Переваги поліолефінової плівки над поліетиленовою для пакування меблевої продукції з дерева

Переваги поліолефінової плівки над поліетиленовою для пакування меблевої продукції з дерева

26.06.2024

Вступ

Термозбіжна упаковка в ПОФ-плівку — це безпечний, економічний і надійний спосіб захисту та ефективної презентації продуктів на полицях маркетів. Завдяки прозорості, міцному шву та якісній усадці поліолефіновий матеріал забезпечує необхідні властивості та підходить для всіх типів продуктів, включаючи харчові.

Команда Манупакеджинг Україна продовжує активну роботу з оптимізації виробничих процесів на підприємствах та стимулює компанії переходити на ПОФ-плівку. Це вигідно і не вимагає додаткових витрат.

INTER-LIS — крупнейшая компания деревообрабатывающей отрасли Украины

Підприємство деревообробної галузі, що швидко зростає, з широким асортиментом — компанія INTER-LIS — зацікавлене ​​в більш вигідному пакуванні своїх виробів з дерева. Наш спеціаліст проаналізував пакувальні процеси на виробництві замовника та запропонував альтернативний варіант.

INTER-LIS — найбільша компанія деревообробної галузі в Україні

Компанія швидко розвивається та використовує сучасні технології для обробки матеріалів. Завдяки професійному підходу до бізнесу та успішній взаємодії з партнерами виробник експортує свою продукцію у більш ніж 20 країн. Упаковка для компанії є важливим елементом захисту та презентації своїх товарів на українському та європейському ринках. Особлива увага приділяється безпеці та цілісності виробів при транспортуванні та зберіганні, прозорості для перегляду вмісту та захисту від вологи та бруду.

INTER-LIS — крупнейшая компания деревообрабатывающей отрасли Украины

INTER-LIS використовує сучасне автоматичне обладнання для підтримки необхідного рівня продуктивності та стабільності пакувальних процесів та раніше застосовувала такий  пакувальний матеріал, як поліетиленова плівка товщиною 60 мікронів. Саме така товщина забезпечувала оптимальний рівень міцності для дерев’яних виробів.

З активним розвитком своєї діяльності компанія стала зацікавлена ​​в більш економічній, екологічній та презентабельній упаковці, яка не поступалася б своїми захисними властивостями й дозволяла б працювати на високих швидкостях.

Перехід з поліетиленової упаковки на поліолефінову

Фахівець Манупакеджинг Україна протестував на виробництві замовника ПОФ-плівку товщиною 15 мкм з холодною перфорацією, що дозволяє краще сідати на товарі при нагріванні й забезпечує незначний доступ повітря для оптимального зберігання продукції з дерева.

Переход с полиэтиленовой упаковки на полиолефиновую

У результаті тестування поліолефінова плівка продемонструвала відмінний показник міцності на розрив завдяки міцному шву та ідеальну прозорість продукції. Економія на витраті матеріалу порівняно з поліетиленом виявилася суттєвою.

ПОф плівка

Основні переваги ПОФ-плівки:

 • ідеальна усадка;
 • прозорість та глянцева поверхня плівки дозволяють вигідно продемонструвати продукт;
 • надійні та акуратні шви;
 • не виділяє неприємних запахів та шкідливих речовин у процесі пакування;
 • витримує високі та низькі температури при зберіганні та транспортуванні;
 • достатня міцність на розрив;
 • економія при використанні ПОФ-плівки 40-50 % порівняно з поліетиленовою плівкою.

Для переходу на ПОФ-плівку немає потреби в покупці нового обладнання, достатньо внести незначні зміни в налаштуваннях. Компанія отримує надійну та презентабельну упаковку за вигідною ціною.

Результати співробітництва

Манупакеджинг Україна тісно співпрацює з виробниками у деревообробній галузі країни. Завдяки досвіду впровадження сучасних пакувальних технологій для створення ефективної та економічної упаковки вдалося досягти значного зниження ризиків при транспортуванні, зберіганні продукції та підняти рівень презентабельності товарів у маркетах.

ПОФ-упаковка дерева

Після переходу на ПОФ-плівку деревообробна компанія отримала не тільки необхідну економічну вигоду, а й стабільність у роботі завдяки високій якості матеріалу та своєчасним постачанням.

Фахівці Манупакеджинг Україна успішно тестують пакувальні технології на виробничих майданчиках замовників, демонструючи їх ефективність. Вони допомагають розв’язати проблеми та підібрати оптимальний варіант пакувального рішення за вигідною ціною.

У кейсі використано такий пакувальний матеріал:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.