шириною до 150 мм.

Принцип роботи

Продукція подається в зону вхідного конвеєра, де відрегульовані лопаті та напрямний механізм під конкретний розмір упаковки. Далі вона переміщується до зони подачі плівки, де матеріал повністю покриває товари. Потім за допомогою термоножа з ротаційним типом запаювання рукав плівки обрізається і запаюється в потрібному місці, створюючи три шви. Упаковка в пакетах готова та надходить на конвеєр видачі.

fw300e inox термонож

У разі потреби до обладнання можна підключити принтер для друку штрихкодів та іншої інформації на кожному пакеті. Усі необхідні параметри задаються на панелі керування.

Переваги флоупак-моделей FW300E/400E/FW300E

Особливості та переваги flow pack моделей FW300E/400E/FW300E INOX:

 • Компактність. Обладнання не займає багато місця.
 • Мобільність. Машину легко рухати завдяки невеликим габаритам.
 • Економічність. Обладнання допомагає заощадити на пакувальному матеріалі та робочій силі.
 • Ефективність. Обладнання допомагає якісно та швидко запакувати продукцію різних форм.
 • Безпека. Машини оснащені базовими сенсорами запобігання пораненням під час роботи.
 • Легкість. Моделі flow pack легко обслуговувати.
 • Універсальність. Легко та швидко можна змінити формат упаковки.

Машини конкурентоспроможні на ринку завдяки відмінному поєднанню ціни таякості. Обладнання ідеально підійде для старту невеликої автоматичної лінії.

Вартість на ринку

Версія flow pack FW-E — бюджетні машини, які підійдуть як для старту бізнесу, так і для вдосконалення існуючої пакувальної лінії. Ціна в Україні на flow pack моделі максимально доступна, якщо  порівняти з конкурентами із цього середнього сегменту високотехнологічних та надійних систем флоупак.

Моделі flow pack стартують в ціні від 28 тисяч євро, що є доступним рішенням щодо флоупак-обладнання в Україні. Ціна пакувальної машини flow pack залежить від конкретної моделі та конфігурацій.

Smipack FW500/750 — високошвидкісні машини для універсального пакування

Стандартні автоматичні горизонтальні пакувальні машини флоупак FW500/750 для різнотипних продуктів зі швидкістю роботи до 100 упаковок за хвилину (є можливість встановити додатковий ніж для підвищення продуктивності вдвічі). Бобіни з плівкою розміщені згори, що допомагає працювати з багатьма видами продукції (доступні версії з нижнім розміщенням бобіни). Ширина рулону з плівкою — від 550 до 750 мм. Запаювання ротаційного типу для забезпечення високої продуктивності.

FW550 флоу пак машина

Моделі флоупак можуть пакувати продукцію висотою до 120 мм, шириною від 250 мм до 350 мм. Оснащені вхідним конвеєром 1500 мм з регульованими напрямними з блокуючими лопатями, що легко знімаються. Робоча поверхня виготовлена з нержавіючої сталі AISI304 для зручного ковзання продукції та простого очищення. Усі основні параметри — швидкість обертання ножа та швидкість конвеєра — контролюються за допомогою сенсорного дисплея та програми FLXMOD. Оператору доступно до 50 програм із можливістю зберегти індивідуальні програми в пам’яті.

Сфера використання

Версії FW500/750 флоупак-машин підійдуть для високошвидкісного штучного або групового пакування продуктів з різних секторів промисловості. Машини flow pack забезпечують високі показники швидкості та можуть працювати з предметами висотою 120 мм, шириною 250-350 мм.

FW550 флоупак упаковка хлеба

Ідеально підійде для пакування:

 • продуктів харчування;
 • напоїв;
 • побутової хімії;
 • фармацевтики;
 • хлібобулочних виробів;
 • тощо.

Принцип роботи

Оператор регулює напрямні та лопаті під конкретний розмір товару, налаштовує параметри на сенсорному дисплеї та запускає машину в роботу. Продукція переміщується в зону подачі плівки, далі — в зону нарізки та запаювання системою ротаційною типу. На виході з конвеєра отримуємо готові пакети. За потреби можна підключити принтер для друку штрихкодів та іншої інформації на кожному пакеті.

