SIAT Viper — нова генерація акумуляторних стрепінг-інструментів

SIAT Viper — нова генерація акумуляторних стрепінг-інструментів

29.01.2024

Вступ

Італійський виробник сучасних пакувальних технологій для бізнесу SIAT представляє новинку у світі пакувального обладнання — прогресивну стрепінг-машинку для пластикових стрічок Viper.

Viper — це акумуляторний інструмент нового покоління для обв’язування пластиковою стрічкою, розроблений та виготовлений компанією SIAT. Він призначений для ПП та ПЕТ-стрічок розміром 9, 12 та 16 мм, має інноваційний інтерфейс із сенсорним екраном, який працює як смартфон, відображає дані в реальному часі та надає просте та інтуїтивно зрозуміле налаштування значень за допомогою простого натискання пальцем на значки. Конструкція Viper була ретельно розроблена для досягнення легкого та зручного у використанні дизайну, що підкреслює насамперед бездоганний баланс. За допомогою сенсорного дисплея програмувати силу натягу та час обв’язування так само просто, як за допомогою смартфона. Можна легко зберігати та використовувати налаштування в будь-який час, вибираючи улюблену комбінацію, яка підійде для конкретного пакування. Програмуйте силу натягу (в ньютонах, кілограмах або фунтах), тип та розмір стрічки, режим роботи (ручний, автоматичний або напівавтоматичний).

Крім того, можна ввести бажаний час охолодження, щоб забезпечити бездоганний зварний шов. Обслуговування стає простішим завдяки аналізу та тестуванню функціональності інструмента зі звітом про помилки на екрані та з можливістю швидкого вирішення проблем.

Італійський дизайн, простий інтерфейс та універсальність

Досконала ергономіка для зручного та ефективного використання в поєднанні з кольоровим сенсорним дисплеєм з високою чіткістю елементів, що відображаються, дозволяють підібрати максимально оптимальне налаштування для будь-якого продукту. Невелика вага інструмента підійде для легкої роботи за будь-яких промислових умов. Налаштування спрощуються завдяки інтуїтивно зрозумілим значкам, що дозволяє швидко вибрати необхідну функцію та налаштувати її параметри. Існує режим “Soft” для делікатного пакування крихких продуктів.

SIAT Viper
Особливості та переваги дизайну Viper:

 • ергономічний та продуманий дизайн;
 • сучасний та зручний інтерфейс;
 • можливість гнучких налаштувань;
 • надійна конструкція та компоненти;
 • інтегрована система самодіагностики;
 • батарея Makita, що легко знімається;
 • зручна для натискання кнопка прогресивного натягу та зварювальна кнопка;
 • зручна ергономічна ручка з м’якою на дотик гумою;
 • можливість налаштування часу охолодження для забезпечення ідеального зварювання;
 • правильно збалансована вага по всьому інструменту;
 • легка вага до 4 кг.

Команда SIAT створила сучасний і конкурентоспроможний продукт, де кожен елемент продуманий і оператор легко може здійснювати цикли обв’язування без особливих труднощів.

Італійський дизайн

SIAT Viper

Ідеальна ергономіка: правильне розподілення ваги робить Viper ідеально збалансованим інструментом.

Невелика вага та простота у користуванні: Viper важить менше 4 кг, його надзвичайно легко використовувати завдяки легкому відкриванню та ручці з натурального каучуку, що забезпечує оптимальне захоплення рукою у будь-якому напрямку.

Італійський та зареєстрований дизайн: компанія SIAT пишається своїм досягненням та зареєструвала дизайн цього продукту.

Простий інтерфейс

SIAT Viper
Кольоровий дисплей високої роздільної здатності та ємнісний екран: кольоровий TFT-дисплей високої роздільної здатності 320×240 пікселів з ємнісним сенсорним екраном забезпечує підвищену чутливість при натисканні, довговічність та покращену видимість завдяки використанню скла.

Значення видно в реальному часі завдяки передньому розташуванню екрана: положення екрана спроєктовано таким чином, щоб забезпечити максимальну видимість під час використання інструмента.

Прості та інтуїтивно зрозумілі значки: найкраще юзабіліті на ринку, порівняно з основними конкурентами, перевірене користувачами.

Універсальність

SIAT Viper

Значення налаштовуються та відображаються у трьох одиницях вимірювання: ньютон, кілограм та фунт. Користувачі можуть вказати одиниці вимірювання, такі як ньютони, кілограми та фунти — для сили натягу, а також міліметри та дюйми — для товщини та ширини стрічки.

Налаштування часу охолодження забезпечить ідеальне спаювання стрічки. Досягненню бездоганного зварювання сприяє регульований час охолодження, що дозволяє точно контролювати та забезпечувати бездоганні зварні шви навіть при великих навантаженнях.

Режим “Soft” доступний для невеликих навантажень: є по 11 рівнів для нормального та м’якого (soft) зусилля/часу зварювання, що забезпечує універсальні можливості для всіх типів вантажів та максимальну адаптивність до них.

Збереження налаштувань

SIAT Viper

Viper здатний зберігати вісім налаштувань для подальшого використання, що дозволяє користувачам надалі використовувати збережені параметри, такі як:

 • Сила натягу
 • Час зварювання
 • Час охолодження
 • Обв’язка (гладка або рельєфна)
 • Ширина обв’язування
 • Товщина обв’язування

Вибір збереженого налаштування здійснюється швидко та дозволяє максимально оперативно підібрати найкращу програму для конкретного виду пакування.

