Як працює пакувальна лінія в паперові пакети

Як працює пакувальна лінія в паперові пакети

4.06.2024

Вступ

Автоматична лінія для пакування продукції в паперові пакети може складатися з різних модулів для виконання конкретних завдань для певного виду товарів. Як правило, це флоупак-обладнання, розподільники (сортувальники), дозатори, пакувальники та запаювальники (заклейники). Обладнання для паперових пакетів з ручками й без них може бути повністю електричне або з пневматичними пристроями. Для з’єднання обладнання між процесами використовують різнотипні конвеєри. Такі пакувальні лінії справляються з великим обсягом продукції та демонструють високі показники продуктивності. Усі основні процеси автоматичне обладнання для паперових пакетів виконує самостійно.

Бумажная упаковка

Паперові пакети для пакування використовують все частіше завдяки їхній привабливості, економічності та екологічності. Вони підходять не тільки для випічки та кондитерських виробів, а й для сипких сумішей, брендованих товарів та інших харчових продуктів.

Сучасні тенденції європейського ринку дедалі більше схиляють до використання екорішень. Саме це стимулює виробників переходити активніше на екологічні пакувальні матеріали.

Паперові пакети як спосіб пакування

Для захисту продуктів виробники пропонують широкий асортимент різних видів пакетів. Крафтові паперові пакети для фасування є одним із найбільш екологічних варіантів. Вони практичні та мають високий попит у покупців.

Упаковка, виготовлена з різного виду паперу, буде виглядати по-різному. Це може бути як фірмовий виріб за індивідуальним макетом, так і просте рішення для бізнесу.

Для флоупак-упаковки на горизонтальному пакувальнику FW550 від Smipack можна використовувати ламіновану паперову плівку LAMINET/CA 4030 товщиною 72 мкм. Матеріал досить стійкий до механічних пошкоджень та розривів, захищає вміст від вологи, має коефіцієнт проникності водяної пари 8 г/м²/24 год. Такий мішок різної форми та розмірів ідеально підійде для харчової промисловості, включаючи напівфабрикати.

FW550 флоу пак машина

LAMINET/CA 4030 складається з трьох шарів:

 1. PAPER 40 GR (з паперу)
 2. Клейовий (4 г/м2)
 3. POLIETYLENE 30 MY (поліетиленовий)

Формат комбінованого матеріалу має попит у виробників. Ламіновані плівки з паперу та поліетилену мають ряд переваг над простими пакетами з паперу, мають більшу стійкість та еластичність, дозволяють захистити продукцію від вологи та мають більш гнучку структуру.

Сьогодні у підприємств та заводів великий вибір різних видів паперової тари для свого бізнесу. Це дозволяє підібрати ідеальне рішення для вигідного пакування своїх продуктів або фасування товарів у паперові пакети.

Яке обладнання використовують для виготовлення паперових пакетів

Для виготовлення паперових пакетів використовують спеціальні автоматичні та напівавтоматичні верстати та системи, які являють собою мінілінії горизонтального типу, спроєктовані для паперових пакетів різних видів (залежно від моделей обладнання). Такі машини можуть бути обладнані сучасними пристроями та механізмами для безпечної та високопродуктивної роботи. За допомогою панелі керування можна налаштувати потрібний типорозмір мішків і підготувати систему до роботи за заданими параметрами.

Оборудование для производства бумажных пакетов

Машини та пристрої для виробництва паперових пакетів:

 • розмотуючі пристрої для роботи з рулонами для подачі стрічки на обробку;
 • друкарські верстати для нанесення написів, малюнків та штрихкодів;
 • пристрої для проклеювання шарів паперу для створення багатошарової структури;
 • лінія формування заготівлі під конкретний розмір та вид упаковки;
 • пристрій або верстат для створення перфорації за заданими параметрами;
 • ріжучий пристрій для різання днища або стрічок для ручок;
 • верстати для приймання, пакування або транспортування готових виробів.

Заготівлі задаються необхідні форма, розмір і кількість шарів відповідно до поставлених завдань. Формується дно, і заготівля склеюється у потрібному місці. За потреби може здійснюватися додаткова прошивка дна для збільшення міцності. У результаті одержуємо готовий пакет або заготівлю для подальшого пакування.

Переваги паперових пакетів

Виробництва в Європі впевнено рухаються в бік екологічної упаковки та нешкідливого використання матеріалів. Пакет із паперу досить практичний і, попри всі недоліки, порівняно з поліетиленом безпечний та підлягає утилізації без виділення шкідливих речовин.

