Транспортне пакування напоїв у ПЕТ-пляшках та склі за допомогою стретч-плівки: яку плівку вибрати?

Транспортне пакування напоїв у ПЕТ-пляшках та склі за допомогою стретч-плівки: яку плівку вибрати?

29.06.2023

Вступ

Фінальна стадія пакування – важливий етап виробничих процесів, від якого залежить безпека транспортування продукції.

На великих підприємствах з виробництва напоїв правильне обмотування вантажів дозволяє якісно захистити продукцію під час її складання, зберігання та переміщення. Для пакування часто використовується машинна стретч-плівка кількох видів. Це зумовлено тим, що в спекотну пору року матеріал нагрівається і стає м’якшим, знижуючи рівень утримання, тому необхідно використовувати більш товсту плівку. У холодну пору можна використовувати тонший матеріал. Усі цикли обмотування вантажів здійснюються на палетопакувальному обладнанні з можливістю попереднього розтягування плівки. Палетопакувальники забезпечують стабільне та високошвидкісне обмотування різнотипних вантажів на піддонах з можливістю індивідуальних налаштувань.

Виробник безалкогольних напоїв та мінеральної води з потужністю виробництва понад пів мільйона пляшок на день та виробник пива протестували стретч-плівки від Манупакеджинг на своєму обладнанні.

Поставлені цілі:

  1. Посилити захист палет на спекотний період час
  2. Забезпечити оптимальну вартість упаковки
  3. Зменшити витрати матеріалу

Наш менеджер відвідав виробництва та провів серію тестів із використанням посиленої плівки європейської якості.

Пакування води у стретч-плівку. Результати тесту

Фахівець Манупакеджинг протестував посилену стретч-плівку завтовшки 23 мкм. Було зроблено 22 оберти на палетопакувальнику. Після цього палету виміряли на силу утримання за допомогою динамометра. У результаті верх і низ палети були посилені на два кілограми порівняно з попереднім матеріалом. При цьому загальна вага плівки після пакування склала 273 грами, що на 9 грамів менше, ніж при попередній плівці 23 мкм, яку використовували раніше.

Виробництво пакує близько 400 палет на день. Вантаж складається із складованих пачок із напоями у ПЕТ-пляшках (2 л). Приблизна економія на упаковці на рік із новим матеріалом становить 3 %.

Пакування води у стретч-плівку. Результати тесту

Результатом співробітництва стало забезпечення виробництва напоїв надійною стретч-плівкою 23 мкм, яка замінить наявний варіант упаковки у літній період часу, створить необхідну силу утримання та при цьому допоможе заощадити кошти.

Пакування пива у скляних пляшках стретч-плівкою

Транспортне обмотування плівкою скляної тари має свої особливості. Така упаковка повинна відрізнятися високим рівнем утримання та розтягування плівки, мати додаткові шари знизу та зверху палети для забезпечення максимального захисту для подальшого безпечного переміщення вантажу.

Виробник пива зацікавлений у скороченні споживання пластику та надійній упаковці. Продукт у склі, як крихка тара, схильний до особливих ризиків при транспортуванні. Для цього компанія дотримується стандартних налаштувань по делікатному обмотуванню стретч-плівкою за допомогою палетопакувальника і попередньо розміщує продукт (0,5 л) у картонні лотки з поліетиленовою плівкою. Це дозволяє швидко обмотати палету та підготувати її до навантаження.

Для роботи використовувалася плівка товщиною 20 мкм та обладнання без системи престретч. Спеціаліст Манупакеджинг удосконалив палетопакувальник за допомогою встановлення нового пристрою для розтягування матеріалу та провів тестування посиленого матеріалу товщиною 20 мкм, але з великим рівнем розтягування, а також оптимізував налаштування обладнання. За результатами тестування значно зменшилось споживання матеріалу (більш ніж на 45 %) і сила утримання збільшилася майже на 3 кг. Таким чином, компанія отримала рішення для економічного та надійного захисту своїх вантажів, заощадивши бюджет на матеріалах вдвічі.

Пакування пива у скляних пляшках стретч-плівкою

Важливо, що молекулярна структура нової стретч-плівки містить високий показник ефекту еластичної пам’яті, і після обмотування сировина стискається, створюючи максимально щільне і гнучке прилягання до продукції, забезпечуючи надійне утримання вантажу навіть за великих навантажень.

Особливості та переваги стретч-плівки від Манупакеждинг

Завдяки високоякісному матеріалу замовник може бути впевнений, що його товари в безпеці під час зберігання та транспортування. Усі продукти від Манупакеджинг сертифіковані та відповідають європейським нормам якості.

Машинна стретч-плівка 23 мкм підходить для великих навантажень та високих швидкостей обмотування на більшості типів палетопакувальників. Це міцна плівка, яка має високі показники на розрив, утримання та не рветься по краях. Матеріал щільно прилягає до виробів при пакуванні і протягом тривалого часу утримує палету.

У спекотний період року під час перевезень матеріал може пом’якшуватися під дією високих температур, значно знижуючи свою утримуючу силу. Посилена плівка Манупакеджинг оптимально витримує перепади температур та зберігає основні властивості матеріалу. Завдяки можливості розтягуватися до 240 % плівка 23 мкм щільно прилягає до вантажу та фіксує його.

Посилена стретч-плівка 20 мкм з високим рівнем розтягування допомагає досягти успішних результатів по обмотуванню скляних пляшок із пивом. При оптимальних налаштуваннях обладнання та з рівнем престретч 250 % збільшена продуктивність та є гарантія, що вантаж буде доставлений за призначенням цілим та неушкодженим. При цьому компанія значно заощаджує на сировині.

Особливості та переваги стретч-плівки від Манупакеждинг

Протестуйте матеріал на виробництві абсолютно безкоштовно. Менеджер Манупакеджинг допоможе правильно вибрати матеріал для будь-яких потреб.

У кейсі використано такі пакувальні матеріали

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.