Пакування будівельних матеріалів за допомогою автоматичного акумуляторного інструмента Siat GT-One

Пакування будівельних матеріалів за допомогою автоматичного акумуляторного інструмента Siat GT-One

25.07.2023

Вступ

Ручні акумуляторні інструменти для обв’язування ПП та ПЕТ стрічками часто використовують для швидкого та ефективного пакування великогабаритних та важких вантажів. Працювати з ними просто в будь-якому зручному для оператора місці. З’єднання стрічки здійснюється зварюванням тертям. Після циклу спайки кінець стрічки автоматично обрізається. Обладнання компактне, автоматизоване та функціонує завдяки акумуляторній батареї. Таке рішення підходить для будівельної сфери, супермаркетів, заводів та виробництв із відкритими майданчиками. За допомогою стрепінг-інструмента можна надійно з’єднати вироби для подальшого безпечного транспортування вантажу.

Упаковка строительных материалов с помощью автоматического аккумуляторного инструмента Siat GT-One

Манупакеджинг Україна пропонує широкий асортимент сучасних стрепінг-інструментів Siat для обв’язування стреп-стрічками різної ширини та товщини. Вони здатні якісно впоратися з більшістю завдань із пакування різнотипних вантажів. Обладнання виготовлене з міцних компонентів та відповідає стандартам СЕ.

У цьому блозі розглянемо приклад роботи стрепінг-машинки GT-One з тротуарною плиткою, яка складена на піддоні та попередньо обмотана стретч-плівкою.

Обв’язування пластиковою стреп-стрічкою тротуарної плитки та будівельних матеріалів. Особливості GT-One

Для цього завдання використовували Siat GT-One, яка працює із шириною стрічки 16-19 мм. Цього достатньо для надійного кріплення таких вантажів. Стрічка обертається навколо палети з продуктом і легко натягується за допомогою інструмента натисканням однієї кнопки. Обладнання виконує вертикальне та горизонтальне обв’язування.

У GT-One зручно регулювати режими роботи від індивідуального, напівавтоматичного до повністю автоматичного, також є режим “soft” для більш крихких продуктів. Машина гнучка в налаштуваннях, тому можна підібрати оптимальні параметри для конкретної продукції. Інструмент універсальний і підійде для більшості сфер, де необхідна мобільна стрепінг-упаковка.

Упаковка строительных материалов с помощью автоматического аккумуляторного инструмента Siat GT-One

Ручна стрепінг-машина Siat з технологією GT-One – інноваційне рішення для багатьох сфер діяльності, призначене для швидкого обв’язування важких і великогабаритних продуктів у будь-якому місці, де це не можуть зробити стаціонарні машини. Завдяки потужному акумулятору Akku Power забезпечується стабільна робота інструмента. Заряджання та обслуговування батареї виконується просто. Універсальна робота з ПП/ПЕТ стрічками шириною 16-19 мм та товщиною 0,5-1,10 мм дозволяє підібрати необхідний матеріал для конкретного виду вантажу. Максимальний натяг — до 2750 N з максимальною швидкістю натягу до 15 м/хв для надійного обв’язування з високим рівнем продуктивності, як для ручних інструментів. За допомогою панелі керування можна підібрати будь-який режим для індивідуальних потреб, навіть для крихких продуктів.

Ергономічний дизайн та невелика вага інструмента дозволяють оператору виконувати обв’язування однією рукою. Зручна ручка з гумовими вставками для максимально міцного хвату та продумане розташування основних кнопок для швидкого реагування. Інтерфейс панелі керування інтуїтивно зрозумілий та оснащений усіма необхідними елементами для відстеження та контролю режимів роботи апарату. Мультиформатна кнопка для ефективності доповнює основні особливості обладнання. В результаті виходить точна та безпечна упаковка.

На відео можна побачити, як легко здійснюється обв’язка палети з тротуарною плиткою. Продукцію попередньо обмотали стретч-плівкою, щоб вона не розсипалася, і для захисту від бруду. Стрепінг-стрічка щільно облягає палету з кількох сторін, здійснюючи надійну фіксацію продукту на піддоні. Вантаж готовий до безпечного транспортування.

Переваги та вартість акумуляторних ручних машин

На відміну від стаціонарного напівавтоматичного та повністю автоматичного стрепінг-обладнання ручні акумуляторні продукти набагато дешевші. Це економічний та мобільний пристрій, який не залежить від конкретного місця та функціонує виключно завдяки літій-іонній батареї нового покоління. Інструмент легкий (3,7 кг разом з акумулятором) та може ефективно взаємодіяти з плоскою та круглою поверхнею при пакуванні.

Упаковка строительных материалов с помощью автоматического аккумуляторного инструмента Siat GT-One

Основні переваги Siat GT-One:

 • Універсальний (працює з різною шириною стрічки)
 • Компактний (легкий та не займає багато місця)
 • Ергономічний дизайн (правильно розміщені всі елементи)
 • Продуктивний – до 300 стяжок на одному заряді батареї (швидкість натягу – 15 м/хв)
 • Надійний (виготовлений із міцних матеріалів)
 • Гнучкий (кілька режимів роботи для ефективного обв’язування)
 • Збалансований (виконує вертикальну та горизонтальну упаковку, може працювати з круглою поверхнею)
 • Незалежний (не прив’язаний до однієї точки та працює виключно на батареї)
 • Економічний (порівняно зі стаціонарними машинами)

Упаковка строительных материалов с помощью автоматического аккумуляторного инструмента Siat GT-One

Пристрій збалансований та багатофункціональний. Відрізняється особливою легкістю та універсальний для виконання різних завдань. Підійде для будівельних маркетів, де на відкритих майданчиках необхідно обв’язати палети з різними будівельними матеріалами або згрупувати продукцію для її подальшого транспортування чи зберігання.

Упаковка строительных материалов с помощью автоматического аккумуляторного инструмента Siat GT-One

Спеціалісти Манупакеджинг Україна допоможуть із правильним вибором стрепінг-інструмента від Siat для конкретного виробництва. Завдяки офіційній дистриб’юції доступний професійний сервіс з обслуговування, ремонту та постачання оригінальних запчастин.

У кейсі використано таке пакувальне обладнання

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.