Напівавтоматичні

Напівавтоматичний палетопакувальник підійде для великих і малих виробництв. Це оптимальне рішення для обмотки різнотипних вантажів стретч-плівкою з економією матеріалів і робочої сили. Лінійка палетайзерів з поворотною платформою різного рівня автоматизації, з притискним пристроєм і мобільне обладнання від Siat спроектовані для ефективної упаковки і гарантують поліпшення роботи виробничої лінії.

Є на складі

Максимальна економія матеріалів

ТОП продажів

Палетопакувальник OneWrap Siat

Сучасні напівавтоматичні палетопакувальники — незамінне пакувальне обладнання для більшості компаній, які піклуються про надійність своїх вантажів.

Вибирати автоматичний або напівавтоматичний палетопакувальник слід, з огляду на особливості вантажу, умови роботи і планування складу. Але, незалежно від того, яку модель ви вважали за краще, можете бути впевнені, що це — розумне вкладення коштів. Більш того, вкладені інвестиції швидко окупаються за рахунок економії стретч-плівки. Якісний виріб, придбаний у офіційного постачальника, яким і є компанія Manupackaging Ukraine, буде довго радувати вас ефективною і надійною роботою.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

      Мы свяжемся с вами ближайшее временя.