Формувальник коробів SIAT PS50-TB для бюджетної пакувальної лінії

Формувальник коробів SIAT PS50-TB для бюджетної пакувальної лінії

29.03.2024

Вступ

Напівавтоматичне пакувальне обладнання для формування та склеювання гофрокоробів має великий попит на підприємствах в Україні. Універсальна машина зі складання та склеювання верху та низу короба PS50-TB від італійського виробника SIAT зарекомендувала себе як чудова альтернатива ручному пакуванню для компаній з обмеженим бюджетом.

Фахівці Манупакеджинг Україна встановили одноблочну станцію для формування та заклеювання коробів PS50-TB на виробництві соняшникової олії. Раніше компанія пакувала продукцію у короби вручну. Були задіяні оператори, які розкривали картонну заготівлю, складали її клапани, склеювали низ, наповнювали ящик вмістом і склеювали верх коробки.

PS50-TB универсальный формовщик коробов

Основні недоліки ручного пакування (формування та заклеювання) коробів:

 • низька швидкість;
 • нестабільна якість;
 • зайві витрати на матеріал та робочу силу;
 • велика ймовірність браку.

В результаті ручного пакування виробник був незадоволений ефективністю та надійністю упаковки. Компанія збільшила продажі, відповідно, потребувала оптимізації складських процесів. При цьому виробник розраховував на бюджетне та універсальне рішення.

SIAT PS50-TB — вигідна альтернатива ручному пакуванню

PS50-TB — напівавтоматичний формувальник і заклеювач в одному блоці. Станція складається з вузла формування коробок з циліндром, що штовхає, і секції склеювання з верхніми і нижніми приводними ременями, придатними для пакування коробок різних розмірів (фіксованих). Ця секція дозволяє з великим запасом регулювати висоту картонних ящиків. Пакувальна станція забезпечує операції формування та заклеювання коробок скотчем шляхом одночасного нанесення двох смуг стрічки на середню лінію верхньої та нижньої частини коробки.

PS50-TB можна інтегрувати в невеликі лінії для підвищення рівня продуктивності за рахунок взаємодії з іншими пакувальними машинами. Одноблочний формувальник простий у користуванні та обслуговуванні. Регулювання під розмір короба здійснюється за допомогою спеціальних зручних ручок.

SIAT PS50-TB — вигідна альтернатива ручному пакуванню

Принцип роботи

Формувач складає нижні стулки коробок, введених в машину оператором, що дозволяє заощадити до 50% часу. Коробка із складеними нижніми клапанами залишається у вертикальному положенні під час операції наповнення продукцією. Згодом її можна проштовхнути через пневматичний циліндр у машині для запечатування коробок фіксованого формату клейкою скотч-стрічкою.

PS50-TB Siat преимущества

Особливості та переваги

PS50-TB є універсальною системою, яка дозволяє значно заощадити час і підтримувати стабільний рівень якості упаковки. В обладнанні встановлена головка K11R для склеювання стрічкою шириною 50 мм. Модель працює з коробами наступних розмірів (мм): довжина від 150 до 600, ширина від 150 до 500 та висота від 100 до 500.

Продуктивність машини до 600 коробів на годину з можливістю оснастити модель спеціальними опціями: вищі ніжки, спеціальні ролики для мобільності, конвеєри та транспортери.

Під кожний розмір короба оператору необхідно налаштувати напрямні.

PS50-TB Siat преимущества

Переваги:

 • Економія сировини та робочої сили.
 • Просте використання та обслуговування.
 • До 50% економії часу на циклах пакування.

Кому вигідно використовувати PS50-TB

Формувальник ідеально підійде для малих та середніх підприємств у різних сферах діяльності: напої, продукти харчування, фармацевтика, побутова хімія, логістика, комерція та інше. Важливою особливістю роботи з цим обладнання є використання картонних ящиків фіксованого розміру.

Ручная упаковка карттонных ящиков

В даному випадку виробник соняшникової олії використовує один розмір коробу, що дозволяє без змін налаштувань оптимізувати упаковку.

Машина ідеально підійде для компаній, які хочуть перейти з ручного пакування на напівавтоматичну з обмеженим бюджетом.

Відгук від замовника та рекомендації від фахівців Манупакеджинг

Популярний виробник соняшникової олії в Україні, який працює на внутрішнього та зовнішнього споживача, підвищив рівень продуктивності та надійності своїх картонних коробів з продукцією завдяки переходу на напівавтоматичну лінію. Значно зменшилася кількість браку та скоротилися витрати на пакувальний матеріал завдяки стабільному, точному та рівномірному нанесенню скотч-стрічки на короб. Оператори можуть бути задіяні на інших процесах та компанія розглядає можливість розширити лінійку обладнання на складі новими моделями від SIAT у разі зростання продажів.

Фахівці Манупакеджинг Україна аналізують виробничі процеси компанії та допомагають з оптимізацією пакувальної лінії для отримання максимально вигідних результатів згідно з поставленими завданнями. Завдяки регулярному технічному обслуговуванню обладнання знаходиться у постійному справному стані та працює стабільно. Фахівці встановили та налаштували формувальник під конкретну упаковку, підібрали оптимальну скотч-стрічку, навчили персонал та забезпечили регулярну підтримку машини.

У кейсі використано таке пакувальне обладнання

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.