Механічні складові

 1. Живлення: для забезпечення живлення інструмента SIAT використовує перевірений та безпечний літій-іонний акумулятор Makita 18 В.
 2. Головний двигун: 18 В, безщітковий двигун, двонаправлений, використовується як для натягу, так і для зварювання.
 3. Основна електронна плата: оснащена мікрочіповим процесором, керує безщітковим двигуном, кроковим двигуном та взаємодіє з електронною схемою дисплея.
 4. Електронна схема дисплея: оснащена процесором ST, керує повнокольоровим дисплеєм та сенсорною панеллю. Програмується через основну електронну плату.
 5. Ручка: містить сенсорний екран, кнопки керування та кабелі до них. Підтримка IoT (слот для антени GSM та схема IoT Plug and Play).
 6. Пластикові кришки: виготовлені з армованого скловолокна та вдосконаленого полімеру PA6, внутрішній армований шар конструкції має схрещені ребра для більш високої міцності.
 7. Механічні компоненти: усі деталі, що зношуються, взаємозамінні з поточними моделями. Немає окремого стоку запчастин. Дозволяє оперативно здійснити постачання та заміну деталей.

SIAT Viper стреппинг

Особливості та переваги

SIAT VIPER Особливості та переваги

Акумуляторний стрепінг-інструмент Viper має ряд відмінностей від інших моделей, свої особливості та переваги:

 • Зручний графічний інтерфейс — значки створені для полегшення використання кінцевим користувачем.
 • Повнокольоровий дисплей TFT високої чіткості, 320×240 пікселів.
 • Ємнісний сенсорний екран — більш чутливий до дотику, менш схильний до зносу і має більшу видимість завдяки використанню скла.
 • Індикація сили/швидкості в реальному часі — екран спроєктований так, щоб його було добре видно  оператору.
 • Змінні рівні сили/швидкості — 11 нормальних та 11 м’яких (soft) параметрів для всіх типів вантажів, що забезпечує максимальну універсальність.
 • Значення вказані у зручних для користувача одиницях виміру: сила натягу вказується в ньютонах, кілограмах та фунтах.
 • Ідеальне зварювання завдяки контролю часу охолодження — можливість встановлення часу охолодження дозволяє забезпечити ідеальне зварювання навіть при найважчих навантаженнях.
 • Зберігає до восьми налаштувань для подальшого використання — силу, швидкість і час охолодження можна зберегти для типу стрічки, розмір і тип якої (гладка або тиснена) можна зберегти в одному налаштуванні.
 • Інформація про стан інструмента — діагностика завжди під рукою, дозволяє переглядати помилки та проводити функціональні тести.
 • Блокований дисплей — здійснюється простим рухом пальця за годинниковою стрілкою.
 • Міцний інструмент: посилений корпус забезпечує неперевершену міцність під час експлуатації.
 • Просте обслуговування інтерфейсу — знімається лише ручка.
 • IoT включено.
 • Ідеально ергономічний та легкий.
 • Зареєстрований італійський дизайн.

SIAT VIPER Особливості та переваги

Нова упаковка для Viper

Упаковка розроблена таким чином, щоб забезпечити максимальну безпеку та мінімальне використання матеріалів. Картон, сертифікований FSC, містить щонайменше 75 % переробленого матеріалу, а спінений поліуретан, що використовується для захисту обладнання, містить високий відсоток переробленої сировини.

SIAT Viper упаковка

SIAT піклується про свої продукти та створює ефективні рішення для їх безпечного транспортування, зберігання та подальшого використання. Турбота про довкілля є невід’ємною частиною політики компанії.

SIAT Viper упаковка

Додаткові опції та аксесуари

Viper може бути оснащений такими опціями та аксесуарами:

 • Захисна опора для обв’язування листового металу (A) для захисту інструмента за важких умов експлуатації: C210963400Z
 • Пружина різального леза (B) для тонкої поліпропіленової стрічки (наприклад, 0,5–0,6 мм): C407020400Z
 • Зарядний пристрій 220 В (ЄС): C521009930Z
 • Зарядний пристрій 115 В (США): C521015010Z
 • Акумулятор 18 В, 3 А·год: C521013480Z
 • Для більшої кількості циклів заряджання акумулятор 18 В, 5 А·год: C521013370Z (до 550 циклів на одному заряді)

SIAT Viper батарея

Відгук фахівця Манупакеджинг

Новинки від SIAT завжди викликають величезний інтерес у користувачів. На ринку акумуляторних стрепінг-інструментів виробник завжди демонстрував високий рівень конкурентоспроможності, інноваційні рішення та зручність для оператора.

Viper — це універсальний стрепінг нового покоління, який має всі шанси завоювати ринок та вивести обв’язання пластиковими стрічками на більш досконалий рівень.

Сенсорний екран з можливістю гнучких налаштувань всіх параметрів та ергономічний дизайн дозволяють користувачеві отримати максимум від пакування, не докладаючи великих зусиль. Viper поєднує в собі найкращі компоненти та можливості попередніх моделей, сучасний дизайн та відповідає концепції IoT. На мій погляд, за інструментом успішне майбутнє, він ідеально підійде для сфери логістики та для виробництв, де необхідно швидко та якісно обв’язати різнотипні види вантажів.

В огляді було використано таке пакувальне обладнання:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.