FW550 флоупак упаковка выпечки

Переваги флоупак-моделей FW500/750

Flow pack машини FW500/750 виділяються високою швидкістю та гнучкими можливостями регулювання розмірів упаковки. Формуються трьохшовні рівні пакети, захищені від зовнішнього впливу. Вони зручні для складування та користування.

FW550 флоупак конформеры

Пакувальне обладнання флоупак повністю автоматизоване і всі основні завдання виконує самостійно.

Особливості та переваги Smipack FW500/750:

 • Продуктивність. Моделі flow pack пакують зі швидкістю до 200 упаковок за хвилину.
 • Ефективність. Обладнання допомагає швидко, своєчасно виявляти помилки та налаштовувати роботу з будь-якими типами продуктів.
 • Безпека. Машини оснащені базовими сенсорами запобігання одержанню поранень під час роботи.
 • Універсальність. Обладнання підходить для різних продуктів.

Машини підійдуть для інтенсивної роботи у складі високошвидкісної виробничої лінії.

Вартість на ринку

Ціна на флоупак-машини залежить від конкретної моделі та опцій. Вартість стандартної системи FW550 стартує від 40 тисяч євро.

Ціну на конкретну модель флоупак підкаже менеджер, який допоможе підібрати оптимальний варіант для виробництва.

Smipack FW550S/750S із системою зварювання поперечної рейки та переривчастим режимом

Флоупак-версії FW550S/750S — машини з поперечним термоножем і переривчастим режимом спаювання. Термоніж переміщається вгору-вниз, і продукт зупиняється перед відрізанням плівки. Продуктивність — до 40 упаковок за хвилину.

FW750S флоупак упаковка

Сфера використання

Продукт зупиняється перед обрізанням та запаюванням, тому ця версія ідеально підійде для пакування продукції з газом усередині. Таким чином зберігається свіжість товарів. Версії з нижнім розміщенням бобіни ідеально підійдуть для салатів, сирів, хлібобулочних виробів та фармацевтики.

Ідеально підійде для:

 • м’яких продуктів;
 • продуктів харчування;
 • овочів та фруктів;
 • фармацевтики;
 • іншого.

Принцип роботи

Принцип роботи схожий з попередніми версіями, відмінність лише в типі зварювання (переривчастий режим). Продукція подається по напрямних у зону обгортання плівкою, обрізання та запаювання.

Переваги флоупак-моделей FW550S/750S

Функціонал машин дозволяє працювати з м’якими продуктами з рівнем продуктивності до 40 упаковок за хвилину. Основні особливості та переваги цієї версії обладнання:

 • автоматичний переривчастий режим запаювання;
 • ширина ножа — 250/350 мм;
 • регулює зварювальну рейку за висотою за допомогою програми central seal.

Машини флоупак ідеально підійдуть для харчового та промислового секторів.

Вартість на ринку

Вартість моделей флоупак FW550S/750S залежить від опцій та конкретної машини flow pack. Вона може стартувати від 50 тисяч євро. Ціна залежить від розміщення бобін та інших конфігурацій.

Переваги флоупак від Smipack

Компанія Smipack створила конкурентоспроможну серію продуктів FW, які забезпечують надійне та довговічне функціонування. Завдяки універсальному регулюванню розміру упаковки оператори можуть працювати з різними товарами без особливих труднощів. Обладнання флоупак складається з міцних компонентів, сучасної системи керування та безпеки. Машини прості в обслуговуванні та підходять для інтенсивної роботи у промислових умовах, у складі високошвидкісних ліній.

smipack fw550-750 флоупак упаковка печенья

Купуючи обладнання флоупак від Smipack, підприємство отримує гарантію високої якості на свої продукти та професійний сервіс з обслуговування. Команда фахівців встановить обладнання та навчить персонал. Протестуйте упаковку флоупак на машині FW550 у шоурумі Києва.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.