Палетна сітка від Манупакеджинг

Палетна сітка від Манупакеджинг

26.07.2023

Вступ

Палетна сітка – це в’язаний (нетканий) сітчастий матеріал з поліетилену, який використовується для ручного або машинного пакування спеціальних вантажів на піддонах, які потребують постійного доступу повітря. Це рішення підходить для пакування овочів і фруктів, яєць, дров, а також продуктів, які надходять на палети в гарячому або холодному вигляді і повинні зберегти свою температуру в прийнятних значеннях, інакше під упаковкою утворюватиметься конденсат.

Ця альтернатива стретч-плівці створена для пакування вантажів і забезпечує при цьому чудову вентиляцію. Завдяки цій технології пакування товари, що відвантажуються, залишаються свіжими. Процес пакування палетною сіткою відбувається вручну або за допомогою палетопакувальника.

Переваги та особливості палетної сітки Манупакеджинг

Цей вид пакувальних матеріалів є незамінним для деяких продуктів харчування. Утворення конденсату після пакування в стретч-плівку є проблемою. Сітка усуває її, запобігаючи знебарвленню етикеток, пошкодженню упаковки, утворенню іржі на банках або кришках, зниженню ефективності клеїв. Через отвори повітря проникає всередину, забезпечуючи інтенсивне провітрювання. Для заморожених вантажів такий метод обмотування підходить, бо дозволяє швидше проходити холодному повітрю до продукту. Час розморожування також скорочується, оскільки волога йде ефективніше. Овочі, фрукти, зелень зберігають свої якості завдяки повітропроникності та оптимальній циркуляції, що сприяє продовженню їхньої свіжості.

Переваги сітки:

 • Дозволяє упаковувати вантажі неправильної форми
 • Еластичність означає більший натяг, кращу силу утримання, отже, більшу надійність вантажу
 • Еластичність призводить до економії використовуваного матеріалу та часу обмотування
 • Використання у різних секторах, таких як будівництво, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо
 • Ідеальна для швидкісного машинного обмотування
 • Матеріал при обмотуванні не деформує вантаж
 • Вільна циркуляція повітря

Сам матеріал, виготовлений із високоякісних компонентів, не шкодить товарам та не прилипає до них. Сертифіковані продукти, що відповідають європейським стандартам якості, забезпечать надійне, безпечне та міцне пакування. Одна з переваг — особливі еластичні властивості, які дозволяють розтягуватися матеріалу до 30 %. Завдяки професійному обладнанню потрібно менше робочого часу на пакування, і товари прибудуть до клієнтів у чудовому презентабельному вигляді. І все це з упевненістю, що продукт не буде відхилено через утворення плісняви.

Палетная сетка от Манупакеджинг

Особливості:

 • Призначена для ручного та машинного пакування (універсальна)
 • Виготовлена в Європі за високими стандартами якості
 • Висока міцність, не рветься при контакті з гострими кутами
 • Упаковує палети різної форми та ваги
 • Сировина повністю переробляється
 • Виготовлена із HDPE. Безпечна для людей, тварин та навколишнього середовища

Палетна сітка Manupackaging для машинного та ручного пакування виготовлена з поліетилену високої щільності. Вона легка, хімічно стійка до більшості кислот та лугів, а також до високих температур.

Технічні характеристики сітки

Високоякісна сітка для палет – ідеальний вибір для чудової вентиляції вантажів на палетах, щоб продукти на піддонах провітрювалися або охолоджувалися. Обмотування палети не займає багато робочого часу, і коли товари прибудуть до клієнтів, вони будуть презентабельними. Будьте впевнені, що продукт не буде забракований через утворення цвілі. Завдяки своїй структурі та компонентам у складі сітка придатна до вторинної переробки та суттєво не шкодить навколишньому середовищу.

Правильний вибір сітки для палетопакувальника

Палетопакувальна сітка поставляється в рулонах. Для оптимального вибору слід проконсультуватися з фахівцем, який підбере найвигідніше рішення. Зразки завжди є на складі і їх можна швидко доставити.

