Ручна стретч-плівка Manustif Evolution від Манупакеджинг. Співпраця з провідною рітейл-компанією України

Ручна стретч-плівка Manustif Evolution від Манупакеджинг. Співпраця з провідною рітейл-компанією України

13.09.2023

Вступ

Вигідна та ефективна упаковка стає дедалі доступнішою в ритейлах України. Використовуючи високоякісні пакувальні матеріали для пакування вантажів на піддонах, можна досягти ідеальних результатів стабільності палет, їх безпеки, при цьому заощадити на витраті сировини.

Популярна торгово-промислова група зацікавлена у покращенні якості фінальної упаковки своїх вантажів. Раніше вони використовували стандартну тонку ручну стретч-плівку 8 мм для пакування. Команда фахівців Манупакеджинг протестували на розподільчому центрі продукт “Manustif Evolution”, який продемонстрував найкращі показники за прийнятною вартістю.

Ручна стретч-плівка Manustif Evolution від Манупакеджинг. Співпраця з провідною ритейл-компанією України

У результаті величезна мережа перейшла на новий продукт, який використовують на складах для роботи зі збірними палетами.

Провідний гравець на національному торговому майданчику

Відома мережа супермаркетів з широким асортиментом продовольчих та побутових продуктів завоювала свою популярність завдяки вигідним цінам та гарантованою якістю сервісу. Це успішна компанія, що активно розвивається, з величезним досвідом і зразковим сервісом.

Торговельна мережа заснована у 1998 році та присутня у 62 містах України. Налічує до 700 супермаркетів. Один із найбільших ритейлерів постійно демонструє інноваційні бізнес-рішення й один із перших, хто почав продавати продукцію під своєю торговою маркою.

Ручна стретч-плівка Manustif Evolution від Манупакеджинг. Співпраця з провідною рітейл-компанією України

Фінальна транспортна упаковка відіграє важливу роль у житті підприємства. Щодня через складські приміщення проходить величезна кількість різних вантажів, які необхідно запакувати для подальшого безпечного транспортування та зберігання. Використовується універсальна ручна стретч-плівка, яка підходить для різних типів вантажів. Для складу важливо, щоб матеріал підходив для збірних та стандартних палет. Компанія ще не перейшла на машинне пакування, проте пропозиція від Манупакеджинг дозволяє значно підвищити рівень надійності палет для логістики.

Manustif Evolution – стретч-плівка для ручного використання. Особливості та переваги переходу на цей продукт

Команда Манупакеджинг протестувала на складі замовника стретч-плівку для ручного пакування Manustif Evo товщиною 8 мкм. Якщо порівняти зі стандартним матеріалом, який використовували раніше, Manustif Evo продемонстрував низку переваг за декількома показниками. Стретч-плівка Manustif Evolution має високомолекулярну структуру, яка забезпечує високу міцність на прокол та покращує силу утримання. Матеріал гарантує надійну фіксацію вантажу на піддоні без додаткових оборотів, що є економічно вигідним. Рівномірне та стабільне розмотування рулону допомагає оператору якісно здійснювати цикли обмотування з відсутністю зачепів та обривів на палеті.

Ручна стретч-плівка Manustif Evolution від Манупакеджинг. Співпраця з провідною рітейл-компанією України

100 % плівка, що переробляється з ЛПЕНП для ручного пакування від Манупакеджинг продемонструвала ряд переваг перед стандартною плівкою:

  • Високий рівень міцності на прокол та розрив (рейтинг проколів: ★★★★★★) завдяки своїй високомолекулярній структурі.
  • Сила утримання при двошаровому обмотуванні – 13-15 кг, що на 5 кг більше, ніж у стандартної плівки.
  • Посилені краї завдяки рівномірному та стабільному розмотуванню рулону (“стоп-ефект”).
  • Економія стретч-плівки за рахунок меншої кількості витків та через кращу силу утримання, якщо порівняти зі стандартною плівкою.

Показники яскраво продемонстрували перевагу Manustif Evolution при тестуванні, і компанія-замовник отримала вигідну пропозицію щодо стабільних поставок цього продукту.

Ручна стретч-плівка Manustif Evolution

На сьогодні провідна ритейл-компанія забезпечена надійним, безпечним та економічним пакувальним матеріалом, який сертифікований та виготовлений на передовому виробництві в Європі. Це безпосередньо позитивно позначається на ефективності пакувальних процесів та безпечній доставці вантажів. Команда Манупакеджинг Україна завжди рада новим партнерам та готова продовжити оптимізацію логістичних центрів замовника завдяки автоматизації для отримання ще вищих результатів щодо економії, рівня продуктивності та надійності транспортного пакування.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.