Мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrap+ на фармацевтичних виробництвах: ефективність та економічність такого пакувального рішення

Мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrap+ на фармацевтичних виробництвах: ефективність та економічність такого пакувального рішення

23.08.2023

Вступ

Мобільний палетопакувальник — сучасний тренд на ринку пакувальних технологій України. Обладнання завоювало свою популярність останніми роками й ідеально підходить для мобільного та економічного пакування. Допоможе обмотати нестандартні та великогабаритні вантажі. Робот-пакувальник, що легко переміщається, можна використовувати на декількох локаціях, коли необхідно пакувати продукцію на різних складах. Він зручний при транспортуванні, тому компанії не потрібно витрачати зайві кошти на кілька пакувальників. Підійде для роботи в різних секторах ринку та демонструє високі показники якості обмотування палет.

Манупакеджинг – офіційний дистриб’ютор пакувального обладнання SIAT в Україні. Пропонує широкий асортимент продуктів для обмотування вантажів стретч-плівкою. Інноваційний робот-обмотувач BeeWrap+, що зарекомендував себе, затребуваний і має ряд переваг над конкурентами:

 1. Безпека. AGM — “суха батарея”, яка не виділяє шкідливих парів під час зарядки та роботи обладнання.
 2. Довговічність. Приводні ремені служать довше за металеві.
 3. Продуктивність. Більше циклів пакування на одному заряді (близько 400).
 4. Зручність. Цифрова панель керування захищена від вологи та оснащена кнопками для комфортної роботи оператора навіть у екстрених ситуаціях.
 5. Простота обслуговування. Зручний доступ до електронних компонентів машини.
 6. Швидкість. Висока швидкість обертання навколо об’єкта (50–-80 м/хв).

Переваги BeeWrap+ над конкурентами

Дві великі компанії з виробництва фармацевтичної продукції в Україні використовують це рішення для пакування на своїх підприємствах. Які особливості та переваги вони отримують при роботі з мобільним палетопакувальником BeeWrap+?

Мобільне пакування стретч-плівкою коробів із фармацевтичною продукцією

Фахівцям Манупакеджинг було поставлено завдання забезпечити фармвиробництво пакувальним рішенням, яке дозволить досягти таких цілей:

 • Обмотувати кілька типів вантажів (у т. ч. великі палети, які не розміщуються на поворотних платформах стаціонарних обмотувачів).
 • Упаковувати дбайливо зібрані палети (які розсипаються при розкручуванні на стаціонарних палетопакувальниках) для їх транспортування.
 • Зекономити, скоротивши витрати матеріалу.
 • Використовувати одну машину на кількох складах.

Упаковка фармацевтики

Проаналізувавши запит від клієнта та специфіку самого виробництва, команда вирішила запропонувати модель пересувного пакувальника BeeWrap+ від італійського бренду SIAT, яка максимально підходить за параметрами та поставленими завданнями. Протестувавши обладнання на виробництвах, вдалося досягти таких результатів:

 • Зменшення споживання плівки на одну палету (на 200 г).
 • Вибір оптимальних налаштувань для роботи з крихкою продукцією.
 • Модель може працювати на двох складах та її легко транспортувати.
 • Завдяки високій швидкості обертання робота-пакувальника можна значно збільшити продуктивність.
 • Завдяки BeeWrap+ можна пакувати легкі палети вагою від 20 кг, що зручно для замовника.

BeeWrap Plus (промо каретка

Фармацевтичні компанії зацікавлені у збереженні своїх вантажів. Раніше вони використовували бюджетні моделі машин без попереднього розтягування плівки, що не дозволяло їм економити й мати достатню силу утримання плівки. Сама ж палета складалася переважно з картонних коробів із фармацевтичною продукцією. При виборі налаштувань палетопакувальника враховувався тип вантажу на піддоні, що складався з таблеток та інших фармацевтичних продуктів усередині короба (крихка продукція). Вага такої коробки досить легка і при циклах пакування потребує делікатного обмотування при відповідних налаштуваннях.

Завдяки тестовим запускам вдалося досягти результату в зменшенні використання стретч-плівки на 200 г/палету.

BeeWrap+ поставлено з моторизованою кареткою LP, яка дозволяє гарантовано розтягувати матеріал до 240 %. Цього показника цілком достатньо для роботи з більшістю стретч-плівок. Завдяки розтягуванню матеріал щільніше прилягає до вантажу, забезпечуючи необхідну силу утримання палети. Підприємство отримує надійне транспортне пакування та економію сировини.

Усі основні функції модель виконує без участі оператора. Достатньо лише встановити рулон з плівкою, вибрати необхідні налаштування на панелі керування та запустити машину. Вона обертається навколо вантажу, рівномірно намотуючи плівку за заданими параметрами.

Мобильные паллетоупаковщики

Для задоволення потреб у нестандартних рішеннях доступні різні опції та аксесуари:

 • Фотоелемент для чорної плівки або кольорових виробів
 • Дистанційне керування
 • Система обрізування плівки (тільки на каретці LP)
 • Подвійне копіювальне колесо
 • Колеса, що не залишають слідів
 • Колеса для абразивної підлоги

Мобільний робот-палетопакувальник від SIAT універсальний і підійде для багатьох секторів ринку та пакування різних продуктів:

 • Вино та інші алкогольні напої
 • Продукти господарства
 • Побутова продукція
 • Молочні продукти
 • Фармацевтика
 • Логістична промисловість
 • Електронна комерція
 • Їжа та напої

Beewrap+

Співпрацюючи з компанією Манупакеджинг, виробництво отримує гарантію успішної та прозорої угоди, своєчасну підтримку та оптові поставки пакувальних матеріалів, своєчасне та професійне обслуговування 24/7.

Протестуйте пакувальник BeeWrap+ на своєму виробництві або в нашому шоурумі в Києві.

У кейсі використано таке пакувальне обладнання:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.