Автоматичні палетопакувальники

Автоматичний палетопакувальник незамінний на виробництві промислових масштабів. За допомогою такого високоякісного обладнання можна зробити герметичну упаковку палет. Більшість машин з даної лінійки оснащені швидкісними пакувальними лініями, що гарантує дуже високу продуктивність (до 110 палет за годину).
  • Высота Груза с паллутой, мм:
  • Грузоподъемность, кг:
  • Престретч:

Максимальна економія матеріалів

Палетопакувальник MANCON

Высота Груза с паллутой, мм:

2100, 2400

Грузоподъемность, кг:

2400

Престретч:

300

Максимальна економія матеріалів

ТОП продажів

Палетопакувальник модель WS

Автоматичний палетообмотувач — це автоматизоване обладнання для інтенсивного пакування продукції на піддоні за допомогою стретч-плівки. Ці машини незамінні на великих виробництвах, адже забезпечують високошвидкісне та надійне обмотування вантажів. Основні операції пристрій виконує самостійно без участі оператора.

Особливості

Палетопакувальник здатний працювати автономно або у виробничій лінії. Таке обладнання забезпечує високошвидкісне обмотування та значно підвищує продуктивність підприємства. Автоматичний палетайзер дозволяє знизити витрати плівки, підвищити якість та швидкість роботи лінії. Це безпечні машини, які здатні виконати навіть делікатне пакування завдяки безлічі доступних функцій та налаштувань.

Принцип роботи

Пакування стретч-плівкою здійснюється за попередньо заданими параметрами. Каретка палетайзера обертається навколо вантажу або, у разі поворотної платформи, піднімається і опускається. Плівка наноситься на продукцію, створюючи акуратний та міцний захисний шар. Після завершення циклів обмотування кінець матеріалу обрізається спеціальним різальним пристроєм. Палета готова для подальшого переміщення.

Переваги

Таке високотехнологічне обладнання здатне значно підвищити продуктивність пакувальної лінії. Це економічно вигідне пакувальне рішення для великих виробництв, де необхідно швидко та якісно обмотати палети та при цьому заощадити на пакувальному матеріалі. Завдяки безлічі опцій та програм можна делікатно запакувати більшість типів вантажів. Ціна автоматичного палетопакувальника залежить від конкретної моделі, конфігурацій та опцій. Замовте зворотний дзвінок для детальної консультації з нашим менеджером.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.