Wrap-around – еволюція у світі преміум-упаковки в картон за допомогою пакувальника WPS 600R та дивайдера DV200 від Smipack

Wrap-around – еволюція у світі преміум-упаковки в картон за допомогою пакувальника WPS 600R та дивайдера DV200 від Smipack

16.08.2023

Вступ

Сучасні пакувальні автоматичні рішення для обертання продукції в картонні заготовки (метод “wrap-around”) користується величезним попитом на європейському ринку. Така групова упаковка підійде багатьом видам товарів, особливо сектору напоїв. Вона дозволяє згрупувати продукцію та запакувати її в різнотипну картонну тару, яка може мати індивідуальне дизайнерське рішення для привабливості в маркетах. Гарантує стійкість, зручність для складування та транспортування, додатковий захист від ударів, падінь та інших видів механічних пошкоджень. За допомогою високопродуктивних пакувальників та дивайдерів можна автоматизувати виробничу лінію, забезпечивши високоякісне та стабільне функціонування компанії. Серія WPS дозволить замінити застарілі методи пакування продукції в картон з використанням формувальників, роботів-укладачів, іншого обладнання та операторів, що значно заощадить кошти та підвищить рівень продуктивності компанії. Завдяки технологіям Smipack бізнес B2C отримує необхідну підтримку для підвищення свого рівня конкурентоспроможності.

Wrap-around суттєво розширює можливості виробників у пакуванні продукції в банках, скляних та ПЕТ-пляшках. Головною особливістю цього методу є формування навколо групи товарів компактної коробки з картону (шоубокси), яка доступна у різних форматах. Швидко та економічно. Немає необхідності розміщувати тару безпосередньо в картонну заготівлю, адже сам короб огинається навколо продуктів та склеюється автоматично. З використанням принтера заготовкам можна надати цікавого та привабливого вигляду, створивши брендову упаковку. Картонна тара має високий попит серед покупців, є розумним вибором для захисту продукції, її і матеріал підлягає переробці. При виборі товару в маркеті упаковка у зручні картонні шоубокси має значну перевагу. Покупця приваблює її преміальний вигляд та наявність ручки на коробі створює необхідний комфорт для транспортування. Картон — екологічний матеріал і викликає у споживачів більшу довіру, ніж плівка, що позитивно впливає на зростання продажів. Групова барвиста упаковка wrap-around – ваш найкращий маркетинговий хід.

упаковка напитков в картон

WPS 600R і дивайдер DV200 – автоматичне пакування

Серія пакувальних машин WPS забезпечує пряму або кутову подачу товарів для групування в 1-6 рядів. Упаковка може бути модифікована на один або кілька шарів. Обладнання має максимальну продуктивність до 25 упаковок за хвилину і може застосовуватися як окремий пакувальний модуль, так і в комплексі з іншим обладнанням. Дозволяє пакувати продукцію в шоубокси. Для розподілу потоків можна використати спеціальні дивайдери.

упаковка бутылок в картон

WPS 600R – автоматичний пакувальник у картон із лінійною подачею, розроблений для максимального розміру відкритого картону 750×1300 мм. Машина оснащена моторизованим поперечним аплікатором клею-розплаву для склеювання заготовок та 7-дюймовим повнокольоровим сенсорним екраном для зручного керування. Згинання верхньої частини картону здійснюється за допомогою фіксованого контрасту. У моделі встановлено лінійний подаючий конвеєр з регульованою швидкістю, керований інвертором. Підбір картону відбувається за допомогою коливаючего важеля з присосками, що приводиться в рух серводвигуном. У машині встановлені сучасні фотоелементи для високошвидкісного безпечного функціонування. Система відповідає стандартам ЄС та концепції Industry 4.0.

Дивайдер DV200 для швидкого автоматичного поділу продуктів на потоки за заданими параметрами відрізняється високим рівнем енергоефективності та простотою в керуванні. Безліч програм та висока продуктивність дозволяє використовувати його в різних сферах промисловості. Підходить для пакувальників з подачею 90° і має електромеханічну систему розподілу продукції в кілька рядів. Контроль подачі продукту здійснюється спеціальним сенсорним датчиком. Взаємодіючи з пакувальником серії WPS, апарат демонструє ідеальне співвідношення якості та швидкості. Продуктивність обладнання до 200 продуктів за хвилину з максимальною висотою продукту до 380 мм.

WPS 600R + DV200

Комбінація WPS 600R і DV200 від Smipack — ідеальне рішення для виробників напоїв, які шукають альтернативу термозбіжній плівці та застарілим методам складування продуктів у картонну тару. Така упаковка в картон виділяється на тлі інших у маркетах і підійде для успішних продажів преміум-продукції. Менеджер Манупакеджинг Україна допоможе з правильним вибором обладнання та комплектації.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.