Маркіратори. Маркування продукції

Маркіратори SIAT використовуються в процесі виробництва для нанесення на упаковку інформації про продукт, завдяки якій можливо ідентифікувати і систематизувати його в складській/логістичній системі.
Потрібна допомога в підборі обладнання?

  Підібрати пакувальні матеріали

  Краплеструменеві крупносимвольні маркіратори системи DOD

  Drop on Demand – це якісно нова технологія друку, що в дослівному перекладі позначається як «крапля на вимогу». Промислові принтери ZANASI з такою технологією гарантують високоякісне нанесення крупносимвольного маркування на будь-яку поверхню, в тому числі і на вторинну упаковку (лотки, короби, палети).

  Краплеструменеві крупносимвольні маркіратори системи HD

  Крупносимвольні маркіратори надвисокої (UltraHD) і високої (HD) роздільності обладнані спеціальними друкованими головками, які працюють по технології п’єзоелектричного отримання крапель. У цьому випадку може проводитися маркування будь-якої графічної складності на різних об’єктах. При цьому гарантується 100% сприйняття написаного тексту. Машини обладнані простими у використанні системами управління, які гарантують доступне створення, збереження і можливість подальшого редагування повідомлень.

  Краплеструменеві крупносимвольні маркіратори системи CIJ

  Мілкосимвольний традиційний маркіратор, який обладнаний системою безперервної подачі чорнил CIJ, що забезпечує швидкісний друк невеликих повідомлень (до 5-ти рядків). В основному, таким способом наноситься дата, час, текст і графіка середньої складності. Властивості обладнання допускають можливість внесення змін в інформацію. Маркування може бути здійснене як на рухомих об’єктах, так і на нерухомих.

  Витратні матеріали: чорнила, розчинники, промивки

  Витратні матеріали для маркіраторів: вигідні ціни, широкий ассортимент Гарантувати друк виключно високої якості можна завдяки широкому асортименту чорнил, які підходять всім типам маркувальників. Така особливість також дозволяє отримати мінімальні витрати на всіх поверхнях (як на пористих, так і на непористих). Пігментовані кольорові чорнила чудово підходять для контрастних…

  Високоякісні промислові принтери італійського виробництва

  Компанія Zanasi спеціалізується на розробці та виготовленні каплеструйних систем друку вже більше 35 років, будучи незаперечним лідером в даній галузі.

  Процес маркування безпосередньо залежить від типу продукції і може бути здійснений такими способами:

  • дрібносимвольні маркіратори, які працюють за CIJ-технології і забезпечують висоту друку до 14 мм;

  • крупносимвольні маркиратори, які працюють за DOD-технологією і мають висоту друку до 190 мм;

  • крупносимвольні принтери, що мають високу роздільну здатність друку (HD) і висоту до 102 мм

  Купити маркувальне обладнання (маркировщик або датувальник) варто для нанесення друку безконтактним способом, завдяки чому зберігається цілісність упаковки, а також її презентабельний зовнішній вигляд.

  • Завдяки маркуванню можна нанести на продукцію як постійну, так і змінну інформацію. Найчастіше наноситься інформація про дату і час виготовлення продукції, а також термін придатності та номер партії.

  Також промислові принтери можуть наносити на продукцію таку інформацію:

  • багаторядковий текст,

  • різноманітну графічну інформацію (товарні знаки, логотипи, штрих-коди).

  Іноді виробники користуються такою можливістю, щоб відмовитися від традиційної етикетки, таким чином в рази здешевлюючи собівартість готової продукції.

  Отримати більш детальну консультацію щодо обладнання, а також оформити замовлення ви можете у відділі продажів компанії Манули Україна за телефоном (044) 502-12-37

  Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

    Оставьте, пожалуйста, свои контакты.

    Мы свяжемся с вами ближайшее временя.