Вигідне рішення для пакування коробок з печивом стретч-плівкою від Манупакеджинг Україна

Вигідне рішення для пакування коробок з печивом стретч-плівкою від Манупакеджинг Україна

18.04.2023

Вступ

Кондитерські вироби мають величезний попит на ринку України. Виробник продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, сухарів та печива був зацікавлений в оптимізації пакувальних процесів з метою економії матеріалу. Фахівець Манупакеджинг, проаналізувавши діяльність компанії та вже існуючі на той момент методи пакування, запропонував протестувати альтернативний варіант пакувального рішення для машинної обмотки — стретч-плівку від Манупакеджинг завтовшки 8 мкм. У результаті економія склала понад 11 грн на одній упаковці.

Результати тестування

Виробник печива в коробках пакує 150 палет на день за допомогою палетопакувальника ITALDIBIPACK з використанням машинної стретч-плівки товщиною 20 мкм. Витрата плівки на одну палету складала 304 г (11 витків). При цьому вартість за кілограм упакованої одиниці оцінювалася у 90 грн, а вартість упаковки — 27,36 грн. З одного кілограма сировини виробник міг запакувати приблизно 3 палети.

Вигідне рішення для пакування коробок з печивом стретч-плівкою від Манупакеджинг Україна

При переході на більш тонкий матеріал із рівнем розтягування 5 % витрата плівки на одну палету знизилася до 130 г (11 витків). Вартість однієї одиниці упаковки впала до 15,60 грн. Це суттєва економія, навіть з огляду на те, що вартість кілограма однієї пакувальної одиниці з цим матеріалом — 120 грн. З новою сировиною підприємство може запакувати 8 палет з одного кілограма плівки.

Економія за рік при переході на тонку стретч-плівку (8 мкм):

Упаковка коробок із печивом стретч-плівкою

Загальна економія протягом року становить 635 040 ₴. При цьому якість упаковки не страждає і вантажі надійно захищені для подальшого зберігання та транспортування, а сам матеріал займає менше місця на складі.

Особливості та переваги стретч-плівки від Манупакеджинг

Стретч-плівка розроблена для напівавтоматичної обмотки із можливістю попереднього розтягування. Матеріал товщиною 8 мкм із LLDPE повністю придатний до переробки. Підходить для пакування продуктів харчування, напоїв, будівельних матеріалів та побутової хімії. Плівка надзвичайно стійка до проколів, механічних впливів та розривів, істотно знижує негативний вплив на навколишнє середовище.

Плівка відмінно утримує вантаж на піддоні і не дає можливість йому розсипатися під час транспортування. Демонструє оптимальні результати на малих та середніх швидкостях обмотування. Має високий рівень прозорості та еластичності. Продукт виготовлений на сучасному обладнанні за передовою європейською технологією з використанням високоякісних компонентів, сертифікований, зарекомендував себе на високому рівні в Україні та Європі.

Відгук про співпрацю

Виробник печива отримав необхідне економічне та безпечне рішення для своєї фінальної стадії упаковки. У результаті вигідної співпраці компанія значно скоротила витрати матеріалу та отримала стабільного постачальника пакувальних продуктів європейської якості.

Використовуючи більш тонку стретч-плівку для напівавтоматичного палетопакувальника, вдалося не тільки скоротити споживання сировини, але й отримати вигоду за кількістю упакованих палет з одного кілограма сировини. Завдяки правильно підібраному матеріалу та налаштуванням палетообмотувача вдалося досягти максимальних результатів по економії без втрати ефективності утримання вантажів.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.