Оптимізація виробничих процесів за допомогою OneWrap M та тонкої стретч-плівки MSF EVO 10 мкм

Оптимізація виробничих процесів за допомогою OneWrap M та тонкої стретч-плівки MSF EVO 10 мкм

28.12.2023

Вступ

Пакування вантажів за допомогою палетопакувальника з поворотною платформою — альтернатива ручному пакуванню чи зайві витрати?

Манупакеджинг Україна активно оптимізує виробничі процеси на підприємствах з різних сфер діяльності. Багаторічний досвід дозволяє зробити висновок, що компанії неактивно йдуть назустріч новим технологіям та скептично ставляться до вдосконалення пакувальних процесів. Завдяки тестуванню обладнання на підприємстві замовника з використанням тонких стретч-плівок вдається продемонструвати ефективність їх роботи та зниження витрат.

How many times do you wrap a pallet?

Перехід із ручного пакування на машинне — логічний етап розвитку багатьох компаній. Автоматизація не оминає навіть малі та середні виробництва. Демонструє значну перевагу над ручним обмотуванням. Використовуючи сучасні, більш тонкі стретч-плівки, можна досягти значного скорочення споживаної сировини, не втрачаючи сили утримання палети. При цьому залучено меншу кількість персоналу та швидкість роботи значно вища. Кожен виток наноситься рівномірно згідно зі встановленими налаштуваннями, що гарантує стабільність при кожному циклі обмотування.

Основні переваги машинного пакування:

 • вища продуктивність;
 • стабільність результату;
 • економія матеріалу;
 • надійність палет під час транспортування;
 • зменшення витрат на роботу операторів;
 • контроль працездатності та ефективності.

На прикладі кількох компаній поділимося даними щодо економії та досвідом бюджетного вдосконалення пакувальної лінії.

Палетопакувальник SIAT OneWrap з кареткою M — базовий рівень для переходу на машинне пакування

Під час вибору обладнання для палетування вантажів на піддоні важливо враховувати характеристики та особливості продукції, тип палет, рівень необхідної продуктивності та місце для машини на складі. Для переходу з ручного пакування на машинне одним із популярних і затребуваних варіантів є модель палетопакувальника SIAT OneWrap M. Це бюджетно і досить прогресивно для виробничої лінії для більшості сфер діяльності.

onewrap M особливості

OneWrap з кареткою M — надійний та універсальний палетопакувальник для виконання простих завдань. Оснащений поворотною платформою та зручною, модернізованою панеллю керування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Усі основні функції з обмотування вантажу можна легко і швидко налаштувати.

Манупакеджинг Україна — офіційний дистриб’ютор пакувального обладнання SIAT в Україні. Професійна команда підбере оптимальне та ефективне рішення для бізнесу, доставить, встановить, налагодить обладнання та навчить персонал. Ми здійснюємо підтримку наших клієнтів 24/7 і завжди в наявності зберігаємо основні запасні частини на складі для надання своєчасної допомоги навіть в екстрених ситуаціях.

Особливості та переваги OneWrap M:

 • 10 програм для індивідуального пакування;
 • надійна конструкція;
 • можливість працювати з різними типами вантажів;
 • вантажопідйомність до 2400 кг;
 • модель легко переміщати за допомогою вилкового навантажувача;
 • машину можна оснастити різними опціями та аксесуарами;
 • просте та швидке обслуговування;
 • зручний доступ до електрокомпонентів;
 • регульований натяг стретч-плівки на каретці M.

Плавний старт і фіксоване положення зупинки поворотного столу з можливістю налаштування швидкості обертання і швидкості підняття/опускання каретки дозволяють більш делікатно підібрати необхідні параметри обмотування вантажу.

Каретка M проста та зручна в роботі з рулонами плівки. Немає потребиі регулювати її натяг під час зміни бобіни. Саме натяг здійснюється за допомогою пружинного гальма і важеля, що розщеплює, на сегментному валу. Матеріал проходить через вал рівномірно, забезпечуючи стабільність подачі.