Преимущества бумажных пакетов

У флоупак технології ламіновані матеріали з папером мають чудові бар’єрні якості та набирають популярності в Україні. Такий вид матеріалу застосовують багато брендів. Він привабливий та зручний у користуванні, підходить для горизонтального та вертикального обладнання.

Крафт-пакети з природного матеріалу — целюлози — швидко розкладаються і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Екологічний підхід до ведення бізнесу мотивує маркети все більше переходити на паперові або комбіновані ламіновані рішення.

Основні переваги екопакетів:

 • покращення репутації бренду;
 • підходять для нанесення друку (малюнків та штрихкодів);
 • підходять для багаторазового використання;
 • широкий асортимент макетів;
 • доступні комбіновані рішення;
 • екологічний продукт;
 • зручні в користуванні;
 • підходять для різних галузей промисловості;
 • міцні на розрив;
 • захищають вміст від механічних ушкоджень;
 • підходять для автоматичного обладнання.

Папір стає популярнішим, і завдяки сучасним технологіям виробництва матеріалів з’являються все нові і нові види для оптимізації пакувальних процесів.

Види паперових пакетів для фасування

Виды бумажных пакетов для упаковки

Усі вироби з паперу для пакування виготовляються за стандартними або індивідуальними макетами з різних видів матеріалів:

 • офсетний (матовий), що не вимагає ламінування, підходить для простих рішень;
 • крейдований (з можливістю ламінування) — найпоширеніший на ринку;
 • дизайнерський (переважно фактурний) — досить міцний та стійкий папір;
 • крафт (гладкий чи фактурний) — для тари з ручками чи сумок;
 • ламінований флоупак (комбінований, у рулонах) — для невеликих продуктів.

Мішки з паперу можуть виготовлятися різних форм та розмірів, з ручками та без них, різного кольору та типу. Для цього виробництва паперових пакетів використовують спеціальне обладнання для створення заготовок та машини для самої упаковки у флоупак-пакети за різною ціною.

Купити паперові пакети для фасування чаю чи кави можна за вигідною ціною в Україні.

Пакувальне обладнання для паперових пакетів

Для виробництва паперових пакетів для фасування з ручками або без використовують спеціальні апарати (обладнання для виготовлення паперових пакетів), у які завантажується матеріал. Він обрізається в потрібному місці, склеюється по швах для формування потрібного за параметрами пакета або заготовки для пакувальників. Обладнання для пакування продукції в пакети паперові для фасування (мішки-подушки) горизонтального та вертикального типу використовують для безпосереднього формування конверта із заготівлі, наповнення його вмістом та спаювання або склеювання швів. У результаті отримуємо готову упаковку.

Флопак-обладнання серії FW від Smipack може працювати з ламінованими плівками, що поставляються в рулонах (напіврукав). Деякі моделі серії з верхнім розміщенням бобіни можуть працювати з продуктивністю до 200 упаковок на хвилину і відповідають концепції Industry 4.0. Це вигідна інвестиція в автоматизацію пакувальної лінії.

Оборудование для упаковки в ламинированные флоупак-пакеты

Обладнання для пакування в паперові пакети дозволяє компаніям вивести свої виробничі потужності на більш високий рівень, при цьому скоротити відходи, збільшити продуктивність, мати стабільно якісну та безпечну упаковку.

Виробництво паперових пакетів, обладнання купити за вигідною ціною можна в Україні у перевірених виробників та дистриб’юторів.

Як працює пакувальна лінія

Пакувальна автоматична флоупак-лінія складається, як правило, із самої flow pack машини та конвеєрів, які забезпечують безперебійне транспортування продукції від одного процесу до іншого. Для укладання продукції залучають операторів, які розміщують товар в конвеєр, що подає, між лопатями відрегульованого під конкретний розмір товару конформера. Штучна або групова продукція рівномірно переміщується в зону обмотування ламінованою паперовою плівкою, після чого здійснюється обрізання і спаювання шва за допомогою термоножа. У результаті готові герметичні пакети переміщуються вихідним конвеєром до зони видачі. Надалі їх можна буде складати в картонні короби або іншу тару (за потреби).

Упаковочная автоматическая флоупак-линия

Купити обладнання з виробництва паперових пакетів напівавтоматичне або повністю автоматичне європейської якості, а також пакувальні лінії та флоупак-обладнання можна на сайті Манупакеджинг Україна або інших офіційних постачальників.

Автоматична лінія може бути оснащена додатково принтером для друку, сортувальником або іншими пакувальними машинами та обладнанням для виробництва паперових пакетів. Усі машини в лінії синхронізовані та функціонують як єдиний механізм. Це ідеальне рішення для великих компаній, яким потрібна висока швидкість та контроль виробничих процесів.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.