Манупакеджинг Україна та Монделіс – новий рівень співпраці. Заклеювачі та формувальники коробів Siat, їх ефективність на виробництві

Манупакеджинг Україна та Монделіс – новий рівень співпраці. Заклеювачі та формувальники коробів Siat, їх ефективність на виробництві

2.05.2023

Вступ

У сучасному світі екотрендів та економічної упаковки важливо зберігати правильний баланс між усіма процесами для досягнення оптимальних результатів у бізнесі. Завдяки міцним комунікаціям у сфері пакувальних рішень команда Манупакеджинг Україна завжди готова запропонувати вигідну співпрацю та стабільну підтримку у вигляді високоякісних європейських технологій від передових виробників.

Цінний багаторічний досвід взаємодії з топовими українськими та міжнародними компаніями дає розуміння потреб ринку зсередини та перспектив розвитку пакувальної індустрії. Налагоджено міцні ланцюжки поставок та створено максимально ефективні умови для професійної підтримки виробництв. Головна мета – безпечна та економічна упаковка.

Саме в цьому напрямі здійснюється комплексна робота для підтримки конкурентоспроможності та взаємовигідної діяльності у харчовій та нехарчовій промисловості.

Співпраця з транснаціональним лідером у секторі харчування, компанією Монделіс Україна, продемонструвала високий рівень комунікацій та успішний результат реалізованих проєктів. Один із них пов’язаний з автоматизацією пакувальних процесів з формування та заклеювання гофрокоробів зі снекінг-продукцією.

Монделіс: особливості та цілі бренду

Американський найбільший виробник продуктів харчування, який стрімко розвивається та представлений у понад 150 країнах світу, надихає своїми лідерськими рішеннями у снековому бізнесі. Завдяки інноваційним технологіям, успішній рецептурі та правильному підходу до своєї справи Монделіс зарекомендували себе не лише як топовий бренд, а і як стратегічний партнер у сфері екологічного пакування.

Позиція компанії в цьому напрямі чітка та цілеспрямована – скорочення споживання пластику та покращення вторинної переробки. Граючи важливу роль у просуванні економіки, виробник дбає про навколишнє середовище і вдосконалює системи для досягнення нульового рівня відходів. Компанія планує до 2025 року вийти на показник 100 % упаковки, придатної для вторинної переробки.

Бренд є одним із найефективніших користувачів пластикової упаковки і досяг значних успіхів у скороченні використання цього матеріалу. Вкладає величезні ресурси в інновації для переходу на більш перероблювану сировину. Особливу увагу приділяє легшій та безпечнішій упаковці.

У тісній кооперації з командою фахівців Манупакеджинг підприємство стрімко розвиває свою виробничу лінію, впроваджуючи нові автоматизовані пакувальні технології для підвищення продуктивності, якості та безпеки своїх вантажів.

Співпраця з Манупакеджинг та вигідне рішення для бізнесу

Проаналізувавши вже існуючі пакувальні процеси на виробництві та поставлену мету, команда Манупакеджинг створила максимально вигідну пропозицію для задоволення потреб замовника. Було враховано всі побажання та сформовано індивідуальну концепцію із серії надійних та продуктивних систем із заклеювання коробів, які були інтегровані в пакувальні лінії та змогли значно автоматизувати процеси, при цьому забезпечивши їхню безпеку щодо складання та заклеювання гофрокоробів з продуктами харчування. Це перевірені високотехнологічні машини, що зарекомендували себе в усьому світі, від європейського концерну Siat.

Створено ідеальні умови та коректно підібрано налаштування систем, що в результаті принесло бажаний результат:

 • Підвищення рівня продуктивності
 • Стабільність та безпека
 • Економічна вигода
 • Високий рівень якості
 • Культура виробництва

Завдяки сервісній підтримці 24/7 пакувальна лінія перебуває під ретельним контролем, щоб уникнути непередбачених простоїв.

Перевага роботи з новим обладнанням для формування та заклеювання гофрокоробів

Високопродуктивні машини з формування та заклеювання картонних коробок Siat прості у користуванні та оснащені зручною панеллю керування. Міцна конструкція та надійні клеючі пристрої демонструють стабільне та безпечне функціонування навіть при інтенсивній роботі. Обслуговування машини не займає багато часу, як і зміна формату заклеювання. Усі основні операції система виконує самостійно.

Це універсальне обладнання для заклеювання верху та низу різноформатного короба скотч-стрічкою. Автоматичне формування нижнього клапана короба дозволяє правильно сформувати та стабілізувати його для подальшого наповнення. Точний розподіл клеючого матеріалу допомагає скоротити його витрати та оптимізувати виробничі витрати.

Компанія значно підвищила кількість запакованої продукції. Коробки надійно заклеєні та не розсипаються під час транспортування. Економія на клейкій стрічці та стабільна робота обладнання забезпечують безперебійні цикли упаковки, підтримують своєчасне постачання продукції в цілісності та безпеці.

Відгук про співпрацю

Сучасний та інноваційний підхід до бізнесу компанії Монделіс Україна, підтримка екотрендів та професіоналізм дозволяють вивести співпрацю на більш високий рівень. Реалізовані проєкти створили оптимальні умови для створення якісних та продуктивних виробничих ліній. Фахівці Манупакеджинг забезпечують прозорість угоди на всіх етапах взаємодії із замовником. Встановлене обладнання функціонує коректно, оператори отримали необхідні знання для успішної роботи з обладнанням.

Результатом вигідної співпраці стало налагодження міцніших взаємин між компаніями. Це дозволяє працювати разом над удосконаленням пакувальної лінії та створенням максимально ефективних процесів для безпечної, економічної та екологічної діяльності.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.