В асортименті Манупакеджинг універсальна сітка для ручного та машинного пакування:

В асортименті Манупакеджинг універсальна сітка для ручного та машинного пакування

Автоматичне обмотування здійснюється за допомогою спеціальної каретки з функцією NET. Принцип роботи каретки для сітки нагадує функціонування каретки для стретч-плівки. За допомогою моторизованої системи пристрій може розтягувати матеріал і наносити його щільно за попередньо заданими параметрами в автоматичному режимі. Команда Манупакеджинг пропонує обладнання для машинного пакування продукції на піддонах за допомогою палетної сітки – це палетопакувальник SIAT OneWrap зі спеціальною кареткою NET. За допомогою панелі керування оператор може налаштувати режим роботи та рівень розтягування матеріалу, а також задати необхідну кількість шарів та витків у потрібному місці палети. Модель палетообмотувача універсальна і ефективно інтегрується під необхідні потреби виробництва завдяки безлічі доступних опцій та аксесуарів (кілька розмірів і видів платформ, кілька варіантів висоти колони, версія для роботи при низьких температурних режимах, фотодатчики для темних і відбиваючих продуктів, система зважування, версія зі сталевого корпусу, навантажувальна рампа та захисні огородження). Обладнання відрізняється своєю надійністю та простотою в обслуговуванні.

Палетная сетка от Манупакеджинг

Палетна сітка класична та еластична від Manupackaging Ukraine забезпечує надійне пакування. Вона виготовлена з високотехнологічних та екологічно чистих матеріалів з використанням сучасного обладнання. Маючи високий рівень еластичності, виробництва можуть щільно пакувати за її допомогою навіть вантажі складної форми. Вона розтягується, що дозволяє економити кількість витрат сировини. Завдяки великим ячейкам упакована продукція отримує необхідний доступ до повітря. Підходить для ручного та машинного використання навіть за екстремальних температурних режимів на виробництві.

Палетная сетка от Манупакеджинг

Українські виробники у харчовій та нехарчовій галузі активно використовують палетну сітку для пакування вантажів на піддонах. Сучасні та інноваційні рішення в пакувальній індустрії відіграють величезне значення для забезпечення правильного та тривалого зберігання продуктів харчування (овочі, фрукти та інше), які потребують постійного доступу повітря. Палетна сітка демонструє у цьому напрямі найкращі результати. Це багатофункціональний, практичний, безпечний варіант для обмотування вантажів із продуктами на піддонах для їх подальшого успішного транспортування та зберігання. В Україні такий спосіб пакування дуже поширений. Якщо раніше використовували прості в’язані сіті, то зараз це високотехнологічні продукти для довготривалого використання навіть у суворих промислових умовах.

Пакування овочів та фруктів

Овощи – Бесплатные иконки: еда

В Україні овочі та фрукти складають у картонні чи пластикові ящики на піддоні. Для безпечного транспортування та зберігання їм необхідне транспортне пакування. При обмотуванні стретч-плівкою всередині тари затримується тепло, утворюючи вологу, через що створюється сприятливе середовище для шкідливих мікроорганізмів та продукція швидко псується. Еластична сітка дозволяє продукту “дихати”, зберігаючи його свіжість за вдяки циркуляції повітря всередині упаковки, надійно фіксуючи продукти на піддоні.

Палетування деревини

Древесина – Бесплатные иконки: природа

Дрова потребують постійного провітрювання. Пакування сіткою допомагає захистити їх від утворення плісняви та усунути вологу. Завдяки своїй структурі у формі ячейок матеріал еластичний та міцний на розрив, забезпечує попадання всередину упаковки достатньої кількості повітря. Дерево залишається сухим. Матеріал не рветься об краї палети.

Палетування яєць

Яйца – Бесплатные иконки: еда

Яйця – делікатний продукт, який потребує обережного обмотування. Завдяки індивідуальним налаштуванням на палетопакувальнику можна швидко й ефективно упакувати продукцію, не пошкодивши її. При цьому здійснюється оптимальна циркуляція повітря усередині палети, що зберігає якість продукції.

Палетування замороженої та гарячої продукції

Иконки замороженные продукты - 385 бесплатных иконок

Горячая еда – Бесплатные иконки: еда и ресторан

Палетна сітка Манупакеджинг підійде для обмотування гарячих продуктів та товарів, яким необхідне заморожування. Матеріал витримує екстремальні температури, не втрачає своїх основних властивостей і не деформує вантаж будь-якої форми.
Палетування молочної продукції

Для підтримки стабільності палет при транспортуванні молочної продукції в морозильних камерах їх обмотують поліетиленовою сіткою, яка не тільки захищає вантаж від пошкоджень, а й не допускає утворення конденсату на упаковці. У результаті на полицях маркетів продукція має привабливий товарний вигляд.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.