Оптимізація пакувальних процесів на виробництві “Три ведмеді” з використанням автоматичної термозбіжної лінії та ПОФ-плівки від Манупакеджинг Україна

Оптимізація пакувальних процесів на виробництві “Три ведмеді” з використанням автоматичної термозбіжної лінії та ПОФ-плівки від Манупакеджинг Україна

20.04.2023

Вступ

Співпраця з провідними компаніями в галузі виробництва заморожених продуктів дозволяє значно розширити можливості для використання високопродуктивних автоматизованих пакувальних систем та термозбіжних матеріалів. Манупакеджинг Україна активно розвиває свою присутність у харчовій промисловості, впроваджуючи нові технології для задоволення потреб у якісній та економічній упаковці.

Термоусадка, як і раніше, користується величезним попитом не тільки в Україні, але й у Європі. Багато виробників заморожених харчових продуктів використовують цей метод для отримання максимально вигідних результатів, забезпечуючи оптимальний захист продукції та високий рівень продуктивності. Здійснюючи підтримку українського бізнесу, Манупакеджинг робить свій внесок у розвиток економіки України, продовжуючи налагоджувати взаємовигідні відносини з новими виробниками та утримуючи міцні контакти з уже сформованими сильними корпораціями.

Варто відзначити успішну співпрацю Манупакеджинг та компанії “Три ведмеді”, де наша команда встановила та запустила в роботу автоматичну лінію Smipack, яка працює з нашою ПОФ-плівкою.

“Три ведмеді” та особливості їхньої продукції

Компанія спеціалізується на високоякісному морозиві та заморожених продуктах. Це експерт у своїй сфері діяльності на ринку України, який має великі виробничі потужності, досвід та пристрасть до пошуку нових інноваційних рішень для розвитку свого бізнесу.

Бренд займається виробництвом широкої лінійки продукції, утримуючи лідерські місця на ринку за деякими позиціями. Завдяки використанню передових технологій має конкурентоспроможний потенціал та стрімко розвиває свій напрям.

Основні напрями:

  • морозиво;
  • заморожені напівфабрикати.

Потужності підприємства дозволяють забезпечувати своєю продукцією більшість маркетів країни та впевнено експортувати її до мусульманських країн, а також до Грузії, Ізраїлю та Молдови. Маючи у своєму розпорядженні молокопереробні комплекси, компанія продовжує вдосконалювати свої пакувальні лінії.

Переваги співпраці з Манупакеджинг. Встановлення нової автоматичної пакувальної лінії

Керівництво компанії “Три ведмеді” поставило завдання проаналізувати пакувальні процеси на виробництві та запропонувати альтернативні сучасні варіанти вдосконалення пакувальної лінії, які дозволять оптимізувати витрати та значно заощадять ресурси. Виробник раніше використовував гофрокороб для пакування лотків із морозивом.

Після ретельного аналізу виробничих етапів команда Манупакеджинг запропонувала протестувати лінію для пакування в термозбіжну плівку, яка ідеально підходить для роботи з продукцією замовника. Використовуючи сертифікований багатошаровий ПОФ-матеріал для заморожених продуктів, який є безпечним для харчового сектору, вдалося досягти відмінних результатів з високим рівнем продуктивності.

Smipack FP6000CS та ПОФ-плівка від Манупакеджинг

Високошвидкісна автоматична термопакувальна машина FP6000CS від італійського виробника Smipack проста в управлінні, не потребує використання стисненого повітря та демонструє високі показники швидкості. Оснащена кутовим зварювальним ножем та комплектується термотунелем Т450 (за потреби). Її легко інтегрувати в існуючу пакувальну лінію і вона повністю електроприводна. Модель розроблена для промислового виробництва, де потрібна висока продуктивність (до 3600 упаковок на годину). Обладнана автоматичною подачею та приводним стрічковим конвеєром.

Термозбіжна поліолефінова плівка для заморожених продуктів у вигляді рулонів – це багатошаровий матеріал для термоусадки, який демонструє відмінні результати на автоматичному обладнанні. Плівка має глянцеву, прозору структуру, підлягає вторинній переробці, м’яко та швидко сідає на продукції. Не шкодить устаткуванню, не виділяє шкідливих речовин та неприємних запахів. У результаті виробник отримує герметичну упаковку, що проглядається.

Фахівці Манупакеджинг встановили та запустили нову пакувальну лінію на виробництві “Три ведмеді”. Це дозволило компанії значно підвищити продуктивність та заощадити на пакувальному матеріалі. Вартість однієї упаковки в гофрокороб раніше становила 15 грн, зараз одна упаковка в плівку коштує близько 1,2 грн. При цьому продукція стала більш захищеною від УФ-випромінювання та вологи.

Відгук про співпрацю

Завдяки професійному підходу команда Манупакеджинг успішно протестувала нове автоматизоване обладнання та матеріал на виробництві заморожених продуктів. Після детального аналізу керівництвом замовника було прийнято позитивне рішення щодо встановлення пропонованої лінії з пакування на одному зі своїх комплексів.

Це допомогло значно скоротити витрати на сировину та збільшити швидкість пакувальних процесів. Компанія “Три ведмеді” отримала одну з найкращих машин у своїй категорії та підвищила якість фінальної стадії виробництва. Підприємство може бути впевнене у своєчасних поставках термозбіжних матеріалів та професійному технічному обслуговуванні обладнання.

 

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.