Автоматизація транспортного пакування на складах транснаціональної компанії

Автоматизація транспортного пакування на складах транснаціональної компанії

26.06.2023

Вступ

Інновації – один із ключів до розвитку бізнесу. Актуальне впровадження технологічних нововведень у стадію транспортування значно підвищує ефективність пакувальних процесів. Слідування світовим трендами та готовність забезпечити свою компанію сучасним високотехнологічним обладнанням, яке відповідає стандартам ЄС та концепції Industry 4.0, дозволяють тримати високий рівень ведення бізнесу.

Обмотування продукції на піддонах стретч-плівкою з гарантією надійного захисту вантажів при зберіганні та транспортуванні – важливий етап, який відповідає за цілісність та збереження товарів. Використовуючи якісне та перевірене часом сучасне обладнання, правильні налаштування та коректно підібраний пакувальний матеріал, можна досягти максимальних результатів економії — до 45 %, зберігаючи силу утримання палети на необхідному рівні. Стретч-плівка ідеально виконує свою захисну функцію. Палетопакувальники від Siat чудово функціонують, створюючи безпечну та високопродуктивну упаковку. Надійне та професійне обмотування вантажів на піддонах – невід’ємна частина безпечної логістики.

Автоматизация транспортной упаковки на складах транснациональной компании

Завдяки багаторічному досвіду та багажу знань щодо впровадження успішних проєктів з підбору обладнання, а також інноваційних матеріалів до нього фахівці Манупакеджинг спільно з транснаціональною компанією Проктер енд Гембл реалізували низку проєктів з автоматизації процесів пакування вантажів на різних виробничих ділянках та складських приміщеннях. Подібні колаборації допомагають вийти на новий, перспективніший рівень партнерських взаємин і розширити діапазон можливостей для подальшої ефективної діяльності.

Проктер енд Гембл: особливості компанії

P&G — один із лідерів світового ринку споживчих товарів, які продаються у більш ніж 180 країнах. Американський бренд створив величезну мережу комунікацій та взаємодіє з безліччю спільнот по всьому світу. Мільйони компаній довіряють його продуктам з покоління в покоління. Маючи колосальний досвід постійного зростання, компанія залишилася вірною своїм основним цілям, цінностям і принципам — робити найкраще для людей та навколишнього світу.

Автоматизація транспортного пакування на складах транснаціональної компанії

Постійний пошук нових інноваційних рішень надихає корпорацію створювати продукцію найвищої якості, яка протягом багатьох років має величезний попит. Серед діяльності компанії варто виокремити її активну участь у створенні та просуванні ініціатив у галузі екології, які базуються на грамотній утилізації відходів.

В Україні бренду належать два заводи, що спеціалізуються на випуску продуктів для жіночої гігієни, які упаковуються в картонні шоубокси. Для подальшого їх безпечного складання та транспортування виробництво було зацікавлене у більш сучасних рішеннях з палетування, які могли б повною мірою забезпечити необхідну швидкість та підтримувати високу якість функціонування транспортної упаковки.

Автоматизация транспортной упаковки на складах транснациональной компании

Спільно з командою Манупакеджинг було ухвалено рішення про інсталяцію та запуск на виробничих та складських площах флагманських моделей від Siat.

Результати співробітництва

Замовник зацікавлений у збільшенні продуктивності пакувальних процесів на своєму заводі. Фахівці провели детальний аналіз фінальної стадії виробництва, особливостей продукції та побажань компанії. Вибір було зупинено на професійній лінійці палетообмотників, які забезпечують оптимальну швидкість, функціональність, можливість попереднього розтягування плівки та контроль усіх процесів на зручному дисплеї. Саме це рішення було протестовано з використанням якісної стретч-плівки та підібрано ідеальні налаштування для задоволення потреб замовника.

Автоматизация транспортной упаковки на складах транснациональной компании

Основний продукт для пакування – жіночі товари для гігієни у відкритих картонних коробках (шоубоксах). Палетопакувальники дозволяють пакувати більше палет за робочу зміну. Завдяки можливості попереднього розтягування плівки можна значно заощадити на пакувальному матеріалі та скоротити відходи пластику, що сприятливо впливає на довкілля. У результаті підприємство отримує якісно обмотані вантажі, використовує менше сировини, має можливість пакувати та відправляти більше своїх продуктів, піклуючись про екологію та економію коштів на пакувальному матеріалі.

Особливості та переваги роботи нового обладнання з обмотування вантажів стретч-плівкою

Сучасне та високоякісне обладнання для професійного та інтенсивного пакування вантажів на піддонах за допомогою стретч-плівки здатне оптимізувати витрати матеріалу та повністю контролювати всі цикли обмотування. Використовуючи моторизовані каретки, можна розтягнути матеріал до 400 %, не втрачаючи рівня стійкості палети. Налаштування параметрів здійснюється на інтуїтивно зрозумілому сенсорному дисплеї з можливістю віддаленого моніторингу статистики виконаних завдань. Палетопакувальник універсальний і підходить для роботи з різнотипними вантажами та товарами: від важких до крихких продуктів. За допомогою індивідуальних налаштувань оператор може підібрати найвигідніше рішення та зберегти необхідну програму для її подальшого використання. Машина оснащена поворотним столом, колоною, якою переміщується система попереднього розтягування плівки, панеллю управління для вибору необхідних параметрів упаковки та контролю процесу обертання палети. Додатково може бути укомплектована пристроєм автоматичної подачі та обрізки плівки, системами зважування та світлосигналізації, може бути виконана у версії для роботи в складних температурних режимах (до -20 °C).

Особливості та переваги обладнання:

 • довговічна конструкція та новий ергономічний дизайн;
 • технологія Industry 4.0;
 • сенсорний дисплей для керування;
 • 12 програм пакування;
 • максимальний рівень продуктивності – до 30 палет на годину;
 • максимальний рівень престретч – до 400 %;
 • безпечна технологія пакування та захист оператора;
 • сучасні сканери для виявлення предметів для точного обмотування.

Така машина ідеально підійде для підприємств, орієнтованих на середні та великі виробничі потужності, швидкість та якість. Машина компактна та проста в обслуговуванні.

Враження про співпрацю

Ми раді координаціям та успішній взаємодії з топовою компанією на ринку споживчих товарів, яка активно розвивається та пропонує передові новації для підтримки високого рівня конкурентоспроможності.

Завдяки впровадженню нових технологій виробник отримує більше можливостей для реалізації своїх завдань. Якісно палетовані вантажі захищені та готові для безпечного транспортування, знижуючи ризик пошкодження продукції в дорозі.

Досягнуто таких цілей:

 • Збільшення продуктивності
 • Зменшення витрати матеріалу
 • Більше можливостей для пакування
 • Поліпшення якості обмотування
 • Високий рівень безпеки
 • Використовується менше пластику

Команда Манупакеджинг Україна завжди прагне взаємодіяти з виробниками на максимально вигідних умовах та підтримувати високий рівень професіоналізму, дотримуючись прозорості угод. Співпраця з великими міжнародними компаніями дозволяє набувати цінного досвіду та спрямовувати його надалі для розвитку бізнесу в Україні.

У кейсі використано таке пакувальне обладнання

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.