OneWrap М — ідеальна машина базового рівня з безліччю можливостей для роботи з різними вантажами та продуктами.

Тонка стретч-плівка від Манупакеджинг MSF EVO 10 мкм для безпеки вантажів та значної економії

Машинна стретч-плівка MSF EVO від Манупакеджинг товщиною 10 мкм допомагає оптимізувати пакування на напівавтоматичних машинах. Реальний рівень розтягування плівки — 16 %, при цьому матеріал відмінно поводиться при натягуванні та обмотуванні, без розривів. MSF EVO працює із попереднім рівнем розтягування до 50 %, що дозволяє мінімізувати витрати сировини.

MSF EVO 10 машинна стретч-плівка

Особливість та переваги MSF EVO:

 • підходить для напівавтоматичних палетопакувальників;
 • попереднє розтягування до 50 %;
 •  товщина 10 мкм;
 • виготовлена з LLDPE, що повністю переробляється;
 • підходить для пакування більшості вантажів;
 • сертифіковано для контакту з харчовими продуктами;
 • високий рівень утримання, міцності на прокол та розрив;
 • високий рівень прозорості;
 • можливість економії.

Стретч-плівка виготовлена із високоякісних компонентівна заводі Манупакеджинг у Європі. Матеріал схвалений для роботи з харчовими продуктами та демонструє хороші результати під час роботи на машині OneWrap із кареткою M.

Транспортне пакування майонезу в коробах та пляшок із водою

Виробник мінеральної води у пластикових пляшках зацікавлений у скороченні відходів плівки та економії матеріалу. Компанія раніше використовувала стретч-плівку для ручного пакування товщиною 15 мкм. Обмотуючи 54 000 палет на рік, витрачали 1 833 192 грн на матеріал. При цьому витрата матеріалу на рік становила 19 926 кг.

Тестування тонкої стретч-плівки

Фахівці Манупакеджинг протестували на продукції замовника напівавтоматичне пакування на OneWrap M зі стретч-плівкою MSF EVO товщиною 10 мкм. Було здійснено 18 оборотів палети. Альтернативна тонка стретч-плівка після тестування показала значну перевагу за силою утримання вантажу (більш ніж удвічі) знизу та зверху палети. Завдяки розтягуванню матеріалу та правильним налаштуванням вдалося знизити вагу сировини для однієї палети на 123 грами, якщо порівняти з наявною плівкою.

У результаті тестування та аналізу транспортної упаковки на виробництві мінеральної води вдалося досягти скорочення витрат матеріалу на 239 112 грн на рік (економія становить 13 %). При цьому оптимізовано виробничі процеси та залучено меншу кількість персоналу. Керівництво компанії задоволено результатами та перейшло на запропоновану тонку стретч-плівку.

Дані про споживання стретч-плівки

Виробник олійно-жирових продуктів для оптимізації пакувальних процесів запросив команду Манупакеджинг для тестування тонкої стретч-плівки MSF EVO. Раніше вони працювали зі стретч-плівкою товщиною 23 мкм. Пакувались картонні короби з майонезом. Результат продемонстрував економію майже 50 %, що дозволило замовнику значно скоротити витрати на матеріал і перейти на напівавтоматичне пакування.

На прикладі цих двох кейсів можна сміливо стверджувати, що з використанням OneWrap M і MSF EVO 10 мкм можна досягти значної економії та покращити безпеку своїх вантажів.

Розрахувати вартість обладнання та пакувальних матеріалів для свого бізнесу можна за тел.: 0 800 33 04 07. Наші менеджери нададуть професійну консультацію, узгодять тестування на вашому підприємстві для демонстрації переваги переходу на машинне пакування або оптимізації вже існуючої напівавтоматичної та повністю автоматичної пакувальної лінії.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.